Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 40]

1Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Oct 31, 2011 7:35 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ali nema nikakvog smisla." Rekla je i dalje se drzeci za njega.

2Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 2:31 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoćeš da mi ispričaš šta si to sanjala, što nema nikakvog smisla?" Pogledao ju je u oči.

3Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 7:53 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala ga je u njegove divne plave oci i klimnula glavom.Nije mogla da ga gleda kao pretnju.On joj je bio uteha,on bi je zastitio,osecala je to iako to nije znala,nije mogla da poveze stvarnost i san.Neko vreme ga je samo gledala u oci,a onda je skrenula pogled."Davio si me." Rekla je tiho gledajuci preko njegovog ramena.

4Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 7:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ruke su mu skliznule sa njenog tela pored nje kad je čuo šta je rekla, a lice mu je prebledelo. Njen san nije bio pravi san već sećanje. I on nije znao šta sada da radi. Kako da joj kaže da je to istina i da je još više uplaši i udalji od sebe.

5Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 8:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ponovo ga je pogledala.Mogla je da oseti da nesto nije uredu.Pokusavala je da rastumaci sta je u pitanju."Jesi dobro?" Upitala je nezno.

6Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 8:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom gledajući u pod. "Jesam."

7Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 8:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Izvini.Nisam htela da te uvredim." Rekla je tiho. "Rekla sam da nema smisla." Uzdahnula je.

8Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 8:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisi me uvredila. To nije bio san, već sećanje. To se dogodilo."

9Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 8:42 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Malo se udaljila od njega da moze da ga pogleda u oci."To se dogodilo?" Ponovila je tupo. "Ti si me davio?" To joj nije zvucalo kako treba.

10Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 8:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom i dalje gledajući u pod. "Da. Kada te je Džeb doveo u pećinu."

11Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mislila sam da sam sama dosla?" Nista joj nije bilo jasno i smetalo joj je sto je ne gleda u oci.Svidjalo joj se kad je gleda u oci.

12Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa jesi, ali ne do pećine. Bila si na dobrom putu kad su te oni našli i doveli ovamo."

13Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega radoznalo,ali ne i uplaseno,nekako nije mogla da ga se boji."Zasto si me davio?"

14Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa... To je duga i malo glupa priča. Ali suština je u tome da me je bilo strah od tebe i toga šta bi mogla da uradiš."

15Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa sta bih mogla da ti uradim?Mnogo sam manja od tebe."

16Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne samo meni. I to nema veze sa veličinom. Mogla si da kažeš Tragačima gde se krijemo."

17Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Kako bih nasla tragace?" Ovo joj je sada zvucalo kao neka prica,ponovo je naslonila glavu na njegove grudi.Nije osecala pretnju,iako je znala da sada zeli da je udavi da bi to mogao da uradi u delicu sekunde.

18Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Svaka Duša ima svog Tragača." Podigao je pogled i pogledao je kad mu se naslonila na grudi. Bilo mu je drago što ga se ne plaši. "Tvoj je ovde, ali Duša više nije u toj ženi. Ti si je izvadila i poslala na drugu planetu."

19Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 9:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Stvarno?To mi zvuci poznato." Namrstila se dok je pokusavala da se seti ali 'slika' joj je bila mutna,pa je uzdahnula. "Sada ne zelis da me udavis zar ne?" Upitala je tek toliko da bude sigurna u svoj osecaj.

20Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 10:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da", odmahnuo je glavom. "Naravno da ne, volim te."

21Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 10:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je jace ne rekavsi nista.Zatvorila je oci i uzivala u slusanju otkucaja njegovog srca.To je smirivalo.Nakon nekog vremena ponovo je zaspala.

22Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 10:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vratio je ruke na nju pazeći da je ne probudi. Gledao ju je neko vreme, a onda je i sam zaspao držeći je u naručju.

23Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 10:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Spavala je mirno sve do jutra.

24Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Nov 01, 2011 10:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ujutru se probudio ranije, ali se nije pomerao jer se plašio da može da je probudi.

25Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 7:18 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Malo se promeskoljila trljajuci glavu o njegove grudi,i polako trepnula nekoliko puta,ali joj je svetlo bilo prejako pa je ponovo zazmurila.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 40]

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com