Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 5 of 8]

1Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Mon Dec 12, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"Pa nisam planirao da im baš ovako saopštim za unuka, ali moraću da ih pozovem. I reći ću im istinu. Da ono ništa nije tačno, da sam tebe upoznao nakon raskida sa njom i da ne planiram da te ostavim."


101Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 5:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Seo je na sofu pored nje i pogledao je u oči. "Hoćeš da mi kažeš da si trudna?"

102Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 5:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne znam." Rekla je tiho. "Znam samo da mi kasni i da mi je muka i juce i danas...mislila sam...htela sam da te zamolim..." Onda se osetila glupo.Nije znala sta joj je i samo je htela da zaplace.

103Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 6:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo ju je za ruke i nasmešio se. "Jesi li uradila test ili hoćeš da idemo kod tvoje doktorke ili doktora? Mislim da je tako najsigurnije. Test nekada zna i da omane."

104Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 7:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisam uradila." Malo se opustila kada se nasmesio."To sam i htela da te zamolim,da odemo zajedno kod doktora." Rekla je tiho.

105Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 8:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoćeš da idemo odmah?" Radovala ga je mogućnost da sa njom ima dete.

106Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 8:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom."Da.Moram da znam." Pogledala ga je i zagrlila ga.

107Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 8:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zagrlio ju je "Onda idemo odmah."

108Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala ti." Rekla je tiho i dalje ga grleci.

109Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Nema na čemu."

110Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:14 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hajdemo." Ustala je,a onda joj se zavrtelo pa se uhvatila za njega.

111Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Obgrlio ju je oko struka i pridržao je. "Da li ti je dobro? Hoćeš vodu? Hajde opet da sedneš."

112Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Iane ne mogu lebdeci da izadjem odavde,ili sedeci." Rekla je tiho i zagrlila ga. "Ne mogu da sedim...Samo mi se malo zavrtelo.Dobro sam.Hajdemo."

113Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam, ali... Nije ti dobro." Držao ju je oko struka. "Možeš li da godaš?"

114Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mogu." Osmehnula se. "Mnogo si pazljiv." Rekla je nezno. "Doktor ce mi valjda dati nesto protiv mucnine,pa ce mi biti bolje.Samo moramo da pobegnemo od novinara."

115Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nije dobro za bebu da piješ lekove." Uzeo je njenu torbu sa stola i poneo je. "Hoćeš da te Maria odvede do mojih kola pa ću ja da siđem za vama?"

116Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 9:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne znamo jos jesam li trudna." Rekla je,ali je znala.Samo je trebala da se seti svega. "Moze tako."

117Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 10:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Maria?" 'Da?' Pogledala je u njih. "Pomozi Sofiji da siđe dole i odvedi je do mojih kola. Ja ću sići za vama." 'U redu', Maria im je prišla i polako obgrlila Sofiju umesto Iana. 'Držim je.'

118Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 10:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala ti.Malo sam...bolesna." Rekla je konacno,nije mogla da se seti neke druge reci. 'Verovatno te je sve ovo oko novinara iscrpelo.' "Da,mora da je to." Rekla je otsutno,pa su usle u lift i sisle dole. 'Dobro si se prerusila.' "Hvala." Osmehnula se i otisle su do njegovog auta.

119Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 10:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišao je do redakcijske kuhinje i uzeo flašicu sa vodom pa je krenuo za njima. Dete sa Sofijom. Nasmešio se. Ušao je u lift i sišao dole.

120Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 10:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je kada je sisao.'Hocete se vracati danas,ako neko pita?' Upitala je Maria,a Sofia je sela na suvozacevo mesto cim je otkljucao auto.

121Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 10:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neću", dao joj je flašicu sa vodom i zatvorio vrata.

122Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Thu Dec 22, 2011 10:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'U redu.' Vratila se gore. "Hvala." Uzela je vodu i otpila par gutljaja.

123Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Fri Dec 23, 2011 1:15 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u kola i nagao se ka njoj pa joj je vezao pojas, a zatim ga je vezao i sebi. "Kod kog doktora ideš?"

124Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Fri Dec 23, 2011 7:21 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uhh...Viktor...Viktor Simonov." Rekla je kada se konacno setila i rekla mu adresu njegove privatne ordinacije.

125Novinarska redakcija - Page 5 Empty Re: Novinarska redakcija Fri Dec 23, 2011 12:25 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom i odvezao je kod njenog doktora. Parkirao je auto i izašao kako bi joj pomogao.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 5 of 8]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-

» Novinarska redakcija

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com