Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 23 of 40]

1Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Wed Sep 28, 2011 8:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

"To je veliki posao. Već su stigli neki pokloni. Neke glupe knjige i ponašanju mladih dama."


551Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sat Oct 22, 2011 9:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Neću da jedem. Uzmi Eli i presvuci je." Pružio joj je dete. "Da li je... otišla?" Glas mu je zadrhtao pri poslednjoj reči.

552Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 9:54 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzela je Eli i privila je sebi na grudi.'Uredu.' Klimnula je glavom i uzadhnula je. Zasto si rade ovo?Muce jedno drugo.Voli je,i nije zeleo da ode a oterao je od sebe i deteta.A ona... 'Jeste.' Rekla je tise i otisla do kreveca da presvuce Eli.

553Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 5:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Prošao je rukom kroz kosu. Nadao se da ipak nije otišla. "Odoh da se presvučem. Kada završiš sa Eli donesi mi je dole i povedi Leah-u sa sobom jer hoću da vam dam neke instrukcije." Izašao je iz sobe i krenuo u kupatilo, zastao je pa je otišao do 'njene' sobe.

554Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 6:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Uredu gospodine.' Rekla je tiho i nasla sta ce da obuce Eli.

555Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 6:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u sobu. Delovalo mu je da je sve na svom mestu kao što je i juče bilo i to mu je bilo čudno. Otvorio je ormar i video da su joj sve haljine koje joj je naručio tu, pogledao je u kutiju sa nakitom. Otišao je do stočića i otvorio je, sav nakit koji joj je kupio bio je unutra. "Lola?!"

556Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 6:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dosla je prateci njegov glas i usla u sobu,noseci Eli u narucju.'Da gospodine?'

557Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zašto su joj sve stvari ovde?"

558Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Rekla je da joj ne trebaju gospodine i uzela je sta joj treba,nije zelela da joj pomazem u pakovanju.' Mazila je Eli dok je pricala.

559Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne treba joj ništa što sam joj ja kupio." Zavrteo je glavom i bacio kutiju sa nakitom.

560Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Eli je pocela da place kad je kutija lupnula i Lola je pocela da je nunuska trudeci se da je smiri. 'Ponela je burmu.Nije ponela ni stvari koje je donela sa sobom.' Rekla je tiho.

561Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa da on će joj kupiti nove." Pogledao je u svoju burmu na ruci. Skinuo je i bacio na pod. "Meni moja burma ne treba."

562Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je gde je pala burma i 'zabelezila' da je posle uzme.'Leon se malopre vratio.' Rekla je ne komentarisuci njegove postupke.Nije ga pitala gde je odvezao gospodju,nije stigla jer je Fransoa taman pozvao gore,ali je znala da ne bi dosao pre podne da je vozio do njenih roditelja.

563Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nek i on dođe sa vama." Prošao je pored nje i izašao iz sobe.

564Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je i pomazila Eli po obrazu."Zao mi je malena." Rekla je tiho i uzdahnula.Presvuka je Eli i otisla po Leah i Leona,pa su zajedno otisli do gospodina.

565Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 7:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kad se presvukao sišao je dole i sačekao ih. Rekao im je da uđu i pružio je ruke ka Eli da mu je Lola da.

566Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lola mu je predala Eli i dalje gledajuci u nju.Stajali su pred njim i posmatrali ga ne znajuci sta da kazu.

567Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je Eli i seo za sto. Namestio je sebi u krila i pogledao u njih. "Lola ti i Leah znate kako je izgledala moja soba pre venčanja. Hoću da je ponovo vratite u to stanje. Izbacite gospođin sto i sve njene stvari. Sve to spakujte zajedno sa odećom i nakitom kao i parfemima i svim ostalim iz druge sobe i odnesite na tavan. Leone ti ćeš im pomoći. Zatim hoću da Elina soba bude kao što je i bila, ali tek nakon što stigne još jedna kolevka. Preko dana će biti u svojoj sobi, a noću u mojoj. Njena kolica prebacite u kuhinju ili dnevnu sobu. Hoću da neko stalno bude uz nju kad nisam tu, ali želim da možete da obavljate poslove pa će ona biti u svojim kolicima. Sad je lako brinuti o njoj jer je mala, a kasnije ćemo uzeti još posluge kad bude bilo potrebno. Jasno?"

568Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Jasno.' Rekli su svo troje u glas.

569Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dobro to smo rešili. Vas dve možete da idete, a ti Leone ostani. I da, neću da bilo ko spomene njeno ime u kući."

570Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'U redu.' Ponovo su rekli svo troje u glas.Lola je uzdahnula pa su ona i Leah izasle i otisle u gospodjinu sobu da je 'srede'. 'Ovo je uzasno.' 'Slazem se' Nisu puno pricale,ni jedna nije bila raspolozena za pricu.

571Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:37 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u Leona. "Gde si je odvezao jutros?"

572Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:40 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Znao je da ce to da ga pita tako da nije bio iznenadjen.'U centar grada gospodine.'

573Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao ga je mršteći se. "U centar grada? Šta je tamo radila?"

574Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Nisam siguran,usla je u neku radnju,a onda je otisla niz ulicu.Lola mi je prenela samo da je odvezem,ne i da je pratim tako da sam se onda vratio ovde.'

575Fransoa's House - Page 23 Empty Re: Fransoa's House Sun Oct 23, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom "Hvala ti, možeš da ideš."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 23 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com