Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 30 of 32]

1Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Zgrabio ju je za struk i podigao na sto. Spustio je usne na njen vrat i počeo da joj odvezuje gornji deo haljine. "Želim te. Želim da opet osetim tvoje telo."


726Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 9:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Majo.Aji je ode topjo.' Nasmesila se.

727Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 9:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se privijajući je uz sebe pa su se mrvice od kolača posule i po njemu. "Hoćeš li još kolačića?"

728Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 9:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne mogu vite.Posje.' Rekla je i pocela da se igra dugmicem od njegove kosulje.

729Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 9:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"U redu", pomazio ju je pa je uzeo sok. Ed je čarnuo Sarah-inu kosu. 'Kratka je.'

730Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Nadam se da ce brzo porasti.Morala sam da je skratim da bih vratila boju." Rekla mu je kao da je veliki.Bila je ubedjena da je razume.

731Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 10:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Crvena je lepša od te', nasmešio se igrajući se sa njenom kosom.

732Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 10:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."I ja mislim.Malo sam morala da se igram glume." Rekla je trudeci se da objasni.

733Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 10:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Veselo se nasmešio. 'Da li je lepo glumeti? Ja bih voleo da glumim. Sa Willijem sam se igrao musketara.'

734Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 10:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejalase."Zavisi sta moras da glumis.Meni je bilo lepo jer sam ipak bila blizu vas,ali mi je bilo ruzno sto nisam smela da kazem da sam tu." Prosla mu je rukom kroz kosu. "To je drugo.Uvek mozes da glumis u predstavi." Nasmesila se. "To je bas lepo.Sa Eli ces moci da se igras Romea i Julije,ili Magbeta." Rekla je saljivo. "Ali mislim da su musketiri zanimljiviji.Ili mozda gusari...Robin Hood?"

735Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 11:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pljesnuo je ručicama. 'Volim Robin Huda. Mama kaže da je on dobar i da poklanja zlato onima koji nemaju.'

736Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 11:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Pa tako se prica.Mislim da bi ti bio divan Robin Hood,kao i tvoj tata." Rekla je i pogledala Fransou sa smeskom.Primetila je da je Eli zaspala.

737Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 11:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Fransoa joj se nasmešio gledajući je sa Edwardom u naručju. 'Tata je Robin Hud?' Oči su mu zasijale pa je naherio glavicu i pogledao u Fransou.

738Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Feb 04, 2012 11:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Naravno da jeste." Rekla je i nagnula se pa mu je poverljivo sapnula na uvo. "Nikome ne smes da kazes.To je tajna,ali on mnogo pomaze ljudima koji nemaju,a koji su dobri i vredni."

739Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 12:18 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Fransoa se smešio dok je slušao šta ona priča Edwardu. Dečak ju je gledao i pažljivo slušao svaku njenu reč. Veselo se nasmešio i stavio prstić preko usta. 'Neću nikome da kažem da je tata, Robin Hud.'

740Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 12:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarah se veselo nasmesila i poljubila ga u nosic."Tako je najbolje.Ako neko sazna onda ce i oni kojima ne treba da traze nesto,a to onda nije fer,zar ne?" Upitala je i dalje pricajuci tiho. "Zasto bi oni imali jos vise,a oni koji nemaju nista da ostanu siromasni?"

741Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 6:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se zbog poljupca. 'Da, to nije fer. Nećemo da siromašni ljudi ostanu siromašni i da nemaju ništa.'

742Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 7:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Eto vidis." Nasmesila se veselo i pomazila ga po kosi. "Hoces jos kolaca?"

743Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 9:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Hmm, hoću još jedan', nasmešio se.

744Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dohvatila mu je jos jedan kolacic i dala mu."Izvoli.Zasluzio si." Rekla je veselo. "I htela sam da ti se zahvalim sto si pomogao Eli,ti si bio njen mali heroj,znas?" Rekla je ponosno.

745Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se i uzeo kolač. 'Hvala.' Taman ga je zagrizao pa se opet nasmešio i sažvakao ga pre nego što je odgovorio. 'Zato što sam je pustio da papa kod mene?'

746Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nema na cemu." Posmatrala ga je.Bio joj je predivan.Nije mogla da doceka da i sama rodi sina. "Ne samo zbog toga,utesio si je i nije se osecala uplaseno,iako si i ti mali nisi se plasio i pomogao si joj.Nadam se da ce i ona kada malo poraste da bude kao ti,pa da ce moci da pomogne nekom mladjem." Rekla je misleci na njihovo drugo dete.

747Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ja sam je samo zagrlio i rekao joj da stavi glavu pod jastuk', nasmešio se i nastavio da jede kolač. Fransoa se smešio i nežno ljuljuškao usnulu Eli.

748Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Dobar savet." Rekla je diplomatski."Znas sta?Sada,posto Eli vec spava,ponovo ti mozes da biras koju pricu hoces da ti pricam,kada se naruckas." Rekla je jer su imali dogovor da jednom bira Ed a jednom Eli.

749Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Veselo se nasmešio. 'Hoću priču o Robin Hudu.'

750Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Feb 05, 2012 10:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Idemo onda u sobu." Pogledala je Fransou. "Izacices na kraj sa njom?" Upitala je smeseci se."Mislim da je spremis u krevet?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 30 of 32]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31, 32  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum free | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com