Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 20 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 04, 2011 6:16 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Nasmejala se."Rekla sam da si trebao da uzemes nesto drugo." Poljubila ga je u obraz i nastavila da jede.


476Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 7:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ja nisam ni rekao da sam svetac. Ali ja nisam prešao iz jednog kreveta u drugi u roku od 24 sata. Ti jesi." Seo je na krevet "Ti to misliš da ja brojim žene kao da skupljam trofeje? Lepo, nema šta. Imaš divno mišljenje o meni." Nasmejao se "I očigledno da ja niti sam utešan niti nisam navalentan dok on sve to jeste. Pa koji onda đavo tražiš sa mnom? Voliš me, da li je to dovoljno da veza bude uspešna? Ja mislim da nije." Odmahnuo je glavom "I još sam se posvađao sa majkom i odabrao tebe, a ne nju i ti mi ovako vraćaš. Možda bi bilo bolje da nisam ni svratio kod tebe onog jutra."

477Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 7:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Od njegovih reci se osecala kao da je najveca drolja na planeti."Da,jesam,i ne mogu to da promenim,izabrala sam tebe,ne njega,mislila sam da ce to biti dovoljno.Planirala sam da ti kazem,kada bude pogodan trenutak,a ne da ovako saznas." Govorila je tiho gledajuci u svoja kolena i razmisljala o onom sto su radili pre samo sat vremena i kako je lepo bilo. "Nisam trazila ni da budes utesan ni da budes navalentan." Rekla je i dalje ga ne gledajuci. "Vidis ja sam mislila da je dovoljno,ali sam se ocigledno prevarila." Njegove sledece reci su je najvise pekle.Stegla je vilicu da bi zadrzala suze u ocima. "Nisam ti trazila ni da se svadjas sa njom ni da me odaberes." Ustala je. "Da,mozda bi." Rekla je jos tise i dohvatila staku medjutim kako su joj se oci zamaglile od suza nekako se saplela ali je povratila ravnotezu i otisla do svog kofera.

478Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisi. Možda bi za promenu bilo lepo da mi nekad nešto i tražiš, a ne da samo pobegneš od mene. Mislio sam da smo rešila da verujemo jednom drugom i da više ne bude tajni, a ti nisi mogla da mi kažeš šta se dešava ni kad sam te otvoreno pitao. Misliš da će on tako lako pristati da ti bude prijatelj nakon što je spavao sa tobom? Znam da ja ne bih."

479Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne treba mi nista osim da...da sve bude kao sat vremena ranije.Ne trebaju mi skupi pokloni ili glupe usluge.Nikada ti ne bih trazila da ostavis zenu koja te je rodila i borila se celi zivot za tebe,ma koliko da me mrzi,sa razlogom ili bez njega.Pitao si me da li mi je decko i rekla sam da nije,kao sto i nije.Nije mi ni bio decko,niti ce biti.Ne zanima me na sta ce on da pristane,ili ce da mi bude prijatelj ili mi nece biti nista."

480Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne želim da se više viđaš sa njim", pogledao je u nju. "Ne želim da bude u tvojoj blizini. Preseli se kod mene."

481Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega."Jerry tek sam se uselila i sredila stan,ne mogu tek tako bez ikakvog objasnjenja datog svojima da se preselim."

482Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju "Onda ću ja da dođem kod tebe. Ne želim da budeš sama i ne želim da rizikujem da on opet iskoristi priliku i približi ti se."

483Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mislis da bih te prevarila sa njim?" Upitala je gledajuci ga u oci.

484Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne. Verujem ti, ali ne verujem njemu. Misliš da je on glup? Meni se čini da je dečko mnogo gori zavodnik od mene. Ja nikad nisam iskoristio ženu dok misli na drugog."

485Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 8:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne verujem da bi to uradio,nisam nikome rekla da mislim na tebe,nije imao pojma,ali svejedno.Ne smeta mi da zivis sa mnom,ako to tebi odgovara."

486Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ok, nije imao pojma, ali bio bi budala da ne primeti da mu odsutno uzvraćaš. Meni odgovara."

487Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se."Ne znam." Rekla je iskreno. "Nije nista rekao,i slozio se da budemo prijatelji." Promrmljala je.

488Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nadam se da će se držati toga, a sad ostavi taj kofer i dođi kod mene."

489Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u kofer kao da ga prvi put vidi,a onda u njega ne pomerajuci se."To i dalje ne menja cinjenicu da me tvoja majka ne podnosi."

490Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Majka mi je, volim je i nisam sebičan, jer znam da je bila samohrana majka i da mi je pružila sve, ali neću da joj dozvolim da mi se meša u život. Ja hoću da budem sa tobom i ona mora to da prihvati."

491Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne zelim da se svadjas sa njom zbog mene ili da joj postavljas ultimatume."

492Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I da pustim da radi šta ona hoće?"

493Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Sta moze da radi?Ukoliko je ne slusas ne moze da te natera da me ostavis,a drugo nije toliko vazno.Ona ti je majka i ti si joj jedini sin,nije neobicno da se majkama ne svidja snaja."

494Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Samo da znaš da za oproštaj neću da je molim. Nije trebalo da prisluškuje razgovor. To je namerno uradila. I namerno sve okreće protiv tebe. Ne bi me čudilo ni da Jesse okrene protiv tebe iako znam da bi se ona oduševila tobom."

495Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 9:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"To je vec vasa stvar." Rekla je mirnija. "Ne voli me,to je sve,u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno,a ovo je verovatno za nju vrsta rata."

496Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 10:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ako ti obećam da ću pričati sa njom, hoćeš li doći kod mene ili nećeš?"

497Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 10:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Izvini.Naravno" Polako je dosla do njega.

498Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Oct 18, 2011 10:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nežno ju je povukao sebi u krilo. "Hmm, ne bih sad da budem vulgaran ili tako nešto, da te uvredim, samo... zanima me... Da li je bio bolji od mene?" Pogledao ju je u oči.

499Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Oct 19, 2011 8:01 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je i naslonila se na njega.Gledala ga je u oci kada je cula pitanje i nasmejala se.Nezno mu je spustila dlan na obraz. "Ne vredjas me." Rekla je gledajuci ga u oci. "Nije ti bio ni blizu." Rekla je nezno. "Sa tobom je posebno."

500Jerry Maguire's House - Page 20 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Oct 19, 2011 5:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Bio je nestrpljiv dok je čekao njen odgovor. Nasmešio se kada je čuo njene reči. "Volim te", strasno ju je poljubio obarajući je na krevet.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 20 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com