Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 22]

1Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 10:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"Nisam ni pitao da li ti je drago jer znam da ni meni nije. I Mel te je samo branila."


51Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 7:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prostoriju je brzo obavio mrak.Bila je umorna i neispavana jos od sinoc.Naslonila je glavu na prazne drvene kutije i zamislila se.Ubrzo je zaspala razmisljajuci o Ianu.

52Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 8:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Voda mu je pomogla da se opusti, ali ne mnogo. Vratio se u sobu i sačekao je, ali kako je noć odmicala, a nje nije bilo legao je da spava.

53Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 8:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Osetila je da je prostorija osvetljena,pa je nesto prostenjala.'Lunjo?!' Skocila je dezorijentisana.'Sta radis tu?' Upitao je Doca zabezeknuto. "Ja..." Prosla je rukom kroz kosu. "Spavam." 'Da,ali zasto...mislim...' Doca je gledao zacudjeno. 'Uplasio sam te.Sacekaj malo idem po vode.Sedi na krevet.' Klimnula je glavom i sela na poljski krevet dok se ne razbudi.Doca je otisao do njihove sobe.'Iane?'

54Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 11:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Protrljao je oči i uspravio se u sedeći položaj. "Da?"

55Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 11:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Cao.' Rekao je i dalje zbunjen.'Mogu nesto da te pitam?'

56Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 11:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Trepnuo je nekoliko puta kako bi se rasanio. "Pitaj."

57Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 11:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Zasto tvoja verenica spava na podu moje ordinacije i izgleda kao da je neko pretukao...mislim...ne mislim da je neko stvarno tukao,nego izgleda uzasno,bez uvrede,podocnjaci cu joj do pola lica i cini mi se da sam je jedva pomerio.'

58Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 11:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zato što joj se očigledno više sviđa da spava na bilo kom drugom mestu nego u našoj sobi. Ako neće da spava u krevetu već na podu, nek spava, ja tu ne mogu ništa."

59Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 11:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Samo pitam.' Slegao je ramenima i vratio se kod Lunje sa vodom.

60Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 12:20 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Ponovo je legao, ali nije mogao da zaspi.

61Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 12:36 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Doca je rekao Lunji da ide u sobu i da se dobro odmori i ona se toboze slozila.Polako je usla u sobu misleci da spava.

62Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:20 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Čuo je da je ušla, ali ništa nije rekao.

63Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kako je bio mrak samo je dosla i sela na Ivicu duseka.Nije mogla da vidi spava li ili ne.Posmatrala ga je.

64Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:34 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Bio joj je okrenut leđima, gledao je u zid, ali je mogao da oseti da nije legla pored njega. "Ne ujedam."

65Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:37 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Malo je falilo da vrisne,ali je samo ciknula."Mislila sam da spavas." Promucala je.

66Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:43 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije rekao ništa. Zatvorio je oči i pokušao da zaspi.

67Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:46 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je."Iane?"

68Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:56 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Molim?"

69Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 1:59 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hocemo li razgovarati?"

70Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 2:03 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"O čemu?"

71Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 2:16 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Zar mislis da ni o cemu ne trebamo da razgovaramo?"

72Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 2:20 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Uspravio se i okrenuo se ka njoj. "Mislio sam da si mi sve rekla. Ja sam taj koji vara i sad čekam da mi vratiš prsten i kažeš da nećeš da se udaš za mene."

73Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 2:24 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Predpostavljala je da je to zasluzila."Ja te volim" Rekla je spustivsi pogled i pocela da vrti prsten.

74Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 2:29 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ali mi ne veruješ."

75Ianova i Lunjina soba - Page 3 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sat Jan 14, 2012 2:32 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Cula sam te." Rekla je tiho. "A onda kad sam rekla da cu u sobu,ostao si sa njom,danas posle rucka si sa njom izasao iz kuhinje.Dzared nista ne prica.Vidim da se nesto desava."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 22]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com