Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 14]

1Balska dvorana - Page 10 Empty Balska dvorana Wed May 11, 2011 8:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Balska dvorana - Page 10 J6sjno


226Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 9:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bila je zadihana iako nista nije radila."E pa cuces!I nije dosta!Ne mozes da mi naredjujes!Ne ponasas se tako ni prema posluzi pa neces ni prema meni!" Bila je besna i stezala je pesnice."Ne mozes da ne izvrsavas svoju bracnu duznost!Ne mozes da uskratis Elenori brata ili sestru i svojoj lozi naslednika!To nije samo tvoja odluka!"

227Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 9:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne deri se na mene!" Bio je besan na nju. "Naređivaću kome hoću. Žena si mi i treba da me slušaš." Okrenuo je glavu i pogledao je. "Ni ti nisi izvršavala svoju bračnu dužnost na početku braka pa se nisam bunio. Ako ti smeta traži razvod. Elenora će biti jedinica i gotovo. Nije mi stalo do nastavka porodične loze."

228Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 9:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A ti na mene mozes da se deres kako hoces?!" Nastavila je da prica besno. "Ne moram da slusam ono sto mi se ne svidja bila ti zena ili ne!Ne mozes tako da se ponasas!Nisam tvoj rob!" Nagnula se napred ka njemu zeleci da je dobro cuje. "Ne,nisi se bunio i tada si uradio sta si hteo!" Rekla je iznervirana sto je to pomenuo. "Nece!Tako mi svega nece biti jedinica,pa makar toj bebi ti ne bio otac!" Viknula je na njega.

229Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 10:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mogu da se derem. Na tebe, na poslugu na bilo koga." Počeo je ubrzanije da diše dok je ključao od besa što mu je konačno prebacila za ono veče kad ju je naterao da ispuni svoje bračne dužnosti. Rekla je da nisam... rekla je da mi se predala jer je to htela... Raširio je oči kada je čuo šta je rekla. To ga je toliko razbesnelo da je podigao ruku i nesvesno bez razmišljanja je udario. "Kurvo! Neću ti dozvoliti da me varaš pa makar te držao po celi dan u kući."

230Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 10:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ostro je izdahnula vazduh kroz usta i ustuknula od njega nazad u svoje sediste.Stavila je ruku preko obraza gledajuci ga zabezeknuto.Bolelo je sto je udario i suze su joj grunule na oci,ali je vise bolelo to sto je uopste bio u stanju da to uradi,nikada nije ni pomislila da bi njen muz mogao da je udari.Njen Fransoa.Znala je da se to desava,cak i cesto,ali nikada nije pomislila da bi moglo da se desi njoj.Da moze da je nazove kurvom u svesnom stanju.Ono je pripisala picu.Nije imala sta vise da mu kaze,nije znala sme li uopste ista da mu kaze.Pogledala je kroz prozor ucutavsi dok se svim silama trudila da suze zadrzi u ocima.

231Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 10:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Shvatio je šta je uradio, ali je već bilo kasno i nije bilo povratka. Pokajao se istog časa. Nije znao da je u stanju da udari ženu koju voli. I još je bio trezan, a ne pijan kao one večeri. Te večeri je bio napadan, ali nije bio grub i nije je udario kao što je to sada učinio. Oh, Bože... 'Pao' je na kolena ispred nje i uhvatio je za ruku. "Izvini Sarah-o nisam hteo. Kunem ti se da nisam hteo da te udarim."

232Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 10:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Mrzela je sebe sto se strecnula i poskocila unazad kad je 'krenuo prema njoj'.Pogledala je dole u njega i progutala knedlu.Ali je hteo da kaze da sam kurva. "Uredu je." Rekla je promuklo boreci se da ne pocne da place.Vise joj je smetala uvreda nego udarac. "Ti mozes da radis sta hoces." Rekla je tise jer joj je tako bilo lakse da kontrolise glas.Preformulisala je malo ono sto je on rekao malopre za vikanje,ali je sustina bila ista.

233Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Tue Oct 11, 2011 10:34 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zatvorio je oči. Osetio je da je ustuknula od njega i nije mogao da je krivi. Sigurno je očekivala da će je opet udariti, ali razbesnela ga je kad mu je rekla da će roditi dete drugom muškarcu. Nije ništa rekao, podigao se i ponovo seo na svoje mesto. Ćutao je sve dok nisu stigli do kuće.

234Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sat Oct 15, 2011 11:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Stignu Fransoa i Sarah.

235Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 12:43 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Tek kad su prišli Phoebe i njenom suprugu da im čestitaju shvatio je da još uvek drži Sarah-inu ruku pa ju je pustio i nasmešio se mladencima.

236Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 8:09 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prijalo joj je sto je drzi za ruku,dugo mu nije bila bliskija od toga,tako da joj je bilo krivo sto je pustio,ali je znala da je neophodno,kao i to da je to verovatno bila gluma.To jest ako Lola nije u pravu. Pomislila je za sebe. Srdacno se pozdravila sa Phoebe i od srca joj cestitala,a zatim se naklonila njenom suprugu i cestitala mu.

237Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 5:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Čim joj je pustio ruku osetio se nekako 'prazno'. Čestitao je mladencima i poželeo im srećan brak, a onda se izgubio u balskoj dvorani sa ostalom gospodom ostavivši Sarah-u sa ostalim damama.

238Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 6:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bila je razocarana sto nisu odplesali barem jedan ples,ali nije nista rekla.Caskala je sa damama trudeci se da ga pronadje u gomili.

239Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 7:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije planirao da je pozove na ples, ali kada su ostala gospoda počela sa pitanjima gde je njegova divna supruga i zašto ne pleše sa njom potražio ju je kako bi im 'zapušio' usta.

240Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 7:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pricala je sa gospodjom Josefinom o nekom porculanu za caj iz kine.Imala je osecaj da ce da poludi.Ima li dosadnije osobe od nje?

241Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 7:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Spazio ju je na drugom kraju dvorane pa se uputio ka njoj. Prišao je njoj i gospođi Josefini. Naklonio im se pa se obratio gospođi Josefini. "Nadam se da Vam ne smeta, ako Vam na kratko 'ukradem' svoju suprugu?"

242Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Oh...Naravno,naravno.Vi mladi parovi mnogo volite da plesete.' Rerkla je dobrodusno se smeseci.Sarah ga je pogledala zacudjeno,ali i veoma zahvalno u isto vreme.

243Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Da znate, da volim." Opet se naklonio i uzeo Sarah-u za ruku pa ju je poveo do plesnog podijuma.

244Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije nista rekla.Bilo joj je drago sto je izvukao iz dosadnog razgovora i sto ce moci da otplese sa njim bar jedan ples.

245Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kad joj je dodirnuo struk osetio je još jače trnce nego prošli put kad ju je držao samo za ruku.

246Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pazljivo mu je stavila jednu ruku na rame,dok je druga bila u njegovoj ruci.Bila mu je sasvim blizu i podigla je pogled da moze da ga pogleda u oci.

247Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Osetio je njen dah na svojoj koži. Bio je tako topao, a miris njenog parfema je bio opijajući. 'Palio' mu je sva čula. Pogledao ju je u oči pre nego što ju je zavrteo po dvorani.

248Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bio je divan osecaj osetiti njegovo jako telo uz svoje,ali to nije zelela da pokaze,nije smela to da pokaze.Nije skidala pogled sa njega dok su se vrteli po dvorani.Uzivala je u ovoj bliskosti dok traje.

249Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Trudio se da se kontroliše dok je sa njom i da joj ne pokaže da je želi jer je znao da bi to možda opet pokrenulo ono temu, a nije želeo da se opet svađaju. Uživao je u njenoj blizini kao što je sinoć dok mu je ležala u naručju.



Last edited by Emma Cullen on Sun Oct 16, 2011 10:43 pm; edited 1 time in total

250Balska dvorana - Page 10 Empty Re: Balska dvorana Sun Oct 16, 2011 10:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nesigurno mu se nasmesila i neznatno priblizila,pa je skrenula pogled na dvoranu.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 14]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com