Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 9]

1Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Amfiteatar za predavanje Sat May 14, 2011 12:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Amfiteatar za predavanje - Page 5 Amfiteatar-nin


101Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 6:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrene se ka stolu i zakoluta očima pa joj postavi neko pitanje.

102Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahne i nalakti se pa nasloni bradu na sake.

103Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pošto mu je odgovorila tačno seo je za sto i zadao im neku vežbu da rade.

104Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzme olovku i pocne da radi vezbu,nije joj se cinilo teskim.

105Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kuca na svom laptopu dok oni rade vežbu.

106Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zavrsi je za 10-ak minuta pa se ponovo nalakti i nasloni glavu na ruke krisom gledajuci njega pa studente po amfiteatru.

107Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gleda po svojim papirima tražeći nešto što mu treba za posao pa se vrati kucanju.

108Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagleda se kroz prozor.

109Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogleda na sat i vidi da je prošlo sat vremena i da bi trebalo da ide nazad u redakciju. "To bi bilo sve za danas."

110Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Njegov glas trgne je iz razmisljanja pa se spakuje.

111Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Tue May 17, 2011 7:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Spakuje svoje papire i sačeka da se laptop ugasi.

112Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 2:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ode polako,odmerenim korakom do njega."Gospodine O'shea?" kaze tiho prijatnim glasom.

113Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Podigne glavu i pogleda u nju "Gospođice McMillan."

114Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ja..." taman je zaustila kada je Lucia dosetala do njega uvijajuci kukovimai prekinula je u pola reci. 'Gospodine O'shea odlican cas.' rekla je ne obaziruci se na Sofiu 'Stvarno sam uzivala.Obozavam ispitivanja kada naucim,a za Vas cas imam neki dodatni podsticaj za ucenje' smesila mu se slatko napadno trepcuci.

115Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u Sofiu, a onda je pogledao u Luciu kada je došla do njih. Blago se osmehnuo "Drago mi je zbog toga. Nadam se da ćete imati podsticaj da učite i kada se vrati profesor James." Ubacio je laptop u torbu. Što je već one tamo nedelje, hvala Bogu.

116Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Pa nisam sigurna nekako Vi bolje stimulisete studente.' nagnula se ka stolu jasno mu stavljajuci do znanja sta misli.
Sofija je gledala besno zelela je da pocne da cupka nogom ne bi li joj privukla paznju,ali je znala da ne moze da se spusti na taj nivo.Samo se okrenula i posla ka vratima.

117Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Izvinite, ali moram da idem. Imam obaveze i ugovoren sastanak za ručak. Tako da... doviđenja," ustao je i izašao na vrata za profesore.

118Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lucia ga je gledala besno pa je izmarsirala iz amfiteatra na sta se Sofia zakikotala i pozurila da ga stigne na parkingu.

119Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:46 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Samo mi je još to falilo da me saleću studentkinje," mrmljao je za sebe dok je išao do svojih kola. "I još mi se dala na izvolte. Svašta."

120Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Krenula je prema njemu kada ga je videla pitajuci se da li je pametno da mu se tu izvinjava na parkingu ali nije znala koliko jos predavanja imaju.Prisla mu je polako "Gospodine O'shea?" ponovila je kao i unutra.

121Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 7:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Stao je u mestu kada joj je čuo glas. A šta ona pa hoće? Da me još malo izvređa? Neka hvala. Mogu da živim i bez toga. Polako se okrenuo ka njoj "Recite."

122Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:03 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Malo je ustuknula kad je cula koliko mu je glas hladan "Ja sam htela da Vam se izvinim gospodine.Zbog mog ponasanja u redakciji zadnji put kada sam bila tamo." govorla je lako jer je stvarno zelela da mu se izvini tako da je to moralo zvucati iskreno. "Nisam smela to da uradim i nisam imala razloga da tako postupim.To je bilo drsko i bezobrazno.Zao mi je."

123Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne morate da se brinete navikao sam da me žene vređaju," koliko god da mu je zvučala iskreno nije hteo sebi to da prizna. "Ništa novo u mom životu." Sve ste iste. I pitam se što me ti vređaš kad sa tobom nisam imao ništa. Nisam ni imao priliku. I ti još imaš dečka. "Izvinjene prihvaćeno i sad moram da idem, žurim."

124Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisam znala da je to nesto na sta se covek navikne." rekla je tise,imajuci osecaj da joj ne veruje. "Uredu.Vidimo se sledece nedelje.Dovidjenja."

125Amfiteatar za predavanje - Page 5 Empty Re: Amfiteatar za predavanje Wed May 18, 2011 8:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Šta ti hoćeš od mene? Reci mi šta hoćeš? Imaš dečka, a mene napadaš. Znam i sam da nisam dobar muškarac. Da jesam ne bi me devojka ostavila zbog drugog. Izvinila si se, oprostio sam ti i kraj." Nije znao šta mu je bilo i što se istresao na nju.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com