Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 40]

1Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Oct 31, 2011 7:35 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

"Ali nema nikakvog smisla." Rekla je i dalje se drzeci za njega.


26Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Prijalo mu je njeno meškoljenje. Primetio je da joj sunce ide pravo u oči pa se pomerio kako bi ga zaklonio.

27Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Osetila je da je u senci jer joj sunce vise nije bilo u lice.Otvorila je oci i pogledala ga,pa se nesigurno nasmesila."Dobro jutro."

28Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se "Dobro jutro."

29Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Naspavao si se?" Upitala je tiho i protrljala oci.

30Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jesam, a ti?"

31Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"I ja sam." Klimnula je glavom. "Nisam nista sanjala.Mozda bih se jos necega setila." Rekla je zamisljeno.

32Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sklonio joj je kosu sa lica. "Večera se ohladila."

33Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Oh." Pogledala je po sobi i ugledala posluzavnik."Uspavala sam se." Rekla je iako je to znao.

34Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 8:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Jesi, a posle sam zaboravio da te pitam da li ćeš da jedeš."

35Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nema veze." Nasmesila se.Neko je pokucao na vrata.Pogledala je u vrata pa u njega,i jos vise se privila uz njega.

36Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju. "Slobodno."

37Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dzejmi je usao i nasmesio se.'Cao Lunjo,Iane.' Rekao je veselo.'Nije vas bilo na dorucku pa sam vam doneo.' Pruzio im je posluzavnik sa jelom.Lunja se opustila kada je videla da je on.

38Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian mu se nasmešio. "Ćao Džejmi. Baš smo o jelu pričali. Hvala ti."

39Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Nema na cemu.Kako je.' Upitao je kao da Lunja nije u sobi,a onda se njoj obratio.'Kako si?'
"Pa dobro...ali se i dalje ne secam." Rekla je dureci se sama na sebe.
'Setices se.' Rekao je uvereno i seo pored njih.

40Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se zbog njenog izraza lica "Hoćeš li da jedeš?"

41Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom."Hocu,ogladnela sam." Dzejmi joj je gurnuo posluzavnik da joj bude blize. 'Mel i Dzared su izasli sa Aronom i Brenetom,otisli su do skrovista za kola.Nisam bas shvatio zasto.'

42Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian ga je pogledao. "To mi se ne sviđa. Zašto im sad trebaju kola? Vratili smo se iz pohare pre dva dana."

43Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Kazu da ne idu nigde,samo da hoce nesto da uzmu iz njih.' Rekao je zamisljeno.

44Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 10:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Slegnuo je ramenima. "Ne sećam se da smo nešto ostavili u kolima."

45Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Nisu mi rekli.I dalje se ponasaju kao da sam mali.' Durio se a Lunji je kroz glavu prosla neka slika njega sa...cinilo joj se puskom.Namrstila se trudeci se da je zadrzi i prepozna.

46Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 10:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian se nasmejao "Ne shvataju da si ti odrastao."

47Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 10:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dzejmi jesi li ti nosio nekakvu pusku skoro...nekad?" Upitala je gledajuci ih.

48Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Nov 02, 2011 10:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Skorije nisam. Kao što rekoh još uvek misle da sam mali. Ali pre jesam. Što pitaš?' Pogledao je u nju.

49Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 7:27 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
I dalje je trudila da se 'skoncentrise' nekako joj se to cinilo kao gledanje kroz vodu.Ni sama nije znala odakle joj to poredjenje jer nikada nije gledala kroz vodu,ali je predpostavila da joj ga je ovo telo dalo."Ja sam...se derala na nekoga...da...da ne nosis pusku,negde." Nekako joj je to bilo previse neodredjeno ali nije mogla niceg vise da se seti.

50Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Nov 03, 2011 5:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom 'Jesi. Da li ti se to vraća sećanje?' Upitao je veselo.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com