Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 30 of 40]

1Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Wed Sep 28, 2011 8:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"To je veliki posao. Već su stigli neki pokloni. Neke glupe knjige i ponašanju mladih dama."


726Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 10:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Poskocila je i kutija joj je ispala na pod kako je ustala.Marama je ostala u njoj,ali je bros pao pored pa ga je brzo stavila na maramu."Izvinite." Rekla je brzo."Ja...zamisliti se." Promrmljala je,a zatim se jos jednom izvinila i stavla kutiju u fioku,nadajuci se da nije cula nista.

727Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 10:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lola ju je neko vreme ispitivački posmatrala stojeći na vratima, a onda je ušla u sobu i zatvorila vrata. 'Šta ti znači ono: 'Koliko si samo dobar. Zaslužuješ nekog jednako dobrog.'?'

728Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Srce joj je tuklo kao ludo,a disanje joj se poremetilo kad je cula i nije imala pojma sta da kaze. "Nista...samo sam...zamisliti se...pricati sama sobom..." Mumlala je nepovezano gledajuci u njene noge.

729Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lola se setila kako ju je više puta dozivala sa 'Tanya', a ona se nije odazivala i sad joj je konačno postajalo jasno zbog čega. Shvatila je zašto tako malo priča, uvek gleda u pod, kloni se ostalih, posebno Fransoe i zašto ju je toliko dirnuo njegov poklon. 'Gospođo, možete da podignete pogled.' Stavila joj je ruku pod bradu i naterala je da je pogleda.

730Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zatvorila je oci zaustavljajuci suze i stegla vilicu,cinilo joj se da stalno place u zadnje vreme i to joj je poprilicno smetalo.Pa moja predstava je trajala oko dva meseca,i to je nesto. Otvorila je oci i pogledala je,gutajuci knedlu.Nije znala sta da ocekuje,ona i Lola su bile prilicno bliske,ali nije mogla da trazi od nje da laze Fransou,da ga 'izda'.Nije znala sta da radi.Da li da je moli i preklinje da je ne cinka,ili da joj kaze da radi sta ona misli da je najbolje.Nije mogla nista da kaze.

731Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledala je u nju nekoliko sekundi pa ju je povukla sebi u zagrljaj. 'Da samo znate koliko ste me uplašili.' Plakala je s njom. 'Mislila sam da ste uradili nešto ludo, da ste Vi ona žena u reci. Nisam mogla da verujem da ste uradili tako nešto svom detetu. Da ste uradili tako nešto njemu, a on se toliko trudio da Vas održi zdravom i u životu. Zašto niste otišli kod svojim? Vratio bi Vas već narednog dana kada je otišao da Vas traži.'

732Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada je zagrlila pocela je da jeca.Ni sama nije znala koliko joj je bio potreban neciji zagrljaj."Nisam znala...nisam verovala da ce me traziti,a..mislila sam da ce da prekine odnose sa mojim ocem i...ne znam sta bih rekla svojima.Htela sam da budem ovde." Rekla je grleci je."Izvini.Nisam htela nikoga da uplasim.Nisam ni znala za tu...zenu u reci."

733Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lola je tešila i nju i sebe. 'U redu je. Drago mi je što ste dobro. Trebalo bi i njemu da kažete, da zna.'

734Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pocela je da odmahuje glavom."Ne.Nemoj molim te.Otera li me ponovo stvarno cu to da uradim.Ne mogu...nemam nikakav razlog da zivim bez njih.I ovako mi je dobro.Molim te nemoj.Ako...ako mislis da ne mozes,da...nije uredu da mu to ne kazes,onda mu kazi,ali ja..."

735Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zavrtela je glavom 'Ne možete to da uradite. Mislite na svoje dete. Ne možete da je ostavite bez majke. Šta ćete da radite, ako on reši da se opet oženi? Misli da ste mrtvi ili da ste sa gospodinom Christianom. S obzirom šta se dešava sa Fleur i Simonom ne bih me čudilo da ga ubede da nađe novu ženu, a on će zbog Eli to i uraditi.'

736Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zavrtela je glavom."To nije bitno.Prebolece me.Vec mu bolje ide.Srecan je sa njima.Meni je dovoljno da ga vidim,da vidim Eli,da...ne mogu,ne smem,da se nadam nicem vise.Mogu i bez toga da ostanem." Rekla je tiho. "Moramo da napravimo taj kolac." Rekla je trudeci se da pekine razgovor.

737Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 29, 2011 11:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lola je uzdahnula i prekinula razgovor. 'Ćutaću zbog Vas i tog deteta, a i zbog njega jer znam da ne bi preživeo kad bi saznao da ste uradili nešto onako. Ali, ako primetim da mu je gore nego što mu je sad moraću da mu kažem.'

738Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:01 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom."Posteno." Poljubila je u obraz. "Hvala Lola." Ponovo je zagrlila i duboko udahnula pa je obrisala lice.

739Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:06 am

Emma Cullen
Emma Cullen
'Nema na čemu.' I ona je obrisala suze pa su otišle nazad u kuhinju.

740Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:10 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tvoj odnos prema meni ne sme da se promeni." Rekla je tiho.Kad su usle u kuhinju Leah je vec pocela da pravi kolac,a Sarah je odmah pocela da joj dodaje sta joj treba i pomaze.

741Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:19 am

Emma Cullen
Emma Cullen
'U redu.' Lola je nastavila sa spremanjem ručka.
Fransoa nije bio raspoložen za šetnju. Rekao je ostalima da idu bez njega i da povedu Eli, a on je otišao u svoju sobu i legao u krevet.

742Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:21 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Osecala se malo slobodnije jer barem pred Lolom vise ne mora da se pretvara.Kada su spremile kolac sacekale su da se malo ohladi,a onda ga isekle.

743Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:32 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Ostali su otišli u šetnju po vrtu pa po voćnjaku. Simon je nosio Eli, dok je Fleur vodila Edwarda, a ostala deca su išla pored njih dok ih je Felix pratio.

744Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:35 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarah ih je videla kroz prozor i nasmesila se.Nije joj bilo jasno gde je Fransoa.

745Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:48 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nakon sat vremena pošto su se svi umorili, a Eli zaspala vratili su se u kuću. Simon je otišao do kuhinje i tiho kako ne bi probudio Eli rekao: 'Može li neko da je odnese gore kod Fransoe u sobu? Srećica se umorila od šetnje.' Nasmešio se, a Eli mu je ležala na grudima pokrivena svojim ćebencetom kako ne bi nazebla.

746Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:52 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lola se nasmesila.'Evo moze Tanya.Zar ne?' Upitala je zeleci da ucini Sarah-i uslugu. "Naravno." Klimnula je glavom i dosla do Simona pa joj je dao Eli.Nezno je grlila dok je polako nosila gore.Kada je bila sama na stepenistu poljubila je. "Srecna Nova godina duso." Promrmljala je tiho pa je odnela do Fransoine sobe i pokucala.

747Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 12:55 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Slobodno."

748Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 1:03 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dobra dan." Rekla je tiho. "Donela vam gospodjicu." Prisla mu je da mu da Eli.

749Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 1:16 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dobar dan", ležao je u krevetu i gledao kroz prozor. "Stavi je u kolevku."

750Fransoa's House - Page 30 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 30, 2011 1:17 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu." Rekla je i spustila Eli u kolevku pa ga je pogledala a zatim skrenula pogled. "Hvala vam na poklon.Divna je."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 30 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com