Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 31 of 40]

1Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Wed Sep 28, 2011 8:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"To je veliki posao. Već su stigli neki pokloni. Neke glupe knjige i ponašanju mladih dama."


751Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 1:26 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nema na čemu. Drago mi je da Vam se svidela." Nije ni pogledao u nju, bio je udubljen u svoje misli.

752Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:04 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Shvatila je da je to bila kao rutina za njega.Da je to kupio svima pa tako i njoj da je ne izostavlja,ali to nije umanjilo njenu zahvalnost.Naklonila se i izalsa iz sobe.

753Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 5:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Još neko vreme je gledao kroz prozor, a onda je ustao iz kreveta i proverio Elenoru pa se vratio nazad u krevet. Ostali su se povukli u svoje sobe da se odmore od šetnje.

754Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Delovao joj je zamisljeno i uposte ne srecno kao jutros dok se igrao sa decom i nije joj bilo drago zbog toga.Pomogla je Loli da skloni sve od dorucka i da napravi rucak.

755Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 8:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zaspao je nakon sat vremena.

756Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 8:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dani su nastavili da se nizu.Jedan za drugim su prolazili i bivalo je sve hladnije i hladnije.Cesto je nocu spavala drzeci maramu i Elinu igracku.Obicno bi uvece malo pricala sa Lolom,mada ne puno.I dalje je malo pricala i drzala se podalje od razgovora.Slusala je pazljivo kada bi pricali o Fransoi i nije joj se svidjalo sto je nekoliko radnika reklo kako im se cini da gospodin pije vise nego obicno.Znala je da pice moze lose da utice na coveka,mada nije verovala da bi to moglo da se desi Fransoi.Svake nedelje bi barem jedno vece iskoristila da se usunja u njihovu sobu.Jednom je cak skupila hrabrosti pa je nezno svojim usnama dotakla njegove,ali se onda toliko uplasila da je pobegla iz sobe kad se pomerio.Srce joj je tuklo kao ludo i ruke su joj se tresle,pa dugo nije mogla da zaspe.Eli je rasla njoj na oci i Lola bi je cesto poslala da je pesvuce,donese ili odnese kako bi joj bila blize i bila je zahvalna na tome.

757Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Sad mi on posta alkoholičar xP*

Svaki dan mu je bio isti i bio bi potpuno dosadan da nije imao Eli. U njoj je nalazio utehu, kao i u nekoj čaši vina ili viskija. Recept za novo vino je dobro napredovao, ali on je retko kad išao u fabriku. Skoro sve je prepustio Simonu. On nije imao volje. Od Nove godine je nastavio po starom da ne jede kao obično, već samo nešto malo. Simon ga je više puta nagovarao da skine burmu i da uveče izađu kako bi on potražio novu ženu, ali još uvek nije pristao na tako nešto.



Last edited by Emma Cullen on Sun Oct 30, 2011 9:22 pm; edited 1 time in total

758Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Nisam rekla da je alkoholicar xP )

Lola se premisljala da li da mu kaze da je Sarah ustvari tu,ali je ipak odustala bar za sada.Sarah se osecala nekako umorno,i to ne zbog posla,najgore joj je bilo uvece,imala je zelju da se uvuce kod njega u krevet i zagrli ga.Svakim danom osecala se gore,i na kraju se malo razbolela.Lola je odmah pozvala doktora a on je samo prepisao cajeve i mirovanje par dana sto joj nikako nije odgovaralo.

759Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pošto je već desetak puta odbio Simonov poziv za grad i 'pohod' na novu ženu više nije imao izgovora da ga odbija pa je pristao da izađu. Uveče se spremio i pre nego što je izašao iz sobe pogledao je u svoju burmu pa ju je skinuo i ubacio u fioku noćnog stočića. Sišao je dole gde ga je Simon već čekao. 'Obavestio sam Lolu da ode kod Eli.' "Hvala." 'Idemo?' "Idemo." Otišli su u klub.

760Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije mogla da kaze da joj je bilo drago sto je izasao,ali opet mislila je da je bolje i to nego da postane otudjenik.Bila je ljubomorna,svakako,ali je zelela da misli i na njega.Mislila je da bi mu bilo bolje da nadje sebi odgovarajucu zenu.Bilo joj je jedino bitno da ona bude dobra prema Eli.Leah joj je rekla da je Lola treba.Njoj je bilo jasno zasto,ali nije znala koliko je to pametna ideja,koliko god da je to htela,jer nije jos sasvim ozdravila,ali je otisla samo da je vidi i pomiluje.

761Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Simon ga je prvo odveo u klub, a onda na jednu zabavu pa sa nje na drugu. Namerno mu je smeštao da pleše sa svakom slobodnom ženom koja se njemu svidela za njega. Uspeo je da pobegne od jedne dosadne dame i otišao je do Simona. "Ne mogu više. Ti samo stojiš i lepo ćaskaš sa kojom ti hoćeš, a ja moram da plešem sa svakom koju mi ti gurneš. Ovo traženje nove žene nije zanimljivo kao što sam mislio da će biti." Durio se kao malo dete, a Simon se smejao. 'Ma daj ovo je samo zagrevanje. Sledeći put krećemo u 'akciju'.' "Daješ reč?" 'Dajem reč.' "Dogovoreno, a sad hajdemo kući. Noge me ubijaju i ne mogu više da plešem." 'Ok.' Vratili su se negde oko 3 sata ujutru. 'A jesi li video onu malu plavu kako te je gledala?' "Jesam. Nije skretala pogled ni kad bih ja nju pogledao. Baš je drska i samouverena."

762Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije smela da ljubi Eli,samo je pomazila i gledaa neko vreme,a onda se vratila u krevet.Razmisljala je o Fransoi i tome kako ce joj biti kada bude morala da sluzi njegovu novu zenu.Sta ako joj nju dodele za licnu pomocnicu,morace da bude uz nju non stop.Uzdahnula je.Nakon negog vremena je zaspala.

763Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišli su na sprat i poželeli jedan drugom laku noć pa se povukli u svoje sobe. Zaspao je čim je legao u krevet pošto je bio umoran.

764Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 9:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ujutru se osecala dobro i spremila se pa je sisla u kuhinju da pomogne oko dorucka.

765Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ujutru je ušao u kuhinju i zatražio od Lole aspirin za glavu. Popio ga je čim mu ga je dala, a Simon je za to vreme sišao dole. 'Nije valjda da si bolestan?' "Nisam. Zuji mi u glavi od one muzike." Simon se nasmejao.

766Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pitala se gde je bio jer je muuzika na balovima uvek bila umerene jacine i lepa,dobra za ples.Pomislila je da je bio u nekom bordelu.

767Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Pa nadam se da će ti do večeras biti bolje i da ti neće zujati pošto si mi obećao da opet izlazimo.' "Znam šta sam obećao", uzeo je limunadu od Lole i krenuo u salon sa Simonom. "I ispuniću obećanje." 'Pa za početak si bar skinuo burmu i pristao na izlazak. A sad ide ostalo. Nego hoću da pričam sa tobom o nečemu važnijem.' Seo je u fotelju i pogledao ga "O čemu?" Simon je seo pored njega 'O Fleur.' "Šta sa njom?" 'Hteo bih da je oženim.' Fransoa je uzeo gutljaj limunade pa kad je čuo šta je ovaj rekao ispljunuo ga i zakašljao se. "Molim? Mislim da nisam lepo čuo. TI hoće da se ŽENIŠ?!" 'Ne pravi se da nisi čuo kad jesi. Da hoću da se ženim.' "Sa Fleur?" 'Ako me ona hoće za muža.' "A deca?" 'Šta sa decom?' "Ne smetaju ti?" 'Naravno da ne. Uz Eli sam naučio da volim decu. Fleur mi se sviđa i čini mi se da sam počeo da se zaljubljujem u nju, a deca idu sa njom. Znam sve i to mi ne smeta.'

768Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cesto je mastala kako je opet sa njim.Samo da je jednom poljubi i zagrli,da jednu noc provede u njegovom narucju da...Zavrtela je glavom terajuci te misli i vratila se na posao.

769Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Fransoa je pristao na venčanje, ali samo, ako i Fleur to želi pa su se dogovorili da za dva dana odu kod nje i dece na selo i da povedu Eli sa njima. "To će joj biti prvo putovanje." 'Već je dovoljno velika da putuje. Oduševiće se sa selom.' "Siguran sam. Lola?!" 'Da gospodine.' "Spremi Simonove, moje i Eline stvari. Za dva dana idemo na selo i ostaćemo tamo par dana." 'U redu gospodine.'



Last edited by Emma Cullen on Sun Oct 30, 2011 10:37 pm; edited 1 time in total

770Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarah-i se nije svidjalo sto ih nece videti par dana,ali je znala da sada tu nista ne moze da promeni.Pomogla je Loli pri pakovanju stvari i gledala Eline nove stvarcice.

771Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Njih dvojica su otišla po Eli pa su je izveli u vrt. Fransoa ju je spustio da stoji i držao ju je oko stomačića, nadao se da će za par nedelja prohodati, a nakon toga i progovoriti.

772Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala ih je kroz prozor neko vreme tuzna sto nece biti tu da drzi svoju kcerkicu za ruku kada napravi prve korake.To je rastuzilo.

773Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Podigao ju je u vazduh i zavrteo na šta se ona veselo nasmejala vriskajući.

774Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Trebalo bi da sam s njima...da ja to isto radim...da... Lola je primetila sta joj je i ostavila je malo samu u njihovoj sobi kada je spakovala Eli i Frnasou.

775Fransoa's House - Page 31 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 10:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zastao je i spustio je "Potpuno sam zaboravio da slikar dolazi za mesec dana." 'Onaj slikar što si mu poslao pismo da dođe da naslika porodični portret?' "Da, taj."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 31 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com