Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 22]

1Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 10:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam ni pitao da li ti je drago jer znam da ni meni nije. I Mel te je samo branila."

2Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 10:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisam joj to trazila.Ona zna koliko mi to smeta,zaboga bile smo u istom telu."

3Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 10:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Možda je bolje da o tome raspraviš sa njom."

4Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 10:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hocu." Klimnula je glavom. "Ne zelim da ovu zabavu pamtim po Trejsinom razbijenom nosu."

5Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 11:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Rekli su mi da te ubedim da se vratiš. Pa, ako hoćeš znaš gde su."

6Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 11:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je."U redu.Hajdemo tamo.Svi su se pomucili,a i bilo je tako lepo."

7Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 11:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jeste", ustao je.

8Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 11:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je."Zao mi je." Nezno ga je poljubila.

9Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Mon Jan 09, 2012 11:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"U redu je. Idemo kod ostalih."

10Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Tue Jan 10, 2012 12:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom."Hajdemo."

11Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:17 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
______________________________________________

Usla je u njihovu sobu i tresnula vratima pa se bacila na dusek.

12Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:23 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Došao je u sobu nakon sat vremena.

13Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:27 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lezala je nepomicno.Zazmurila je praveci se da spava.

14Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:31 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pošto je mislio da spava bio je tih. Legao je pored nje.

15Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:32 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u zid kada je legao i nije mogao da vidi da je budna.

16Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:37 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Zaspao je nakon nekog vremena.

17Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:39 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ustala je i otisla ispred pecine i sela na pesak.Nije je bilo briga sto mu je obecala da nece da izlazi.

18Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:44 am

Emma Cullen
Emma Cullen
U toku noći se po navici okrenuo da je zagrli i ruka mu je pala na dušek. Otvorio je oči i primetio da je nema. "Lunjo?"

19Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:45 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarala je stopalom po pesku i gledala u zvezde.

20Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:50 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Znao je da čim nije u sobi da luta pećinom kao što je i pre nekog vremena radila čim bi on zaspao.

21Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:52 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pitala se da li je moguce da voli Mel,ali to je bilo logicno,u nju se i zaljubio.



Last edited by *Bella Swan* on Wed Jan 11, 2012 12:51 pm; edited 1 time in total

22Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:59 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Uspravio se i pogledao u vrata. Pitao se da li da je potraži. Nije znao šta bi je sad mučilo. Pre je bilo to što nije znala kako da mu kaže da hoće da spava sa njim, ali sad nije znao šta bi moglo da bude. Možda je nervozna zbog venčanja.

23Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 1:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzimala je pesak u ruku i pustala ga da joj prolazi kroz prste,a zatim je to ponavljala,gledala je u pesak umesto u zvezde.Nije znala kako da mu kaze da zna za njega i Mel i da ne mora zbog nje da se prevara.Tako bi joj bilo mnogo lakse,a ne da misli da to hoce da uradi samo iz osecaja duga.To je verovatno to.Oseca se duzan.Mozda je zato i bio toliko zabrinut kad sam bila bolesna,jer se osecao odgovornim.Ma hajde...Preterujes.Mozete bar biti prijatelji ako nista drugo.To je normalno.Covek moze da bude prijatelj sa bivsom devojkom dusom zar ne? Pitala se da li bi Dzebu smetalo kada bi otisla malo da zivi u gradu.Samo neko vreme.Mozda dve nedelje,mesec dana.Vratila bi se ovde,ne bi nikom pricala gde je bila,ne bi ih odala naravno,samo malo da se udalji od njega i Mel.Nije zelela da je gledaju tugljivo i sazaljivo ili podsmesljivo...sve je te poglede vec videla,od raznih osoba,ali ne bi mogla da podnese da to vidi od njih dvoje.Bila je voljna da sve to pripise svojoj masti.Ali i Dzejmi je to video.Bio je jednako zbunjen kao i ja.Mladozenja ne bi trebao pre vencanja da izjavljuje ljubav drugoj.Rekao je 'I ja tebe volim' znaci mora da je ona njemu rekla prva.Toliko o prijateljstvu.Ljudi su uzasni.Smatrala sam je sestrom.A i sta je sa Dzaredom.Ne moze on tek tako da se pomiri sa tim.Mozda bi trebala ja da budem sa njim...Ne,to ne zvuci u redu. Razmisljala je o tome,volela je Dzareda ranije,ali nije zelela ponovo da bude sa njim,pogotovo ne kao utesna nagrada.'Posto me nece Mel,hoces li me ti?'A i zasto bi uopste hteo da bude sa mnom.To je tako ne fer.Kada sam ja bila u njenom telu ljutila se i kad bi me Dzared dodirnuo,a sada sve to nema veze.Ljudi su takvi prevrtljivci.
Tako je razmisljala gotovo pola noci.Sedela je ispred ulaza u pecinu,gledala zvezde i igrala se peskom ponekad gledajuci u njega.Nogom je sarala po pesku,i dalje,razgrcuci ga dok joj noga gotovo nije bila u rupi koju je sama napravia.

24Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 5:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Odlučio je da ostane u sobi i da je sačeka. Popio je malo vode i ponovo legao. Neko vreme je razmišljao o njima i o onome što je rekla u vezi Mel i njenog napada na drugu osobu, a šta je rekla u vezi njega. To razmišljanje ga je na kraju i uspavalo.

25Ianova i Lunjina soba Empty Re: Ianova i Lunjina soba Wed Jan 11, 2012 7:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Malo joj je falilo da se uspava napolju.Zevnula je i polako ustala.Nije zelela da ide u sobu.Cak je razmisljala da ode i spava na poljskom krevetu u Docinoj ordinaciji.Ne budi glupa!To je besmisleno! Na karaju je odustala od toga i polako se vratila u njihovu sobu.Tiho je usla i legla na svoj deo duseka.Brzo je zaspala.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 22]

Go to page : 1, 2, 3 ... 11 ... 22  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com