Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 32]

1Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Zgrabio ju je za struk i podigao na sto. Spustio je usne na njen vrat i počeo da joj odvezuje gornji deo haljine. "Želim te. Želim da opet osetim tvoje telo."


101Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 9:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Očekuješ da živim sam sa detetom i noću da spavam sa svojom 'služavkom'?" To mu se nije sviđao. Želeo je da može i preko dana da je grli, ljubi, mazi i priča joj koliko je voli.



Last edited by Emma Cullen on Sun Jan 08, 2012 9:24 pm; edited 1 time in total

102Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 9:21 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Sta ti predlazes?" Upitala je tiho.Nije ni primetila da napolju pada kisa sve dok nije cula grmnjavinu i Eli nije zaplakala.Kao da se tek sada setila da je i ona u sobi.'Tata?' Rekla je placljivo.Sarah je svejedno ustala i ummotala se cebetom. "Obuci nesto." Promrmljala je Fransoi i otisla do Eline kolevke "Shhh.Tu smo.Ne plasi se." 'Mama?' Protrljala je oci.

103Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 9:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Samo što je hteo da joj kaže da hoće opet da je oženi Elin plač ga je prekinuo. Uzeo je svoj ogrtač, obukao se i ustao iz kreveta.

104Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 9:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tu smo.Ne placi." Nezno je ljuljuskala i pevusila.Pogledala je u Fransou. "Sme li da legne sa nama?"

105Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 9:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se gledajući u njih dve. "Sme."

106Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 9:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom i dosla do kreveta pa je sela i pomerila se do sredine i polako legla,pa je polozila Eli pored sebe i nezno je mazila pevuseci joj nesto."Jesi ruzno sanjala devojcice?Tu sam.Mama je tu.I tata je tu,eno ga." Nasmesila se.

107Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se i legao pored njih dve. Pokrio ih je i zagrlio. Setio se kako su svo troje spavali zajedno pre više od godinu dana. Sviđala mu se ova slika.

108Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:14 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se i pomazila ga po obrazu,a onda se ponovo okrenula ka Eli koja se igrala sa njenom kosom dok je ponovo padala u san.

109Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Želim da ovako bude i danju, a ne samo noću."

110Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je,a onda spustila pogled."Moramo da mislimo i na nju." Rekla je tiho. "I ja to isto zelim,ali...ne vidim to kao opciju."

111Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Slušaj, niko ne zna da si ti mene ostavila ili da sam te najurio. To su samo tračevi, ja ništa nisam rekao na tu temu. Oni sve to nagađaju. Čak ni tvoji ne znaju šta se desilo. Možemo da smislimo neku priču da si bila odsutna zbog zdravlja ili šta znam da si zato otišla jer nisi htela da budem sa tobom iz sažaljenja i da si sada dobro. Smisli šta god hoćeš samo molim te nemoj opet da odeš." Gledao ju je molećivo.

112Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega pa u Eli,a zatim opet u njega."Nikada nisam ni mogla da odem Fransoa." Rekla je blago."Ne bih to ni sada uradila...Ali tu je tvoja veridba sa gospodjicom Aurorom,da sam samo otisla u neku banju ili nesto slicno ne bi se razveo od mene." Prosla mu je rukom kroz kosu posto se Eli ponovo uspavala. "Mozda je najbolje da neko vreme bude ovako dok ne smislimo uverljivu pricu i doktorske nalaze koji ce to potvrditi...Da kaze kako sam jedva ostala ziva i da sam se vratila kad sam ozdravila,kao sto si rekao."

113Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zatvorio je oči i uzdahnuo pomirljivo. "Samo da znaš da neću dugo da čekam."

114Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 10:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mozes li da verujes da doktor (onaj sto je porodio xD ) nece nikome reci istinu ako on napise neku dijagnozu i razglasi to,onako diskreno,ali samo to,ne istinu?"

115Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 11:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mogu, a i oni po zakletvi dođu kao neka vrsta sveštenika. Ne smeju da otkriju tajne svojih pacijenata, samo ne znam da li će pristati. On nije čovek koji bi uradio tako nešto za novac."

116Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Sun Jan 08, 2012 11:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A za uslugu? " Pogledala ga je i okrenula se ka njemu. "Mozemo da ga zamolimo,ali do tada moram do jutra da odem,ali si mi odecu...pa ne mogu da je upotrebim." Osmehnula se.

117Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 12:27 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mogu da ga zamolim pa ću videti šta će reći." Nasmešio se gledajući je "Žurilo mi se da te skinem. Mislim da u ormaru ima jedna tvoja dnevna haljina koju je Lola zaboravila da spakuje, a ja je nisam dirao."

118Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 10:46 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"U redu.Onda cemo tako da uradimo." Klimnula je glavom.Nasmesila se. "Videlo se.Odlicno.Da ne moram da se iskradam umotana u cebe." Nezno ga je poljubila pa je pogledala Eli. "Da li se cesto budi?"

119Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 3:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nećeš morati", nasmešio se i uzvratio joj poljubac. "Ne. Obično čvrsto spava tokom cele noći, ali zato ustaje čim svane."

120Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 8:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom i pomazila njihovu cerku sa smeskom. "Nekoliko puta sam vam usla u sobu." Priznala je tiho.

121Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam te osetio."

122Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 9:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Bilo mi je drago zbog toga.Neki put bih te i poljubila,ali ste onda postali nemirni,pa sam se uplasila."

123Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 9:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Postajao sam nemiran zato što bi me poljubila?"

124Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 9:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tad si se promeskoljio,ali sledeci put kada sam usla oboje ste bili nemirni i nisam htela da rizikujem." Naslonila se na njega jednom rukom mrseci Elinu kosicu.

125Fransoa's House - Page 5 Empty Re: Fransoa's House Mon Jan 09, 2012 9:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se šarajući rukom po njenoj pa ju je poljubio u rame.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 32]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 18 ... 32  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com