Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 39 of 40]

1Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

...

Ian:

Ianova i Lunjina soba - Page 39 Eddie-cibrian-20080421-402281

Lunja :

Ianova i Lunjina soba - Page 39 2a4r0us



Last edited by *Bella Swan* on Wed Aug 17, 2011 11:02 pm; edited 2 times in total


951Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa i ti si malopre bila dobre volje, a sad nisi." Ustao je iz kreveta i obukao se. "Idem u baštu. Neću da ležim."

952Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u njega a onda i sama ostavila sendvic na tanjir i zatvorila oci uzdahnuvsi.

953Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ostavio je hranu u sobi i izašao. Umesto da ode u baštu otišao je u sobu za igru. Seo je na pod i naslonio se na zid. Nije znao šta joj se dešava, a bilo je očigledno da mu ona i neće reći. To mu je smetalo.



Last edited by Emma Cullen on Fri Oct 28, 2011 8:39 pm; edited 1 time in total

954Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Htela je da provede celi dan sa njim,ovde,mazeci se i grleci ga,uzivajuci u njegovoj blizini,ali joj je John pokrvario raspolozenje,a ona njemu.Ili je on to i hteo da uradi,pa je ovo bio izgovor.Paranoicna si.Smiri se!Voli te!I Dzejmi,Dzared,Mel...Dzeb,Lili,Kajl,Suncica,Doca...pa sad za Meg nisam bas sigurna,al ne smetam joj toliko od kako sam u ovom telu.

955Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Znao je da u pećini neće biti isto kao u hotelu. Da neće biti sami i da neće imati mnogo slobodnog vremena, a on je želeo ono malo što ga ima da provede sa njom. Ali, ako će ona da bude neraspoložena, onda neće sedeti u sobi sa njom pitajući se da li je on nešto uradio ili neko drugi. A ona neće da mu kaže. Nije hteo da se svađa pa mu je lakše bilo da izađe iz sobe da ode da radi. Rad mu je skretao misli. Ustao je i krenuo u baštu.

956Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije mogla sama da sedi u sobi.Ustala je i otisla do kuhinje.Tamo je srela Dzejmija i on je poceo da joj prica o necemu zbog cega je zvucao bas uzbudjen,nije ni shvatila da prica o knjizi koju mu je kupila.'Lunjo opet nesto nije uredu.' Rekao je nabusito. 'Sta ti je?' "Meni?Nista." Slelga je ramenima. 'Lunjo reci mi!'

957Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišao je u baštu. Svi koji su bili u polju očekivali su da će se on odmarati, ali on je samo upitao treba li im pomoć, a oni su mu rekli oko čega im treba pomoć. Odmah je počeo to da radi.

958Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 9:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nakon nekog vremena ostavila je i Dzejmija,odnosno pobegla mu je i otisla da se okupa.U to doba nikoga nije bilo u 'kupatilu' tako da nije morala da ceka.Kada je zavrsila i izasla iz vode obukla se kada je zacula korake."Samo malo." Rekla je ne zeleci da neko sada udje pa se obula i stavila peskir oko glave da uvije kosu.Bila je okrenuta ledjima ka vratima.Nije cula nikakav odgovor ali to je nije cudilo jer je predpostavila da ce samo da saceka da ona izadje.Kada je htela da se okrene i izadje nesto je udarilo u glavu i pala je na pod izgubivsi svest.
John je bio svestan da ne moze odmah da je ubije jer bi to bilo previse sumnjivo,ali ovako niko nema dokaza da je on bilo sta uradio,a ona ne zna da laze,ne bi mogla da kaze da je on kada to ne zna,a i trenutno ga svi vole i resio je da ce se postarati da tako i ostane.Nonsalantno je izasao iz kupatila ostavljajuci je tu i otisao u svoju sobu,a zatim da uradi ono sto mu je Dzeb rekao.Nije mu se bas svidjalo sto mora da radi,ali je shvatio da je ovde tako.Smetalo mu je sto Duse,ni ova koju je zveknuo,ni ona druga nista ne rade,ili rade samo najlakse poslove,to ga je frustrirao,zeleo je da one pate kao sto je on kada je izgubio porodicu.

959Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 9:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada je završio sa poslom već se smrklo. Otišao je u njihovu sobu i video da ona nije tu. Hrana je još uvek bila u sobi pa je pojeo ono što ujutru nije hteo, a onda je otišao do kuhinje da ostavi poslužavnike. Nje ni tamo nije bilo. Na izlazu ga je Mel zaustavila da mu nešto kaže i kad se okrenuo da pođe naleteo je na Džejmija koji je na njega izručio svu supu iz svog tanjira. "Vruće!" 'Izvini.' "Ja sam kriv. Idem da se operem." Skinuo je majicu pošto mu je smetala pa je otišao do kupatila.

960Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 12:55 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Razgledala je pecine.Htela je da ga pita svasta nesto,ali nije znala da li bi mu to prijalo,pa je gledala u njegov profil."Mnogo si lep." Rekla je tiho.Nije ni bila svesna da je to naglas rekla dok se nije cula.

961Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 12:58 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Razvukao je usne u osmeh čim je čuo šta je rekla "Hvala." Prijao mu je njen kompliment.

962Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 1:05 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se stidljivo kada je videla da se nasmejao.Posmatrala ga je i dalje i nesigurno podigla ruku i dotakla ga po obrazu pa je spustila.

963Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 1:18 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Okrenuo je glavu ka njoj i pogledao je kad mu je dodirnula obraz. Uneo ju je u sobu i polako spustio na krevet.

964Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 1:19 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." Pogledala ga je. "Stvarno zelim da se setim."

965Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 1:29 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao ju je "Znam, ali nemoj da se naprežeš. Ostaviću te samu da se odmoriš. Ja ću spavati na drugom mestu."

966Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ides negde?" Ponovila je i namrstila se.

967Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 5:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Odmahnuo je glavom "Ne. Samo neću da ti smetam."

968Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 8:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala ga je pomalo zbunjena."Pa gde inace spavas?"

969Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 8:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Spavao sam ovde sa tobom sve do jutros."

970Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa ne vidim zasto bi mi onda sada smetao,ako se do sada nisam zalila." Rekla je razmisljajuci o tome.

971Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znala si ko sam, a sad ne znaš."

972Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Meni se vise cini da ja tebi smetam nego obrnuto." Rekla je tiho i skrenula pogled sa njega.

973Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"To nije tačno", rekao je ljutito.

974Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je ne znajuci ni sama sta misli. "Uredu.Spavaj gde ti je najprijatnije."

975Ianova i Lunjina soba - Page 39 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Sun Oct 30, 2011 9:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoćeš da ti donesem nešto za večeru?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 39 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com