Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 32]

1Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Zgrabio ju je za struk i podigao na sto. Spustio je usne na njen vrat i počeo da joj odvezuje gornji deo haljine. "Želim te. Želim da opet osetim tvoje telo."


26Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne zovi ga." Rekla je zeleci da pojasni sta je negirala.I protrljala oci jednom rukom.Drugom je i dalje drzala prsten. "Dobro sam."

27Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne izgledaš mi dobro." Vatra u kaminu je tiho pucketala grejući sobu. Samo jedna sveća na natkasnije je osvetljavala celu sobu. On je sedeo na krevetu pored nje.

28Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je. "Dobro sam Fransoa." Rekla je tiho.Znala je da on zna i nije vise bilo smisla da se pretvara.

29Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoćeš vodu ili čaj?"

30Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne hvala." Rekla je tiho i uspravila se u sedeci polozaj povlaceci cebe za sobom da ostane pokrivena. "Ne moras da budes ljubazan iz sazaljenja.Zahvalna sam na svemu.Zao mi je sto sam te obmanula i otici cu cim budem sigurna da mogu da hodam." Pricala je tiho gledajuci u vatru.

31Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otvorio je usta i pogledao je zbunjeno. "Šta to treba da znači? Opet ćeš da odeš?"

32Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je zbunjeno. "Jasno si mi rekao da ne zelis nikada vise da me vidis."

33Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam šta sam rekao, kao što znam šta si i ti rekla te noći."

34Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Progutala je knedlu i ponovo skrenula pogled."Nikada te ne bih prevarila svojom voljom,neko bi morao da me veze i na silu uzme,ali da bih sacuvala tebe ili Eli uradila bih i gore stvari Fransoa." Pricala je i dalje tiho.

35Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Prevarila si me svojom voljom i to sa mnom. Nisam te vezao, niti sam te uzeo na silu, a ni moj, a ni Elin život nije bio u opasnosti."

36Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se ne shvatajuci o cemu prica."Molim?"

37Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Odmahnuo je glavom uz sarkastičan smešak na licu pa je ustao sa kreveta. "Ako hoćeš da ideš, idi. Neću ti braniti da odeš, a, ako rešiš da ostaneš znaš gde su vrata moje sobe." Izašao je iz sobe i ostavio je samu.

38Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije mogla da shvati smisao njegovih reci.Kako ga je to prevarila sa njim i da li to moze da ostane.Smakla je prekrivace sa sebe i uvila se cebetom kojim je on uvio drzeci ga preko grudi pa je otisla do njegove sobe i lagano otvorila vrata."Bojim se da te ne razumem."

39Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vezivao je svoj kućni ogrtač kada je ona ušla u sobu. Pogledao je u nju. "Šta ne razumeš?"

40Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Kako sam te prevarila sa tobom,i da li ono sto si rekao znaci da mogu da ostanem?" Upitala je tiho,sa previse nade,previse zeljna,htela je to da ugasi.

41Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pre neku noć si spavala sa mnom, ali ne kao moja žena ili moja bivša žena već kao moja služavka. Predala si se svom gazdi, a ne svom mužu ili svom bivšem mužu." Gledao je u nju. "Godinu dana čekam da se vratiš."

42Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Bila sam svesna ko si ti,za razliku od tebe." Rekla je gledajuci ga u oci. "Nisam smela da ti kazem ko sam."

43Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Sad mi nabi na nos to što sam posle godinu dana spavao sa svojom služavkom koja je gle čuda moja bivša žena."

44Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne nabijam ti nista na nos.Samo hocu da kazem da te nisam prevarila ni na koji nacin." Rekla je mrsteci se njegovoj logici.

45Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jesi. Pustila si me da godinu dana mislim da si u naručju drugog muškarca, a sve vreme si bila tu u kući."

46Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
To nije mogla da porekne."Zao mi je." Rekla je iskreno. "Zelela sam da ti kazem,ali sam se bojala da ces ponovo da me oteras.A onda nikako ne bih mogla da se vratim.Nisam zelela da zivim bez vas.Ovo mi je bila poslednja sansa." Rekla je tiho i ugrizla se za usnu pitajuci se da li je rekla previse.

47Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da si onog jutra otišla kod svojih, već nakon dva dana bi opet bila u kući, ali ne. Ti si nestala bez traga. Čak sam mislio da si uradila neku glupost i ubila se." Stresao se setivši se onog jutra pre godinu dana kada je čitao novine nakon njenog odlaska.

48Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 10:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisam mogla da odem kod njih.Nisam znala da li bi im otkazao pomoc ako budem tamo..." Spustila je pogled ne komentarisuci dalje.

49Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 11:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Lično sam poručio Leonu da te odveze tamo."

50Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 11:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Rekla sam mu da me vozi u centar.Ne secam se da li mi je spominjao roditeljsku kucu.Fransoa sta sve ovo znaci?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 32]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com