Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 9]

1Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 12:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Amfiteatar za predavanje - Page 6 Amfiteatar-nin


126Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je sokirano,njegov izliv besa cinio joj se jos bezrazloznijim nego njen pa je potpuno zbunio. "Ja...ovaj...ja ne zelim nista." rekla je zamuckujuci. Kakva je samo to laz. Trudila se da ostane mirna,ali nije joj se svidjalo da je tako zbunjena i nesigurna "Nisam htela da Vas napadam nego da Vam se izvinim i mislim da sam vec spomenula da nemam decka,nisam ga ni imala od osamnaeste...A Vi ste sve samo ne los muskarac." rekla je i skrenula pogled crveneci.

127Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:37 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Polako je smirio svoj bes koji je ključao u njemu i koji je nepravedno istresao na nju. "Onda možemo da se ostavimo ove teme." Pogledao je u nju Laži sebe, a ne mene. A dečko na motoru? Uzdahnuo je jer nije očekivao pohvalu i za divno čudo prijala mu je, ali je znao da je to rekla čisto onako. "Znam da jesam i baš me briga, završio sam sa ženama."

128Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu.Hvala Vam na vremenu nisam nameravala da Vas zadrzavam.Dovidjenja." rekla je ponovo svojim uobicajenim tonom i drzanjem.Znala je da joj apsolutno nista neveruje i nije imala razlog da ga krivi sto je tako.

129Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ništa," ubacio je torbu u kola i zastao ispred njih gledajući ispred sebe. Znao je da bi trebalo da kaže još nešto, ali nije znao šta.

130Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pa to je to Sofia.Definitivno ne moze da te gleda,koje je drugo objasnjenje,sve mi se manje cini da ovo ima ikakve veze sa Lily a sve vise sa tim sto sam spomenula Losi.
Htela je da se okrene i ode do svojih kola ali je jos par trenutaka samo stajala tu.

131Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nešto mu je 'kvrcnulo' u glavi dajući mu jednu glupu i opasnu ideju. Nemam šta da izgubim. Okrenuo se ka njoj i pogledao je. Uzdahnuo je i naglo joj prišao spustajući svoje usne na njene strasno je ljubeći.

132Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Trebalo joj je nekoliko sekundi da shvati sta se desava,zatim je zatvorila oci prepustajuci se i uzvracajuci mu poljubac,dok je ruke labavo prebacila oko njegovog vrata.

133Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Njeno uzvraćanje poljubca ga je ohrabrilo da nastavi da je ljubi grleći je oko struka.

134Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije znala sta mu je,niti je zelea da zna.Uzivala je u poljupcu uzvracajuci mu ih istom dozom strasti osecajuci njegovo telo uz svoje,njegove ruke oko sebe.

135Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Naglo je pustio i udaljio se od nje "Eto sad imaš razlog da me vređaš. I da mi kažeš da sam loš."

136Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sada je bila ne samo sokirana nego i ljuta i povredjena.Pustila je ruke da mlitavo padnu."Niti zelim da te vredjam niti da govorim kako si los covek."rekla je promuklo

137Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Sviđaš mi se još od onog dana kada sam te video sa Lili, ali znam da ti prema meni ne osećaš ništa. I ja ne želim veze na dan-dva tako da je bolje da te se klonim."

138Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je a iz ociju joj je sevalo "Ja nisam devojka za vezu od dan dva." rekla je kroz zube "I ocigledno ne znas nista!"

139Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:37 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa kažeš da nemaš dečka, a šta je sa momkom na motoru?" Gleda u nju.

140Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Momkom na motoru?" namrsti se pokusavajuci da shvati o cemu prica pa pocne da se smeje kad se seti da je video onaj dan. "To mi je brat." kaze jednostavno "Auto mi je bio na popravku,a onaj kojim me je dovezao dao je svojoj devojci."

141Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 9:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ooo," to je sve što je uspeo da izgovori. Zagledao se u nju i progutao knedlu. Da li si mogao gore da zezneš stvar? Nije znao kako bi sad trebalo da se ponaša.

142Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 6:01 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Podsmehnula se "Izgleda da je lakse misliti da sam kurva koja vara decka zar ne?" nije mogla da veruje koliko joj smeta sto on ima takvo misljenje o njoj,imala je osecaj da bi mogla da brizne u plac samo kad bi si dozvolila. "Ako zelis nekog takvog eno ti Lucia mislim da je jasno pokazala sta hoce."

143Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 11:28 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Zasmetalo mu je to što je rekla za sebe, a onda mu ponudila drugu devojku iako je rekao da mu se ona sviđa. "Jedna mi je bila dovoljno. Hteo sam da je oženim, što pokazuje koliki sam idiot bio. I mogu sam sebi da nađem devojku."

144Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 11:41 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne sumnjam da mozes." rekla je osoro "Zasto si me poljubio?" gledala ga je direktno u oci "Rekao si da ne zelis veze za dan dva,mislio si da imam momka a ipak si me poljubio.Zasto?"

145Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 11:46 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"A ti si mene napala bez razloga. I još uvek mi nije jasno što. Hteo sam da te poljubim i to sam i uradio." Gleda je u oči.

146Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 11:52 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Vrlo jednostavan odgovor." zastala je malo "Nisam imala nameru da bilo koga napadam,ali smetalo mi je tvoje ponasanje u zadnje vreme,imala sam osecaj da ti smetam i kad sam pitala u cemu je problem rekao si da ga nema,a sutradan si sve izorganizovao tako lepo da se nikada ne vidjamo."

147Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 12:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I nema problema. Sviđala si mi se i nisam hteo sebi to da priznam, a onda sam mislio da imaš momka. I sama si mi rekla da zovem tvog profesora, ali nisam hteo to da uradim. Značilo bi da nisi dobra, a jesi i hteo sam da naučiš što više, ali dalje od mene. Nisam hteo da se zaljubim."

148Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 12:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A nije ti mozda palo na pamet da se i ti meni svidjas?" gledala ga je i dalje prkosno u oci "Lakse bi mi palo da jednostavno znam da sam sa tim zavrsila nego da dolazim tamo svaki drugi dan i da znam da si tu u kancelariji 'pretrpan poslom' " jasno je to rekla skepticno.

149Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 12:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Sofia devojka me je ostavila baš kad sam hteo da je zaprosim i rekla mi da se seli i to sa drugim muškarcem. Šta misliš kako sam se osećao. Misliš da sam verovao da mogu da se svidim nekoj devojci koja je mlađa od mene?" Gleda u nju "Znanje je važnije."

150Amfiteatar za predavanje - Page 6 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Thu May 19, 2011 12:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne znam kako si se osecao." rekla je ne gledajuci u njega. "Ali jasno se moglo videti onaj dan,i verujem da ti nije bilo lako." vratila je pogled na njega "Ne vidim sta vise imam da ti kazem,to sto se ja tebi svidjam,ili ti meni ocigledno ne menja nista." ponovo skrene pogled.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com