Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 6 of 8]

1Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Mon Dec 12, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"Pa nisam planirao da im baš ovako saopštim za unuka, ali moraću da ih pozovem. I reći ću im istinu. Da ono ništa nije tačno, da sam tebe upoznao nakon raskida sa njom i da ne planiram da te ostavim."


126Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Fri Dec 23, 2011 7:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." Prihvatila je njegovu pomoc."Na 3. je spratu."

127Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Fri Dec 23, 2011 11:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se dok ju je grlio oko struka. "Nema na čemu, dušo." Polako ju je odveo do ulaza pa je pozvao lift.

128Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sat Dec 24, 2011 10:29 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Oslonila se na njega i zazmurela.Mucnina je popustila,ali je i dalje bila slaba.

129Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sat Dec 24, 2011 9:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uveo ju je u lift i pritisnuo dugme za treći sprat. Kad su stigli na treći sprat polako ju je odveo kako bi sela pa je otišao do devojke na prijemnom. "Treba mi doktor, Viktor Simonov."

130Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sat Dec 24, 2011 9:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je.'Imate li zakazano?'

131Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sat Dec 24, 2011 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Odmahnuo je glavom. "Nemam. Mojoj devojci nije dobro. Ima mučnine i nesvestice. Misli da je trudna, ali želi da bude sigurna. Rekla mi je da je ovde dovedem kod njenog doktora. Ona se zove Sofia McMillan."

132Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 2:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u njega pa u crvenokosu devojku.'Gospodjica McMillan?' Upitala je sumnjicavo,a Sofia je podigla glavu i tek onda shvatila da i dalje nosi periku. "Ja sam." Rekla je i skinula periku pa je stavila u torbu. 'Izvinjavam se.Pitacu doktora da li ima vremena izmedju pregleda.' Rekla je i usla u ordinaciju.

133Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 5:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom. "Hvala Vam." Otišao je do stolica i seo pored Sofije.

134Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Naslonila se na njega."Hvala ti.Ne bih mogla ovo bez tebe." Rekla je tiho. 'Doktor ce vas primiti za 15-ak minuta cim zavrsi ovaj pregled.' "Hvala."

135Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se i zagrlio je. "Nema na čemu. Ako si trudna nisi mogla sama da napraviš bebu tako da je moja dužnost da budem uz tebe, a i želim da budem sa tobom u ovakvom trenutku." Pogledao je u devojku "Hvala."

136Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se."Necu da o tome mislis kao o duznosti." Uzdahnula je. "Malo sam cudljiva ovih dana,mozda i bolje sto se juce nismo videli." Osmehnula se. "Ne bih da se svadjam sa tobom."

137Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne mislim ja o našem detetu kao o nekoj dužnosti." Sklonio je osmeh s lica.

138Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Jos ne znamo...ma dodjavola." Uzdahnula je. "Sigurna sam da sam trudna.Jer..." Odmahnula je glavom. "Volim te i to mi je jedino bitno.I sam znas da zelim decu sa tobom,ali ne ovako,sada kada imas dovoljno briga sa Lois i samo...osecam se kao da ti bacam jos vise obaveza na vrat.Ne zelim to da radim.Zelea bih da dobijemo dete kada budemo mirni i ne bude...ovoliko...gusto,da tako kazem."

139Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju pažljivo je slušajući. "Ti to hoćeš da mi kažeš da ne želiš ovo dete?"

140Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 8:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne!" Pogledala ga je zacudjeno i stavila ruku na stomak. "Naravno da ga zelim.Gospode!Mi smo ga napravili...to je deo nas." Rekla je odjednom raznezeno.

141Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa, ako ga oboje želimo onda nema veze kada će se roditi. Važno je da ga želimo i volimo."

142Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se zagrlivsi ga. "Izvini.Sada moras da se nosis sa hormonima."

143Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se grleći je. "To mi neće smetati."

144Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Bolje bi ti bilo.Ne bih zelela da budem kao one u filmovima koje samo zderu kisele krastavcice i dolaze na posao sa viklerima da te traze jer su ljubomorne." Nasmrsila se.

145Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zakikotao se "To bi bilo zanimljivo videti. Pozorište u kući."

146Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne bih volela da to ikad ikome napravim,ponajmanje tebi."

147Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Ne bi mi smetalo. Beba je u pitanju."

148Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 9:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"To nije izgovor." Odmahnula je glavom. Jedna crnokosa devojka je izasla iz ordinacije. 'Doktor ce vas sada primiti.' Rekla joj je sestra.'

149Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 10:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Da te čekam ovde?" Nije hteo da se ponudi da pođe sa njom jer nije znao da li ona to želi.

150Novinarska redakcija - Page 6 Empty Re: Novinarska redakcija Sun Dec 25, 2011 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Neces sa mnom?" Izletelo joj je a onda je klimnula glavom,predpostavljajuci da mu je glupo da udje unutra.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 6 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-

» Novinarska redakcija

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com