Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 9]

1Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 12:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Amfiteatar za predavanje - Page 2 Amfiteatar-nin


26Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 8:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije mogla da shvati jedan pasus ali nije joj padalo na pamet da ga bilo sta pita.Rekao je da ce da prica nesto o tome.

27Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 8:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Izvadio je telefon iz džepa kada mu je zavibrirao i video poruku od Maria da jedan sastanak nije uspela da odloži i da mu se izvinjava zbog toga. Rekla je i da je poslala Brendu da ga zameni na predavanju.

28Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 9:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Povremeno je bacala poglede na njega,ali nije uspela da vidi njegove plave oci. Kako bi ih i videla kad bi to znacilo da mora da gleda u tebe.Nasla si kad ce ta ti se svidja neko.

29Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 9:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ustao je od stola i izašao u hodnik za profesore čekajući Brendu. Kad je stigla ušao je unutra sa njom i u tišini je poveo do stola i pokazao joj na laptopu šta treba da uradi. Držao je ruku na njenom struku dok joj je tiho šaputao na uvo instrukcije, a ona je samo klimnula glavom i nešto mu šapnula.

30Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 9:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bilo joj je drago sto vidi Brendu ali joj je ta prisnost medju njiima odjednom smetala.Shvatila je da ne moze da je kontrolise i cak razmisljala o tome da napusti ovaj predmet,ali resi da nece da mu pruzi to zadovoljstvo,da ce da istrpi to sto kako je ona verovala,flertuje sa studentkinjama i kada predavanja zavrse to ce biti to. Da hoce. pomisli sarkasticno.

31Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 9:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Tiho su šaputali. "Jesi li razumela?" 'Jesam Iane ne brini, možeš da ideš.' "Super vidimo se u redakciji i dužan sam ti." 'I to debelo dužan," nasmešila se. Diskretno je poljubio u obraz i otišao.

32Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 11:54 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je i nastavila da prepisuje skrenuvsi pogled na svoju svesku.Resila je da posle predavanje ode do Brende da je pozdravi.

33Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 2:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada su svi prepisali predavanje Brenda im je objasnila kako to da primene u svom poslu i na kraju predavanja im je podelila materijal sa primerom kako se to radi.

34Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pregledala je papire koje je dobila i stavila ih u fasciklu pa u torbu.

35Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Brenda je pakovala Ianov laptop i ostale stvari.

36Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kako su svi izlazili otisla je do nje "Cao Brenda." nasmesila se

37Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ćao Sofia,' nasmešila joj se.

38Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Kako si?Sta ima?" nasmesila se

39Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ja sam odlično, a novo ništa nema. Kod tebe?'

40Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ma nista posebno,predavanja ispiti i tako to.Imam i previse slobodnog vremena." slegne ramenima.

41Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 6:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Zašto više ne dolaziš u redakciju?'

42Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ja ovaj...imala sam nesporazum sa gospodinom O'shea-om.Je li profesor poslao nekog drugog ili je gospodin O'shea potpuno otkazao saradnju?"

43Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Znači to je u pitanju. On nam ništa nije rekao. Mislim da je otkazao jer nikog novog nema.'

44Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Sta ste vi mislili da je?" Nasmesi se,bilo joj je drago sto nema nikoga.Lucia je pricala kako ce da se domogne tog mesta i strahovito je nervirala.

45Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Pa ne znam. Prvo je Ian rekao da ću ja biti zadužena za tebe i to mi je već bilo sumnjivo, a onda ti nisi ni došla kod mene i posle mi je on rekao da više nećeš dolaziti i to je bilo sve. Ništa mi nije bilo jasno.'

46Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa on je odmah na pocetku rekao da ce nekada njegovi saradnici da rade sa mnom.Ma u sustini ja sam nesto pogrsno shvatila,nista posebno." slegne ramenima.

47Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Reci mi šta je bilo? Možda mogu da sredim stvari.'

48Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Odmahne glavom "Ne bih to trazila od tebe.Ne verujem da mozes ista da ucinis."

49Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Dobro, mada mi ništa nije jasno.'

50Amfiteatar za predavanje - Page 2 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Sun May 15, 2011 7:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ti si ipak i dalje njegova zaposlena ne zelim da mu potkivam autoritet ili tako nesto.Nije bitno.To je proslo,mada cini mi se da mu nije drago sto me vidi medju studantima na ovom predavanju."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com