Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Oct 31, 2011 7:35 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

"Ali nema nikakvog smisla." Rekla je i dalje se drzeci za njega.


51Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 5:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mislim da da...ali je mutno." Namrstila se i otsutno pocela da jede.

52Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 6:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Pa to je divno!' Nasmešio se zajedno sa Ianom.

53Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 7:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Bilo bi lepse kad bi se svega setila." Rekla je nadureno,pa je pogledala u Iana."Ti neces da jedes?"

54Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 8:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se i klimnuo glavom "Hoću."

55Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 8:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pojela je sve i duboko udahnula."Hvala Dzejmi." 'Nema na cemu.' Nasmesila se.

56Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 8:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ništa.' I Ian je pojeo svoju hranu. "Poći ću sa tobom do kuhinje da vratim poslužavnik od sinoć."

57Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 8:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Da idem sa vama?" Upitala je gledajuci ih.

58Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 9:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"'Ne!'" Rekla su obojica. "Ti moraš da se odmaraš. Udarila si glavu."

59Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 9:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se."Ali Doca?" Rekla je upitno,a onda nastavila. "Je rekao da je rana zacelila,kao da nisam.Necu da sedim ovde sama."

60Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 9:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jeste, ali ne škodi da malo ležiš. Vratiću se brzo. Još uvek imam pravo na slobodan dan."

61Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 9:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Necu vas cekati ovde celi dan,otici cu negde sama." Rekla je dureci se i prekrstila ruke na grudima.

62Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 9:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Izgubićeš se i onda ćemo morati da te tražimo." Gledao je u nju. "Sačekaj samo pola sata."

63Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 7:30 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Shvatila je da hoce da bude malo sam,ili sa Dzejmijem i ostalim ljudima,ali uglavnom bez nje."Uredu." Promrmljala je i legla na dusek sarajuci prstom po njemu.

64Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 8:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju pa je uzeo poslužavnik sa hranom koju je sinoć doneo i otišao sa Džejmijem da ostave poslužavnike u kuhinju.

65Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 8:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lezala je na duseku gledajuci u plafon.Nakon nekog vremena cula je kucanje."Da." Rekla je i uspravila se u sedeci polozaj nalanjajuci ledja na zid pecine. 'Cao Lunjo.' Rekao joj je covek na vratima.Nije joj bio poznat,uopste,ali joj je jeza prosla kroz telo. "Umm cao?" 'Nesecas se mene?' Upitao je John praveci se da je uvredjen."Zao mi je.Ne secam se nicega." Rekla je potisteno.'Nema veze.Kako si sada?' Upitao je ulazeci u sobu.Privukla je noge do grudi i zagrlila ih naslanjajuci se na zid,cudno se osecala uz njega. "Dobro sam." Osmehnula se. 'Pa samo sam hteo da te pozdravim.Ja sam John.Upamtices me ti.' Rekao je smeseci se. "Hocu sigurno." Potvrdila je,a onda je otisao.

66Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 9:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ostavio je poslužavnike i malo se zadržao pričajući sa Džejmijem pa se kasnije vratio u sobu.

67Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 9:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Stigao si!" Nasmesila se veselo kad ga je videla.

68Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 9:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se jer mu je prijalo to oduševljenje. "Jesam."

69Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 9:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Znas prilicno je dosadno sediti u sobi."

70Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 9:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoćeš da se prošetaš?"

71Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 10:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hocu." Nasmesila se. "John je bio da me pozdravi.Cini mi se da mu je zao sto ga se ne secam." Rekla je otsutno. "Mada sam mu objasnila da se nicega ne secam." Slegla je ramenima.

72Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 10:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Osmeh mu je spao sa lica kad je čuo ko ju je posetio. "Hoću da se kloniš njega."

73Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 10:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je iznenadjeno,nije ocekivala takav odgovor."Zasto?Samo je pitao kako sam.Nista vise."

74Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 10:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Baš njega briga kako si ti. A krivo mu je što se ne sećaš kako te je napao."

75Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Nov 04, 2011 10:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Napao?" Upitala je zbunjno. "Iane mogao je da me napadne kako je hteo,bila sam sama u sobi,samo me pozdravio i otisao,meni to lici na obicnu ljubaznost." Rekla je ne spominjuci osecaj jeze koji je imala dok je on bio u sobi.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com