Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 2 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 2 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


26Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 8:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejao se 'Necu se buniti u svakom slucaju.' slegnuo je ramenima 'Pa sto onda gubis vreme sa nama?Vreme ti tece.' nacerio se.

27Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 8:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "E vidiš ni sam ne znam što traćim svoje dragoceno vreme na dva muškarca umesto da uživam u društvu jedne zgodne male. Tako da vam ja kažem 'ćao'. Čujemo se sutra," mahnuo im je i isključio se sa skype-a.

28Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 8:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zavrteo je glavom 'Cao,cao.Mike cujemo se i mi posle.Idem da vidim sta je sa Kler.' nasmesio se 'Vidimo se.' i on se odjavio.

29Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jun 26, 2011 8:37 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je telefon i prelistao imenik pa se nasmešio kada je stigao do njenog imena "Lara." Znao je da bi trebalo da počne da koristi skriveni broj kada zove devojke kako ne bi opet menjao broj, ali nije hteo da sakrije broj jer je želeo da joj ostane njegov broj, a nisam nije znao zbog čega. Okrenuo je broj i pozvao je.

30Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 1:07 am

Emma Cullen
Emma Cullen
________________________________________________
Jerry se vratio iz kafića ljut na Jima i Mike-a koji su uspeli da ga iznerviraju. Prvo Jim sa onom opaskom da on ne može da ima ozbiljnu vezu i da mu to nije potrebno, a onda Mike kada je spomenuo opkladu. Znao je da je rekao da mu ona ništa ne znači, ali se i sam pitao da li je to tačno. Da li je to istina? Da li mi ona stvarno ništa ne znači? Ili mi možda ipak nešto znači? Sa njom mi je tako lepo. Otišao je pod tuš i potom u krevet.

Ujutru je pozvao čistačicu da dođe dan ranije jer je hteo da kuća bude sređena za večerašnji dejt sa Larom. Čak joj je rekao da stavi cveće u salon i spavaću sobu. Posle toga se spremio i otišao na posao.

31Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 9:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Spavacu sobu je l'?? xP )

Oko 9h mu je poslala poruku,cim se probudila.Nisi mi dao adresu (:.

32Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 9:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Daaaaaaaaaa xP E i ja sam baš na adresu mislila xD*

Uzeo je telefon čim je počeo da zvoni. Zaboravio je da ugasi ton. Otvorio ga je i pročitao sms. Nasmešio se i odgovorio: Number 4, Privet Drive, Little Whinging (Adresa iz HP, jedino za nju znam da je u Londonu xD)

33Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Hahah narvno xP )
Nasmesila se kad je dobila poruku. Vidimo se tamo u pola 8 (:

34Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se Vidimo se :* Preklopio je telefon i nastavio sa poslom.

35Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dosla je kod njega tacno u pola 8h i pozvonila.Na sebi ima ovu haljinicu Jerry Maguire's House - Page 2 Fc7go3.Kosu je pustila da joj pada u njenim 'divljim' uvojcima.

36Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je na sat i začudio se kad je video da je tačno pola osam. "Tačna," nasmešio se i otišao da joj otvori. Na sebi ima ovo. Jerry Maguire's House - Page 2 035309471fddc5 Nasmešio se kad ju je je video "Zdravo."

37Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Zdravo." Nasmesila se.Bilo joj je drago da ga vidi,mozda i previse.Pokusavala je da smiri sebe ali nije joj islo,a kad ga je pogledala ostala je bez daha kao i uvek.Stvarno moras da naucis to da kontrolises.

38Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Smešio se i sklonio se sa vrata da je propusti da uđe. Diskretno ju je odmerio i svidelo mu se ono što vidi. Opet je pitao sebe da li mu ona stvarno ne znači ništa.

39Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se i prosla pored njega kako bi usla.Blago je osetila njegov miris.Razgledala je dok je ulazila,bilo je jednostavno ali lepo uredjeno.Svidjalo joj se.Okrenula se ka njemu i ponovo se nasmesila."Sta gledamo?"

40Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zatvorio je vrata za njom i ušao unutra. I dalje se smešio dok je gledao u nju. "Mislio sam da izbor prepustim tebi."

41Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 10:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hmm pa sta imas?" Nasmesila se nastavljajuci da razgleda prostor.

42Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Imaš u ormariću kod televizora sve i svašta. Dok ti razgledaš ja odoh u kuhinju po sok," nasmešio se i ostavio je samu.

43Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:14 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ok." Nasmesila se i otvorila ormaric kod televizora.Nikada nije volela da pretura po tudjim stvarima i Kler je uvek zadirkivala zbog toga.Jos jedna suprotnost.Pomislila je razgledajuci Jerryevu kolekciju filmova. Naisla je na jedan Popers Pinguin sa Jimom Carriem u glavnoj ulozi i resila da bi mogli njega da pogledaju.
(ne mogu da trazim drugi a plakate za premijeru tog filma vidjam svaki dan xD )

44Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*I ja sam baš na taj mislila, ako ti ne kažeš ništa jer mi jedino on poznat od novijih komedija xD*

Ušao je u kuhinju, otvorio frižider i uzeo sok. Iz ormarića je uzeo čaše i sipao sok. Potom ga je vratio u frižider i uzeo činiju sa kokicama koja je stajala na radnoj površini pa se vratio u salon. Sve to je spustio na stočić i pogledao u nju "I, ima li nešto da ti se sviđa?"

45Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Telepatija xP )
"Recimo ovaj?" Okrenula se ka njemu i pokazala mu omot.

46Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Jim Carrey. Volim njegove filmove."

47Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Odlicno." Nasmesila se. "I ja isto." Uspravila se i pogledom potrazila daljinski da upali DVD.

48Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Jul 09, 2011 11:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Seo je na sofu smešeći se "Iza televizora sa leve strane."

49Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 10, 2011 12:01 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je pa se nasmejala i uzela daljinski sa mesta gde je rekao da ce biti pa je stavila cd na mesto.Upalila je TV i ponela daljinski sa sobom,pa je sela pored njega.

50Jerry Maguire's House - Page 2 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Jul 10, 2011 12:08 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Smešio se dok je gledao u nju i ubacivao jednu po jednu kokicu u usta.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com