Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 22]

1Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 10:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"Nisam ni pitao da li ti je drago jer znam da ni meni nije. I Mel te je samo branila."


26Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 9:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ujutru se rano probudio i ustao.

27Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 9:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Spavala je mirno i probudila se malo posle njega,iako je legla u pola noci.Nije mogla da spava,ali nije htela da ustaje.Uzdahnula je i dalje zmureci.

28Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 9:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrenuo se i pogledao je dok se oblačio.

29Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 9:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Stavila je ruku preko lica jer joj je sunce smetalo.Cula ga je,pa je predpostavila da je budan.

30Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 9:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Obukao se i nije ništa rekao. Izašao je iz sobe i otišao na doručak.

31Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 11:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je i pogledala ka vratima.Lezala je jos nekih pola sata,a onda se obukla i otisla na dorucak.Imala je podocnjake i bila je prilicno umorna.

32Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:00 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u sobu.

33Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:05 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lezala je na ledjima i gledala u plafon ne pomerivsi se kad je cula da je on usao.

34Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:10 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Rešio je da i on proba da se smiri sa tuširanjem pa je uzeo čiste stvari i peškir.

35Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:11 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Znas sta?Samo me zanima kad mislis da mi kazes,nista vise.Cak te i ne osudjujem,stvarno,mislim da je to verovatno normalno za ljude,ali ne mogu da shvatim do kada mislis da to traje." Pricala je i dalje gledajuci u plafon.

36Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:17 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju ne shvatajući ni reč od onog što mu govori. "O čemu pričaš? Šta to treba da ti kažem?"

37Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:19 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ono sto mislis da ne znam.Mozda jesam naivna,ali nisam glupa."

38Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:25 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"A da možda ti meni ne treba da kažeš nešto? Nisam ni ja glup. Znam da si me lagala da si bila u kupatilu. Gde si bila sinoć?"

39Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:30 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"To tako lici na vas.Uvek je neko drugi krvi.Bila sam napolju.Sedela sam ispred ulaza u pecinu i igrala se u pesku,imas rupe tamo ako ti treba dokaz,ali ne vidim zasto bih ti se pravdala,ako se ti meni ne pravdas."

40Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:32 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju. "Ne pravdam se jer nemam razloga za to. Nisam uradio ništa loše."

41Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:34 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom."Da...predpostavljam da izjava ljubavi nekom i nije nista strasno."

42Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:38 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Izjava ljubavi? Kome sam ja to izjavio ljubav?"

43Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:39 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Culi smo te i ja i Dzejmi i nemoj uopste da se trudis da porices." Rekla je i dalje buljeci u plafon.Suze su joj ispunile oci pa ih je nestrpljivo obrisala jednom rukom.

44Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:44 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Šta ste to čuli?" Zamislio se pa se setio da je rekao Mel da je voli, ali nije mislio ništa loše. "Misliš na, Mel?"

45Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:46 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Da,mislim na Melani,i ne zelim da vam smetam.To je vasa stvar.Samo bi bilo lepse da ste mi bar rekli,a ne da izigravam budalu."

46Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:54 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ja nemam ništa sa njom. Rekao sam joj da je volim, ali kao sestru. Ništa više od toga." Gledao je u nju. "Zašto mi lepo ne kažeš da želiš da budeš sa Džaredom nego mene optužuješ za prevaru? Jasno mi je. Ipak si se ti u njega zaljubila, a ne u mene. A ja sam još i ubica. Normlano da neko tvojih shvatanja neće da bude sa nekim kao što sam ja."

47Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 2:56 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Konacno je pogledala u njega."Kako mozes mene da optuzujes za to.Nisam Dzareda ni pogledala jos od kako sam presla u ovo telo." Ustala je i ponovo obrisala oci. "Mozda bi bilo najbolje da ste pustili Docu da uradi sta sam ga zamolila." Istrcala je iz sobe.

48Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 3:05 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"I ti mene optužuješ!" Povikao je za njom i seo na dušek. Nije želeo da je izgubi, ali nije ni želeo da bude sa njom, ako sumnja u njega i znao je da će joj jednom zasmetati i da će mu prebaciti što je ubio čoveka, a on to ne bi podneo. Ubio je zbog nje i znao je da bi to opet uradio.

49Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 1:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije obracala paznju ni na koga.Trcala je kroz pecine ne znajuci tacno gde ide.Nasla se ispred Docine ordinacije.Provirila je unutra i kada je videla da nema nikog zavukla se u cosak izmedju jednog zida pecine i velikih kutija sa lekovima koje su ranije uzimali,pa su sada prazne.Sela je i naslonila glavu na kolena.Nije znala sta da radi.Shvatila je da je ovde dosla jer je znala da ce je prvo potraziti u 'rupi' i tamo gde je bila kada je 'tugovala' za dusama koje su oni ubili,verovatno je zato dosla ovde.Nije znala sta bi uradila da je Doca bio tu.Razmisljala je o svemu,o Ianu,o sebi,Dzaredu i Melani...Pitala se da li bi bilo jednostavnije da ih napusti.Pitala se da li bi mogla uopste sama,peske da dodje do grada,nije mogla da im uzme auto.Pitala se da li bi je pustili da se vrati...odonosno da udje kad se vrati.Milion pitanja joj je proslo kroz glavu i nije znala sta da radi.

50Ianova i Lunjina soba - Page 2 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Jan 13, 2012 5:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je stvari i otišao u kupatilo. Nije hteo da krene za njom jer nije znao šta da joj kaže i samo bi se još više posvađali i rekli jedno drugom nešto zbog čega bi se kasnije oboje kajali. Rešio je da joj da vremena, a, ako se uveče ne vrati u sobu znaće da je to kraj i da je sa njihovom vezom gotovo.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 22]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 12 ... 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forums hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com