Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 8]

1Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Mon Dec 12, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"Pa nisam planirao da im baš ovako saopštim za unuka, ali moraću da ih pozovem. I reći ću im istinu. Da ono ništa nije tačno, da sam tebe upoznao nakon raskida sa njom i da ne planiram da te ostavim."


76Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 8:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je iznenadjeno."Zasto?" Upitala je tiho.Bilo joj je krivo sto je tera od sebe.

77Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Trebalo bi da budeš uz svoju porodicu.Aa moraš i da učiš za ispite. Ovako dok si sa mnom novinari će te juriti po ceo dan."

78Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije mogla sasvim da sakrije povredjenost."Mislim da ce da me jure bezobzira da li sam sa tobom ili ne,ali u redu,ako tako zelis."

79Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam da hoće, ali nećemo im biti zanimljivi, ako nismo zajedno." Nije hteo da bude daleko od nje, ali nije želeo da ona trpi zbog njegovih gluposti i nepažnje.

80Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:14 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom."U redu.Ako ti mislis da je tako najbolje."

81Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dao je vozaču njenu adresu, a on je okrenuo kola i pošao u tom pravcu.

82Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Proverila je je l' joj je sve u torbi i zatvorila je gledajuci ispred sebe.

83Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Taxista ih je odvezao do nje.

84Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
I tu je bilo nekoliko novinara,ali mnoooogo manje nego kod njega.Pogledala ga je.

85Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju pomalo tužno jer mu je bilo žao zbog svega što se dešava.

86Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Cucemo se?" Upitala je odjednom nesigurna u vezi toga.

87Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 10:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom "Hoćemo."

88Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 10:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"U redu." Rekla je i nagnula se ka njemu pa ga je brzo poljubila.

89Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 10:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se "Ćao."

90Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 10:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Cao." Izasla je i otrcala u kucu trudeci se da je novinari 'ne uhvate'.

91Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 15, 2011 10:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je za njom sve dok nije ušla u kuću pa je rekao taxisti da ga vozi nazad.

92Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Wed Dec 21, 2011 9:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Videla je nekoliko novinara kako se vrzmaju tuda,ali je verovala da je niko nece prepoznati,i dalje je bila bleda,pokazala je vrataru svoju propusnicu,a on je optuzio kako laze i kako zena na slici nije ona,pa je morala da mu pokaze da je to perika,a onda joj se izvinio.Usla je unutra ali nije zatekla Mariju,pokucala je a u kancelariji nije bilo nikoga,pa je usla da saceka Iana.Prepostavljala je da je na nekom sastanku,a onda se setila da je broj zavrsen i osetila iskusenje da ode do Brende da vidi da li je tamo,ali je ostala na mestu cekajuci ga,sela je na 'svoje' mesto.

93Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Wed Dec 21, 2011 10:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Došao je u kancelariju, ali kako nije imao šta da radi, a bio je gladan pozvao je Mariu na doručak pa su izašli. Vratili su se nakon pola sata. "Da vidim šta će sad da pišu. Da imam dve devojke." Odmahnuo je glavom. U ruci je držao flašicu sa sokom. 'Svi mi znamo da je to sve laž.' "Hvala", uhvatio se za kvaku i samo malo otvorio vrata. "Potvrdi mi one karte za sutra." 'Važi.'

94Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Wed Dec 21, 2011 10:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Okrenula se ka vratima kada je cula da se otvaraju,ali kako je cula da prica sa nekim nije htela da ga prekida.

95Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Wed Dec 21, 2011 10:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otvorio je vrata i ušao unutra. Namrštio se kada je video crvenokosu devojku kako sedi pored stola. "Ne dajem nikakve intervjue."

96Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Wed Dec 21, 2011 10:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Ja sam." Rekla je verujuci da ce joj prepoznati glas."Lakse mi je ovako nego da me jure." Duboko je udahnula. "Mislim da imamo problem."

97Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Wed Dec 21, 2011 10:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Digao je obrvu i odmerio je. "Ne ličiš na sebe", nasmešio se. "Ovo prerušavanje ti je dobra ideja." Pogledao je u nju. "Kakav problem?" Pitao se o čemu je sada reč.

98Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 7:33 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Skinula je naocare i pogledala ga,izgledala je ispijeno,a tako se i osecala."Mislim da je to i cilj." Rekla je i blago se osmehnula. "Hvala." Klimnula je glavom i pogledala ga u oci. "Ja...ne znam kako da...kasni mi." Rekla je konacno.Nije znala kako da napravi uvod ili bilo sta drugo,a onda je skrenula pogled sa njega i pogledala ka prozoru.Znala je da to nije njena krivica,ako je ostala trudna,redovno je pila tablete iako je znala da nisu bas 100% sigurne,ali bilo joj je zao sto mora sada i to da mu natovari na vrat pored Lois i ove guzve sa novinarima.

99Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 5:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pažljivo ju je pogledao i zabrinuo se zbog njenog izgleda. "Sofia, da li je tebi dobro? Izgledaš, blago rečeno, grozno. Bleda si. Ne ličiš na sebe. Sedi", ostavio je flašicu na sto i prišao joj. "Šta ti kasni?"

100Novinarska redakcija - Page 4 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 5:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ti bas znas da laskas devojci." Rekla je trudeci se da zvuci duhovito.Ponovo je uzdahnula i pogledala ga u oci. "Menstruacija Iane,kasni mi." Rekla je i ponovo skrenula pogled.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-

» Novinarska redakcija

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com