Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 38 of 40]

1Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Ianova i Lunjina soba Fri Aug 12, 2011 8:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

...

Ian:

Ianova i Lunjina soba - Page 38 Eddie-cibrian-20080421-402281

Lunja :

Ianova i Lunjina soba - Page 38 2a4r0us



Last edited by *Bella Swan* on Wed Aug 17, 2011 11:02 pm; edited 2 times in total


926Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Pa obicno nas ne budi,juce je bilo vanredno." Zagrlila ga je.

927Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znam, ali ipak..." nasmejao se i zagrlio je.

928Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Znam sta hoces da kazes." Nasmesila se.

929Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Sad mi se ne izlazi iz sobe."

930Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne moramo da izlazimo jos.Danas smo slobodni jer smo bili u pohari."

931Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"To lepo zvuči", nasmešio se.

932Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Thu Oct 27, 2011 11:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"I ja tako mislim." Nasmesila se veselo.

933Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:03 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jedini problem je što ovde nemamo uslugu po sobama."

934Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:07 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zakikotala se."Nije ni to problem.Samo cu da nam skoknem po dorucak."

935Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:16 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa ti si divna žena."

936Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:17 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Jesam zar ne?" Nasmejala se i obukla farmerke i majcu.

937Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:23 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jesi", podlaktio se i posmatrao je.

938Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se i poljubila ga."Brzo cu." Rekla je veselo i istrcala iz sobe.

939Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:33 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se pa je opet legao.

940Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:37 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Usla je u kuhinju i posto su imali neke od kvarljivih namirnica za dorucak stavila je na dva tanjira jaja i sendvice.Pa je izasla iz kuhinje i polako krenula ka njihovoj sobi da joj nesto ne bi ispalo kada je cula krake iza sebe.

941Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 12:49 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Namestio je jastuke pod glavu i prekrstio ruke na grudima dok ju je čekao da se vrati.

942Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 9:06 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pretpostavila je da je Dzejmi i zastala je pa se okrenula.Sledila se kad je videla da je John i automatski ustuknula na sta se on zlobno nasmesio,zadovoljan.Nekako mu je prijao njen strah,i ona je to mogla da oseti,nije joj bilo drago sto mu to 'pruza' ali nije bas mogla da naredi sebi da se ne boji. 'Pa nisi me slagala.' Rekao je gledajuci je u oci dok joj je prilazio. "Ja ne lazem." Rekla je trudeci se da zvuci smireno.Ovo je njena 'teritorija',svi bi joj dosli u pomoc ako krene na nju.Ne moze joj nista.Trudila se da podseti sebe,ali je znala da bi mu trebalo svega nekoliko sekundi da je ubije ako to odluci. "Ako Ianu uskoro ne odnesem dorucak pocece da me trazi i ti neces dobro proci." On se samo nasmejao.'Ni onda nisi mogla da me uplasis spominjuci njega.I nije toliko strasan koliko si rekla.Dobro sam predpostavio,on ne zna da se ponasa kako treba prema tebi.' "Vrisnem li Dzeb ce doci sa sve puskom i iseterace te odavde." 'Dzeb ne nosi pusku,koliko sam mogao da primetim,dok je donese vec mogu da te ubijem.' "Onda ce on ubiti tebe." 'Zasto?Nema svrhe ti si i onako vec mrtva ne moze da te vrati.' "On ovde ne drzi manijake." 'Pa jedna pticica mi rece da je i Ian hteo da te ubije.' Bilo mu je drago sto je iznenadio.Negde je jednom procitao -znanje je moc- i slagao se sa tim."To je sasvim drugacije.Mislio je da zelim da ih otkrijem tragacima." 'A sad vise ne misli to?' "Naravno da ne misli,pomazem im kako god mogu." 'Mislis li da je to dovoljno?Mislis li da time sto im pomazes mozes da zasluzis svoje mesto u ljudskoj zajednici?Da imas pravo da budes sa njima?Mislis li da im nisi konstantni podsetnik sta su nam duse uradile?Da te svejedno ne mrze?Iskoristavaju te.Korist je nesto sto ljudima treba i sto oni cene.Mislis da te vole?' Lazno se zasmejaoa grohotom,a onda prestao i pogledao je u oci. 'Ne mogu da te gledaju.Najradije bi te trzali na uzici,kao ljubimac,kao rob.' Rekao je pobedonosno se nasmesivsi. "Ne!To nije tacno!" Rekla je uznemireno,i suze su joj zamaglile oci.Znala je da to nije racionalna rekacija.Znala je da je vole.Zar nije?Problem je bio sto je i sama nekada pomisljala istu stvar. 'Istina boli zar ne?Nezgodno je da se cuje da nekome nije stalo do tebe,da ih je briga sta ce da bude sa tobom iz prostog razloga sto im koristis u poharama,ali mogli bi i bez tebe zar ne?' "Vole me." Rekla je vise za sebe. "Vratila sam im Mel,vratili smo monogo njih.Vole me!Ja sam htela da odem,da...da nestanem...nisu mi dali.Vole me." Govorila je i dalje za sebe. 'Da te puste da se ubijes i onda ponovo da rizikuju izivote po poharama.To nije prakticno.Lepse im je da samo sede u kolima i hotelu dok ti obavljas glavni deo posla i jos da ti govore hoces li brze ili sporije da radis.A to sto si im vratila Mel samo pokazuje koliko si glupa.Pokazala si im najvecu tajnu dusa,da mogu da ih unistavaju,samo da bi im se dodvorila,a izdala si i svoje.Sada nigde ne pripadas.Sada si nista!' Rekao je skoro siktecim glasom dok je ona odmahivala glavom."Nije tako!Nije!Oni ih ne ubijaju!Oni ne koriste to tako.Vole me i postuju i obecali su mu..." A on se ponovo nasmejao prekinuvsi je.'Smesna si.U stvari bila bi smesna da nisi toliko jadna.Idi svom partneru,ne zelomo da se brine.Ali moras da znas da ljudsko drustvo nije mesto za dusu.Ni ona Suncica mi se ne svidja.' "Ne diraj Suncicu.Ona je plasljiva,a Kajl ce da te ubije pre nego sto shvatis sta se desava." 'Znas,neces mi ti govoriti sta da radim.' Rekao je sa smeskom. 'Je l' to mene neko spominje?' Cula je Kajlov glas.Suncica je bila 'prikacena' za njega. 'Lunja samo pokusava da mi predstavi sve u pecinama.' Lunja ga je pogledala,a zatim u Suncicnu. 'Lunjo je l' sve u redu?' Upitao je pogledavsi u nju,a zatim u Johna.Klimnula je glavom i dalje gledajuci u Suncicu,kao da hoce da joj kaze da se pazi. "Moram da odnesem Ianu dorucak." 'Vidimo se posle.' Kajl je namignuo i pogledao u Johna sumnjicavo jer je mogao da vidi da je Lunja uznemirena.
Dosla je do njihove sobe i naslonila se na zid pecine nekoliko puta duboko udahnuvsi pa je usla."Evo me."

943Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 7:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pridigao se i nasmešio joj se kada je ušla unutra. "Zadržala si se."

944Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 7:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Jesam." Klimnula je glavom ne komentarisuci nista.Jos je razmisljala o onome sto je John rekao iako to nije htela. "Izvoli." Pruzila mu je njegov deo.

945Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 7:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hvala", uzeo je hranu gledajući u nju. Mogao je da oseti da se nešto dešava pošto nije bila istog raspoloženja kao što je bila pre nego što je izašla iz sobe.

946Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 7:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pocela je da jede gledajuci kroz prozor."Ukusno je." Nasmesila se neveselo.

947Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 7:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Probao je samo malo hrane. Izgubio je apetit čim je video da se ne ponaša kao pre. "Jeste", rekao je tiho dok je mrljavio hranu po tanjiru.

948Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 7:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jela je i pogledala ga."Ne svidja ti se." Rekla je kao zakljucak,a ne kao pitanje.Nije ni sama znala zasto joj je to toliko smetalo.

949Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nisam gladan", odgurnuo je hranu od sebe.

950Ianova i Lunjina soba - Page 38 Empty Re: Ianova i Lunjina soba Fri Oct 28, 2011 8:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se."Malopre si bio."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 38 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com