Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 40]

1Jerry Maguire's House Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Jerry Maguire's House Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total

2Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:04 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zove ga Jim preko skype-a.

3Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:12 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Uključio je skype i javio se "Ćao Jim," nasmešio se.

4Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:13 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Pa covece sta ono bi?' smejao se 'Tolko o tvom negodovanju.'

5Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:23 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Pa šta da ti kažem? Video si i sam."

6Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:26 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
U tom se i Mike ukljucio na mrezu.
'Pa nerado,ali moram da ti cestitam.I?'

7Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:33 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ćao Mike." 'Ćao Jerry. Ti si moj idol. Zbario si je za pola sata. I to 'mirnu' curu. Jime izgleda da si omašio u izboru.' Nasmešio se "Pa hvala. Pa ništa, uzeo sam broj i pitam se da li da je zovem jer ona još uvek ide u školu." Blago se namrštio "Hvala Mike."

8Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:37 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejao se 'Nego sta nego ces da je zoves,nije to velika razlika,kad su u pitanju bile starije zene bio si i sa onima gde je razlika bila veca nego sad izmedju vas dvoje.' smeskao se 'A i ne verujem da bi da izgubis opkladu.' nacerio se 'Mike je sekao odobrio je moj izbor oko onoga sto moras da uradis ako izgubis opkladu.' gledao je u monitor zeleci da vidi Jerry-evu facu kad mu ovo kaze.Bilo mu je drago sto nije blizu njega. 'Moras u sudnicu obucen u zenski komplet.'

9Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:45 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa to nije isto. Drugo je starija žena od mene, a drugo je mlađa. Ipak sam ovde ja čovek od zakona. Ne mogu da uprskam karijeru zbog neke ženske." Raširio je oči kad je čuo šta je rekao "MOLIM?" Zinuo je u čudu. "Jesi li bre ti normalan? Hoćeš da izgubim dozvolu za rad i da me sudija kazni i novčano i da mi zabrani ulaz u sudnicu na ko zna koliko ročišta. To se ne važi."

10Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:47 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Izvini molim te nismo rekli da mora da odes na rociste takav,samo da udjes u sudnicu.' nasmejao se 'A i neces imati problema ako spavas sa njom za manje od mesec dana.Valjda ti nije to toliki problem druze?' Nije da nije voleo da ga ljuti i zacikava,ali se pitao da li je mozda preterao.

11Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:54 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa neću moći ni da uđem u zgradu pravosuđa tako obučen, a kamo li u sudnicu. Postoje pravila o oblačenju koja moram poštovati i prekršaj tog pravila se plaća. Ali ti o tome nemaš pojma jer si ti ginekolog. I nije mi problem da je odvučem u krevet nego je problem što je klinka." 'A dobro Jerry nije to tako strašno. Punoletna je i možeš jednom da spavaš sa njom.'

12Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 12:58 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Eto vidis nije tako strasno' nasmesio se 'Jerry ranije nisi tako reagovao na izazove.' kaze toboze razocarano 'Izgleda da si postao pravi dosadni advokat.' zavrti glavom 'A toliki trud je ulozen u tebe.'

13Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:03 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne zezaj budalo. I ti si tako ozbiljan čim ti u ordinaciju ušeta pacijentkinja. Video sam kako vršiš preglede. Ovamo kod nas se zezaš dok tamo paziš da ne zezneš stvar. Tako da ne pričaj meni da sam dosadan. Od toga živim. I spavaću sa njom samo da ti ne bi mogao da imaš sex sa svojom crnkom." 'Tako se priča Jerry. E da kad Jerry spomenu crnku. Šta je bilo sinoć? Ništa ne pričaš. Da te nije ispalila?'

14Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesio se na Mike-ov komentar. 'Pa nadam se da ces uspeti.Srecno sa tim.' namignuo je 'Sto se crnke tice...naravno da nije.Videli smo se i zezali smo se celo vece,posteno smo se po'vatali i dogovorili da se vidimo sutra jer je danas zauzeta.' nacerio se 'Necete verovati ali svidja mi se'

15Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:13 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hvala, hvala. Ne brini. Mala će biti moja za nedelju dana." Nasmejao se "Pa zar je moguće da se tebi sviđa neka ženska." 'Tebi koji samo misli na ture u krevetu?' "Tebi koji si poslednju ozbiljnu vezu imao pre tri godine?" 'I to vezu od tri meseca. Čudo si i toliko izdržao?' Obojica su prasnula u smeh.

16Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:16 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Pazi sta si rekao.' nasmejao se 'Hej,hej,hej!Nisam ja bas sasvim takav,zante iznutra sam vam mekan kao sundjer.' nasmejao se vragolasto zezajuci se 'Pa ne znam da l' mi se samo cini,ali mislim da mozemo uspeti nesto bar na neko vreme.'

17Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:22 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pazim, pazim. Možeš da upotrebiš moje reči protiv mene tako da je bolje da ćutim," nasmejao se. 'Opa Jim ti to ozbiljno ili se zezaš kao i obično?' "Malo je teško zamisliti tebe sa stalnom devojkom."

18Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Jao kako ste nepoverljivi.Prosto sam uvredjen.' nasmejao se 'Pa u svakom slucaju siguran sam da ce sa Kler potrajati vise od par 'kres partija' a vi kako hocete.'

19Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:32 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"E pa na to ćeš morati da pričekaš mesec dana tako da ti verujem da će trajati duže od mesec dana dok je ne kresneš, a onda će biti 'kud koji mili moji'," nasmejao se. 'Ako se ti skrasiš onda bi to značilo da je došlo vreme da se ženimo.' "Beži bre. Koja ženidba. Šta ti bi?" 'Ma ništa.'

20Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:34 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejao se 'Izvini ali ja imam vremena dok ti ne kresnes tu svoju klinku,tako da ne brini bice koja kres partija i pre mog celebata,ako do njega uopste dodje.'

21Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:45 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"O doći će. Budi siguran. Sad sam rešen da dobijem tu opkladu po svaku cenu," nasmešio se. Ne moraju da znaju da jedva čekam da je opet vidim i da želim da me pogleda sa onim zelenim očima. O Bože šta je meni? 'Pa onda će ti biti mnogo teže kad ona bude htela, a ti ne možeš.'



Last edited by Emma Cullen on Sun Jun 26, 2011 3:31 am; edited 1 time in total

22Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 1:47 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Sada me mucite.' zavrteo je glavom 'Razumece ona,vrlo je razumna i dobra.Mislim da mi se uglavnom zato svidja.Mislim da je stvarno dobra osoba.' nasmesio se

23Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 3:36 am

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ok šta si uradio sa našim ortakom Jimom?' "Stvarno Jim da te ne vidim i ne čujem nikada ne bih poverovao da si ti to rekao. Uvek si govorio da ću ja biti taj koji će prvi da uđe u ozbiljnu vezu zbog mog zanimanja i uvek si se kladio da ću se prvi oženiti i sad ideš protiv svojih uverenja. Da se ti nisi zaljubio?" 'Da, stvarno si malo čudan. Upravo si pohvalio tu devojku kao što nijednu pre nje nisi.' "Ja ne kažem da je to loše. Mislim da jeste došlo vreme za ozbiljne veze, ali opet tako naglo..."

24Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 8:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejao se 'Nisam rekao da je ozbiljna veza,ali mislim da bi moglo biti malo drugacije.U svakom slucaju dosta o mojoj crnki,sta ima sa onom malom?Sta dalje radis?'

25Jerry Maguire's House Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 8:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Meni se sve čini da te je ona dobro upecala i da se nećaš tako lako izvući.' "Pa ništa. Čim završim sa vama zovem je da izađemo, a za dalje ne znam," nasmešio se.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 40]

Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com