Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 40]

1Ianova i Lunjina soba Empty Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
...

Ian:

Ianova i Lunjina soba Eddie-cibrian-20080421-402281

Lunja :

Ianova i Lunjina soba 2a4r0us



Last edited by *Bella Swan* on Wed Aug 17, 2011 11:02 pm; edited 2 times in total

2Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u sobu.

3Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Usla je 15-ak minuta posle njega noseci jednu veliku kutiju.Bila je glomazna,ali ne i teska,ali ga svejedno nije videla.

4Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo joj je kutiju "Zašto sama nosiš teške stvari?"

5Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Iznenadila se kad ga je cula jer nije ocekivala da je u sobi a nije ga videla. "Nije tesko." Pobunila se.

6Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Možda i nije, ali sam ti rekao da me zoveš kad treba nešto da se prenese."

7Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je."I Mel je htela da mi pomogne,ali bar ovo sam mogla sama,nije ni puna." Uzela je kutiju iz njegovih ruku i spustila je na pod,pa se nasmesila.

8Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju i nasmešio joj se. "A šta je uopšte u toj kutiji?"

9Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 1:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je u oci pomalo nesigurno. "Sigurno neces da se ljutis?"

10Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 6:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da se ljutim? Šta si sad uradila?" gledao je u nju sa sumnjom u očima.

11Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 6:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa nije bas sad." Rekla je izbegavajuci odgovor.

12Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nego?"

13Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tokom poslednje pohare." Rekla je tiho i gledala ga nesigurno u divne plave oci.

14Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju "Pa to je bilo pre nedelju dana."

15Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Da,ali nisam znala kad ce sledeca pa sam uzela ovo tada i zamolila Jareda da mi pomogne da ti ne vidis."

16Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jareda?" pogledao ju je u oči. "I šta si to uzela uz njegovu pomoć?"

17Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa Mel ti je odvlacila paznju." Rekla je nadajuci se da nece pobesneti."Pa uzela sam sama u prodavnici,ali ti bi video kad sam iznela da mi on nije pomogao."

18Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A zato se toliko dugo muvala oko mene", zamislio se. "I hoćeš li mi reći šta si uzela ili nećeš?"

19Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Okrenula se od njega i otvorila paket."Nisam mislila nista lose." Rekla je vadeci iz paketa jedan upakovan svezanj i dala mu ga.

20Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam da nisi. Ti ne možeš da misliš ništa loše." Uzeo je to što mu je dodala.

21Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hoces li otvoriti?" Upitala je posmatrajuci ga.Unutra su se nalazile 4 majce i 4 sortsa u njegovoj velicini i jedan debeli srebrni lancic sa plocicom na kojoj je bilo njeno i njegovo ime.

22Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoću", otvorio je paket koji mu je dala i nasmejao se vrteći glavom. Uzeo je lančić i pogledao ga.

23Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala ga je grizuci usnu.Pitala se svidja li mu se a onda je videla da se smesi.

24Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rekao sam ti da mi odeća nije potrebna", i dalje je gledao u lančić.

25Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Aug 13, 2011 7:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Osetila je razocarenja,ali trudila se da to ne pokaze."Pa znam da ce se ovde brzo unistiti,ali nema veze,uvek mogu da uzmem druge."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 40]

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forums hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com