Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 9]

1Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 12:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Amfiteatar za predavanje - Page 3 Amfiteatar-nin


51Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Čekaj, ti misliš da on ima nešto protiv tebe?'

52Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tako mi se cini.Nemam neko logicnije objasnjenje,mozda mu je smetalo sto mi se dopala Lily." zamisli se

53Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Pa Sofia Lili se svima nama dopada. Možda je malo ljubomoran što se i ti njoj dopadaš jer sa tobom je htela u park, a sa nama neće. Uvek je bila samo uz njega. Njegova mezimica i onda si joj se ti dopala. Pa ga je jedan dan izluđivala pitanjima gde si ti.'

54Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Stvarno?" pogleda je zacudjeno "Nisam to znala." misli na to sto Lily nije htela nisakim u park kao i to da je zapitkivala za nju.

55Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Da. Nikada je nije pustio samu sa nekim. A jadan više nije znao šta da je slaže gde si ti.'

56Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmeje se "Mogao je da me pozove i onako sam mu dugovala uslugu.Ona se uspavala,pa je on odveo kuci." kaze pa se ugrize za jezik pitajuci se da li je previse rekla.

57Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Od kad ga je Lois ostavila ne voli da moli žene za usluge. Misli da može sve sam, čak se ni majki ne javlja jer će ga ubediti da dođe kod njega, a ni meni ne da ništa da radim, a pre mi je sve prepuštao.'

58Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Znaci to je u pitanju." kaze shvatajuci. Kakva li je to glupaca? upita se.

59Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Da. Čak je i hteo da je zaprosi. Molio me je da idem sa njim da odabere prsten.'

60Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisam znala da je to bilo toliko ozbiljno." kaze saosecajno.Odjednom joj je bilo jos gore sto se onako ponela.

61Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Bili su zajedno godinu dana. On je želeo porodicu još kad se Lili rodila. Očarala ga je i hteo je da i on ima jednu devojčicu i mislio je da je Lois ona prava.'

62Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimne glavom "Vrlo razumljivo.Lily bi svakoga navela na tako nesto.Ali cini mi se da ona zeli batu." nasmeje se

63Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 8:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešila se 'Želi i on joj ga je obećao. A i koji muškarac ne želi sina? On bi hteo oboje.'

64Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesi se pa odmahne glavom shvatajuci da mora da mu se izvini. "Pozdravi Mariu kad je vidis,bas mi je zao sto se vise ne vidjamo."

65Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Hoću. I nama je.'

66Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa mozda se i vidimo nekada,na seminaru novinara recimo,ako idete?" pogleda je.

67Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Idemo. Misliš da bi Ian to propustio? Nema šanse.'

68Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesi se "Super onda.Mislim da i ja idem,samo da brat bude slobodan.Ne ide mi se samoj."

69Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Nadam se da će biti slobodan. Sad moram da idem, Ian me čeka na ručku.'

70Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 6:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Da naravno." nasmesi se "Vidimo se uskoro." mahne joj i ode.

71Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 7:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Vidimo se,' i ona njoj mahne i ode.

72Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 7:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dosla je na sledece predavanje tacno na vreme.Nadala se da ce videti Iana i da ce imati par trenutaka da moze lepo da mu se izvini.On nije nicim zasluzio da se ona onako ponasa.

73Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 7:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Odlučio je da danas ne oblači odelo. Mrzeo je da nosi odela i nije mogao više da izdrži pa je obukao ono što uvek nosi i što voli. Stigao je na fax i baš tad su ga saletele neke studentkinje sa pitanjima. Nije mu bilo do razgovora sa njima, ali ih je strpljivo slušao idući ka amfiteatru. Izgleda ovako.
Amfiteatar za predavanje - Page 3 Tvguide-2

74Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 7:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Usla je u amfiteatar i sela medju prve redove sto nikada nije radila.Na sebi ima ovo
Amfiteatar za predavanje - Page 3 2q9dls7

75Amfiteatar za predavanje - Page 3 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Mon May 16, 2011 7:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u amfiteatar zajedno sa studentkinjama. "Izvinite, ali moram da idem," okrenuo im se i brzim koracima sišao niz stepenice do svog stola.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com