Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Kuhinja i dnevna soba Wed Apr 20, 2011 5:37 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
First topic message reminder :

Kuhinja i dnevna soba(msm da su na otvorenom,xD)


51Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:49 am

†CursedOne†
†CursedOne†
naravno da nece da prihvati...pobogu sve su se uzvrtele okok tog Doriana kao da je nesto posebno pobogu

52Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:51 am

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
"Meni je sasvim dobro ovde. Nije zbog Doriana, ustvari delom jeste, jer je jedini koji normalno komunicira sa mnom." *namršti se* "Ubedićemo brata da ostavi ovako."

53Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:52 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Valjda hoćemo. Hvala za podršku.- kaže joj, pa se okrene Blair. -Još čekam razlog.-

54Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:53 am

†CursedOne†
†CursedOne†
nece ostaviti njih tri tamo,osim ako neko novi ne udje.. *sedne na sto i stavi parce hleba u usta*

55Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:54 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Dobro. Blair, samo ti šuti, ne moraš odgovoriti. Ali to ću onda zapamtiti.- kaže.

56Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:54 am

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
"Ništa. Wink" *nasmeši se* "Bilo bi lepo da još neko uđe"

57Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:55 am

†CursedOne†
†CursedOne†
super sad sam i crvenokosa uvek napaljena cura*mumla sa hlebom u ustima*

58Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:57 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Smije se Emilie. -Ooo, da. Koja reputacija.- kaže smijući se.

-Da, bilo bi dobro.- kaže Lorie. -Da onda još netko dođe u elitnu i rješen problem.- otpije malo mlijeka pa mu ostane bijeli trag iznad usta.

59Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:57 am

†CursedOne†
†CursedOne†
*vidi ga i pocne da se smeje*

60Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:10 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"OMG....Kakav Dorian...imam decka kod kuce." prevrne ocima.
"I ne brinite se...otici cu,vec sam navela 2 razloga."

61Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:13 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ali zašto odlaziš ljuta?- upita.

62Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:14 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Jer me svi vi uzasno nervirate." prevrne ocima.

63Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:16 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Uzdahne. -Gledaj, sa tobom se neću svađati. Ne znam u čemu je problem. Mislio sam da ćeš baš htjeti vratiti se u glavnu kuću jer je tamo sve divno i lijepo, vjerojatno onako kako si navikla na Upper East-u.- kaže iznervirano.
-Ne moras se ljutiti, ostani ovdje, neću nikoga tjerati. Lijepo sam htio pravi razlog koji bi mogao poštovati, ali očito ne ide.- kaže.
-I ponavljam da ne shvaćam zašto ti imaš problem samnom.-

64Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:17 am

†CursedOne†
†CursedOne†
ja sma mislila da tebe pitamo jer si ti poludela sto si na smetlistu

65Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:26 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Kakogod." slegne ramenima.
"Cuj,necemo se sad svadjati...rekla sam sta sam imala...i sad idem." kaze i ustane. xD

66Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:32 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ja se tebi očito uopće ne sviđam.- promrmlja i ustane.

67Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:33 am

†CursedOne†
†CursedOne†
ovde se niko nikomne svidja

68Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:33 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"To nisam ja rekla,ti si." slegne ramenima.

69Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:34 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-I upravo si to potvrdila. Pa dobro, onda je bolje da ideš, ne volim biti okružen ljudima koji me preziru, Blair.- kaže neodoljivo.

70Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:36 am

†CursedOne†
†CursedOne†
hajd enemoj da je provociras*lupi ga po ledjima*

71Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:37 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
(haha neodoljivo xDD haha)

"Ne prezirem te..." prevrne ocima.
"Jednostavno se ponasam ovako..ako se nekom ne svidja..onda to nije moj probllem." slegne ramenima.

72Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:38 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Je, tvoj je problem jer takav stav ne voli nitko. A znam i da nisi uvijek takva, jučer si bila normalna i simpatična.- kaže.

73Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:39 am

†CursedOne†
†CursedOne†
pa dobro nervozna je sada nema veze svako ima dan cuti*smeje se*

74Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:41 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Jucer je proslo vrijeme.Danas je ovako."

"I sta si ti?Neki psiholog pa analiziras svaku rijec?" namrsti se.
"Ako ovakve ljude niko ne voli,kako to da imam onoliko prijatelja?Mozes li mi to objasniti?" XD

75Kuhinja i dnevna soba - Page 3 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 10:43 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Da, psiholog sam.- kaže ljuto pa prasne u smijeh jer je pogodila. Maloprije je čak analizirao Emilie.

-Prijatelja ili ulizica? Ovdje si mogla steći prave prijatelje. Samo se ne ponašaj tako.-

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com