Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 32 of 32]

1Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Zgrabio ju je za struk i podigao na sto. Spustio je usne na njen vrat i počeo da joj odvezuje gornji deo haljine. "Želim te. Želim da opet osetim tvoje telo."


776Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 10:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Jeste.Zao mi je sto tako nije bilo od pocetka.Preterivala sam u mnogim stvarima."

777Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 10:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neću da kažem da nisi", nasmejao se.

778Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 10:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Nemoj.Trebalo mi je manje od mesec dana da se zaljubim u tebe i da pozalim zbog onog glupog dogovora,sto sam trazila."

779Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 10:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao ju je u oči. "Onaj dan kad si mi to tražila potpuno si me izbacila iz ravnoteže, a onda si prve noći..." Prekinuo je rečenicu kada se setio njihove 'prve bračne noći'.

780Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 11:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Verujem ti." Rekla je saosecajno. "Cekala sam te neko vreme,ali kako nisi dolazio nisam vise mogla i zaspala sam.Bila sam umorna taj dan." Rekla je misleci da on misli na to.

781Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 11:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam video svrhu da žurim u sobu kad sam znao da ničeg neće biti."

782Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Tue Feb 07, 2012 11:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pomazila ga je po obrazu."A posle nisam znala kako da te pitam da spavamo zajedno.Izvini."

783Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Wed Feb 08, 2012 12:33 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je njenu ruku u svoju i poljubio je. "U redu je."

784Fransoa's House - Page 32 Empty Re: Fransoa's House Wed Feb 08, 2012 10:20 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Palcem one ruke koju je upravo poljubio presla mu je preko usne."To sto si uopste pristao na takav dogovor mnogo je govorilo o tebi i odmah si mi bio mnogo drazi.Mislila sam da mozemo da budemo prvo prijatelji." Nasmesila se. "A onda si me naterao da se zaljubim u tebe.Tako si posvecen kada nesto radis.I taman kad sam mislila da ti bar malo znacim Fleur mi je rekla kako zelis razvod." Uzdahnula je. "I samo da znas da sam bila ljuta na tebe sto mi nisi rekao za decu.Prvo sam pomislila da su tvoja kada te je Ed pozvao tatom."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 32 of 32]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com