Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 40]

1Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Kuhinja i dnevna soba Wed Apr 20, 2011 5:37 pm

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
First topic message reminder :

Kuhinja i dnevna soba(msm da su na otvorenom,xD)


26Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:22 am

•Party Poison•
•Party Poison•
*uđe*

27Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:23 am

†CursedOne†
†CursedOne†
*udje i pretura po frizideru*

28Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:23 am

•Party Poison•
•Party Poison•
*uzme mlijeko pa ga nalije hladnog u šalicu*

-Zdravo svima.-

29Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:24 am

†CursedOne†
†CursedOne†
caos,kad sipas daj meni mleko

30Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:25 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Ispraznilo se.- pokaže praznu bocu mlijeka. -Otići ću ti po novo.- kaže, ode u smočnicu pa se vrati s novim mlijekom.

31Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:25 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Udje sva mrzovoljna i nikakva xD*

"Hej." kaze tiho i sjedne.
"Otkud ti ovdje?" pogleda u Adriana. "Zar se mozemo mijesati,ili..?"

32Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:27 am

†CursedOne†
†CursedOne†
e da htela sam da te pitam brat je dozvolio da se adrain zameni sa nekim,mozes da se vratis u elitnu kucu ako hoces

33Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:27 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Mislim, rekla si da ne voliš smetlište...- osmjehne se blago.

34Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:28 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Pogleda u njih*

"Ko je sad tamo u elitnoj?"

35Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:30 am

†CursedOne†
†CursedOne†
Zoey i one ostale devojke,hajde molim te*nasmeje se*

36Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:30 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Zoey, ona iz Moskve i još netko. Ne znam.- nasmije se.

37Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:31 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Izvinite ako vam kvarim zabavu..ali necu..." namrsti se.

38Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:32 am

†CursedOne†
†CursedOne†
jbt..super Adriane onda ces morati tamo da budes*namrsti se*

39Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:32 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Pogleda ju iznenađeno. -Pa, imaš pravo na svoju volju.... Ali zašto? Mislim, tamo si dobra sa curama i to, a i elitna kuća je ljepša...-

40Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:34 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Izvini,ali zasto bih ja otisla a da on dodje?Ne interesuje me...ako ti se toliko svidja...nek ostane on,a nek ide Lorin.." kaze ljuta xD

41Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:34 am

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
"Ja sam Lorie. I ja ostajem ovde."

42Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:34 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Očito ima neki drugi razlog zašto nećeš. Što, i ti bi ostala uz Doriana ili?- upita Blair.

43Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:35 am

†CursedOne†
†CursedOne†
ja sam videla da je bolje da se ne prijavljujem.. *namrsti se i izadje*

44Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:38 am

•Party Poison•
•Party Poison•
•Party Poison• wrote:-Očito ima neki drugi razlog zašto nećeš. Što, i ti bi ostala uz Doriana ili?- upita Blair.

45Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:42 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
*Pobijesni*
"Ma kakav Dorian,..." namrsti se.

"Ma znas,idem odavde...zato jer pametniji popusta..i zato sto ne zelim biti u kuci punoj luzera."

"A ti,kretenu.." pogleeda u Adriana. "Ostani sa svojom uvijek napaljenom crvenokosom." nasmije se

46Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:44 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Nije ju htio naljutiti pa mu je bilo žao, ali nije shvaćao u čemu je problem.
-Čekaj, stani.- kaže.
-Neću te tjerati. Samo mi daj PRAVI razlog zašto ne želiš ići i ja se vraćam u elitnu kuću, sve zaboravljeno.- kaže. Uvjeren je da zbog Doriana ne želi.

47Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:46 am

Quinn F.♡
Quinn F.♡
"Nisam se htijela vracati tamo gdje ocigledno nisam pozeljna..ali svejedno mi je sad." kaze bijesno.

"I zasto spominjes Doriana" xD

48Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:47 am

•Party Poison•
•Party Poison•
-Kako nisi poželjna, pa dobra si sa svima u elitnoj?- upita.

-Pa ne vidim drugi razlog zašto bi htjela ostati na prljavom smetlištu, osim Doriana.-

49Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:47 am

WatsonㄨLovə.♡
WatsonㄨLovə.♡
Moderator
Moderator
"Zašto i ti ne bi ostala? Da nas bude 5 i kraj." *namigne*

50Kuhinja i dnevna soba - Page 2 Empty Re: Kuhinja i dnevna soba Sun Apr 24, 2011 9:49 am

•Party Poison•
•Party Poison•
Pogleda u Lorie. -To je jebeno dobro rješenje.- kaže.
-Samo kada bi BB to prihvatio.-

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com