Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 25 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 25 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 25 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


601Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Umoran sam. Skuvaću nešto što ima u frižideru."

602Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:14 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se,ali je klimnula glavom."Uredu."

603Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otvorio je frižider i pogledao unutra. "Imam povrće i piletinu."

604Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Svidja mi se to." Rekla je gledajuci u njega kada joj je zazvonio telefon.Pogledala je na ekran i videla da je Kler.Javila se."Hej!Jesi stigla?Kad ces kuci?" 'ODMAH DODJI KUCI!' Rekla je vicuci histericno. Lara je prebledela. "Sta se desilo!?Je li tata dobro?" 'Jeste,ali...DODJI ODMAH!Moram da pricam sa tobom pod hitno!' "Zaboga Kler na smrt si me uplasila!Trenutno sam zau..." 'Molim te dodji,trebas mi.' Ovaj ton je bio mnogo delotvorniji nego vikanje."U redu,u redu,stizem." Rekla je i prekinula poziv pa pogledala u Jerry-a

605Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju "Moraš da ideš?"

606Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Moram.Kler je izgleda stigla i ne zvuci dobro.Nesto se desilo." Rekla je mrsteci se. "Hocemo se videti veceras?"

607Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ako budeš mogla da se izvučeš."

608Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Verujem da cu moci,nije jos ni 6h.Da dodjes po mene oko 9h?"

609Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 9:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Važi. Završiću sa poslom i biću kod tebe oko 21h."

610Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 10:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dogovoreno.Ako slucajno nesto iskrsne javicu ti do 20h." Dosla je do njega i poljubila ga. "Vidimo se."

611Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 10:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzvratio joj je poljubac "Dogovoreno. Vidimo se uveče."

612Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 10:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Vazi." Nasmesila mu se i izasla iz njegove kuce.Upalila auto i otisla kuci.

613Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 10:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je flašu sa sokom i otišao u dnevnu sobu da završi poslove. Negde oko 20h je završio sa svim i popio sav sok pa je ustao i otišao da se istušira i spremi za izlazak sa Larom.

614Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Sep 14, 2011 7:24 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Svim silama se trudila da ga zaboravi,ali je znala da se to nece desiti.Ne samo zato sto joj je bio prvi,ubedjivala je sebe,nego jednostavno jer joj je bilo previse lepo.Onda je rekla sebi,kad vec ne moze da ga zaboravi,barem da proba da ga preboli,ali ni to nije islo nista lakse.Shvatila je i sama da se promenila.Postala je sarkasticna,mozda cak i pomalo cinicna ili ogorcena,ali ni protiv toga nije znala sta da uradi iako je htela toga da se otrese.A onda je impulsivno (sto ponovo ne lici na nju) donela odluku da ne zeli da upise ekonomiju,nego knjizevnost.Nadala se da ce je to malo vratiti unazad,ali imala je samo 15-ak dana do prijemnog,a skoro citavu godinu se spremala za ekonomiju,tako da je sada morala dobro da prione na posao.Kler nije imala pojma kada je ona ono vece otisla kuci tako da je ubedila da je ostala sat vremena i ona je,mada nevoljno,prestala da je dira.Po cele dane bi bila u svojoj sobi i ucila.Malo je jela,nesto malo plivala i to uglavom ujutru i na drugom bazenu,koji joj i nije bio bas blizu.Resila je da konkurise na oba fakulteta jer nikako ne bi mogla da izdrzi da pauzira godinu,pa gde upadne.Upala je na oba,i odlucila se za knjizevnost.Kada je saznala da je upisala,razgovarala je sa ocem i rekla mu da bi volela da zivi sama.Dugo su razgovarali o tome,ali je ona naravno spremila poprilicno dobru 'prezentaciju' tako da je otac na kraju popustio i rekao da ce izabrati neki stan nakon sto se i njena majka slozi sa tim.Ona je znala da mama nece imati nista protiv.Kler je bila ljuta jer nije htela da izadje i proslavi upis na fakultet nego je trazila malu porodicnu veceru,ali suzdrzala se da ne navaljuje previse.Mama im je vec sutradan javila da misli da je to dobra ideja i ona je odmah pocela da pregleda stanove koji su blizu fakulteta.Svesno ili nesvesno,trazila ih je sto dalje od Jerryeve kuce.Nasla je jedan lep,prilicno veliki koji je bio pristojan i sa dobrom cenom,pa su se pogodili za njega.Rekla je svojima da apsolutno nikome ne daju njenu adresu i da ne dolaze kod nje dok sve sasvim ne sredi.Nakon par dana je prenela sta ima od stvari,ostatak kupila i sada je imala pun stan kutija,ali to joj nije smetalo,to bar znaci da ima sta da radi.Radila je uvek uz muziku.Neko vreme je bila malo bolesna,ali nije htela da ide kod lekara pa je sama to odlezala.Vreme je uglavnom provodila u stanu.Pronasla je knjige za fax i pocela unapred da cita i uci.Odlazila je cesto do marketa i nekih velikih prodavnica gde mogu da se nadju sitnice,ukrasi za kucu i tome slicno.Cesto joj se znalo uciniti da vidi Jerry-ja,ali kada bolje pogleda shvati da je to samo neko ko bledo podseca na njega.
Kler je kao i obicno bila mnogo aktivnija,bilo joj je zao sto se sestra seli i znala je da je to zbog njenog momka,nije mogla da se seti kako se zvao,samo jednom ga je videla,a nije brzo pamtila imena.Uglavnom se svadjala sa Jimom koji nije hteo da odustane i resila je da se pomire kada je jednom videla njega i Jerry-a u kaficu.Usla je i napravila gadnu scenu obojici.Shvatila je ko je tu ko.Ako je ranije bila ljuta na Jim-a,sada je bila trostruko toliko besna na obojicu.Sipala im je razne uvrede u lice,pokoji samar i razocaranja.Znala je da Lara to ne bi odobrila i da bi joj bilo strasno krivo,ali je morala da im se osveti na neki nacin.Rekla je sve sto misli o njima,kako su je povredili i promenili,kako joj je zao sto ih ona obojicu nije nokautirala,ali je znala da ona to nikada ne bi uradila,ne ona ce se samo zavuci u sobu i plakati,znala je da bi je Lara ubila kada bi znala sta je sve rekla,ali se nadala da nece saznati.Scena je trajala samo par minuta,mada je predpostavljala da je zainteresovanim gostima kao i njima dvojici izgledalo mnogo duze.

615Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Sep 14, 2011 6:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Posle one večeri kad je pokušao da joj objasni kako je došlo do opklade, da nije lagao i kad mu ona nije poverovala rešio je da nastavi sa svojim životom. Proveo je samo jedan dan sa njom u svojoj kući, ali mu se činilo da je bilo mnogo više od jednog dana. Sve ga je podsećalo na nju i stalno bi se sećao tog dana. Kad bi ušao u salon i pogledao u sofu setio bi se one večeri kada su gledali film, kad god bi ušao u svoju spavaću sobu i pogledao u krevet setio bi se njihove prve noći koju su proveli zajedno. Noći kad mu je dozvolila da je voli i kad mu se predala kao što se žena predaje muškarcu. Ta noć mu je bila jedna od najlepših noći u životu. Kupatilo ga je podsećalo na njihovu igru prskanja i zbog tog sećanja bi se uvek nasmejao pa bi se rastužio. A tek kuhinja. Njegovo carstvo i oaza mira više nije bila to što nekad jeste. Sećao se kako mu je spremala ručak i kretala se po njegovoj kuhinji. Uživao je u tome da je gleda kao što je uživao i u njenoj kuhinji dok su spremali Rafaelo i vodili ljubav. Slabo je spavao i prihvatao samo prostije slučajeve. Nakon nedelju dana rešio je da prekine sa tim. Zamolio je Lenu svoju kućnu pomoćnicu da mu nađe nekog dekoratera koji će mu preurediti kuću. Rešio je da sve promeni i počne život iz početka. Lena je bila presrećna kada joj je rekao da sav nameštaj poklanja njoj pošto je i sama kupila stan sa sestrom i odvojila se od roditelja i nameštaj im je bio i više nego dobro došao. Ona mu je i rekla da se njena sestra Lana bavi dekorisanjem kuća i on joj je rekao da ne zove nikog već da kaže svojoj sestri da dođe kod njega. Tako je za dva dana upoznao Lanu i dogovorili su se oko preuređenja kuće. Lana je bila lepa kao i Lena. Lena je bila mlađa od dve sestre, ali je bila starija od njegove Lare. Moja. Ona više nije moja. Ko zna čija je sad. Uvek je to ponavaljao sebi kada bi se previše zaneo. Lana je bila starija i možda je čak i bila starija od njega godinu ili dve. Lena je imala loknastu svetlo smeđu kosu i oči boje lešnika. Dok je Lana imala pravu stepenastu svetlo smeđu kosu i zelene oči. Opet zelene oči. Pomislio je čim je upoznao Lanu. Za dve - tri nedelje kuća mu je bila potpuno promenjena i sviđalo mu se kako izgleda. Lana je stalno bila kod njega pa ju je pozvao nekoliko puta da izađu pošto mu je bilo lepo u njenom društvu. Izašli su par puta i počeli su da se zabavljaju, ali kad je došlo vreme da spavaju zajedno prosto nije mogao da spava sa drugom ženom koja nije Lara pa su raskinuli. Ali su ostali u dobrim odnosima pošto je Lana kasnije počela da se zabavlja sa Mike-om i bilo mu je drago zbog njih dvoje.
Jim je pokušao više puta da mu nabaci neke devojke, ali nije uspeo u tome. A nije ni mogao da ga krivi kad je i sam bio nikakav zbog Kler. Jedva je uspeo da je ubedi da se pomire, a onda ga je srela u kafiću sa Jerry-jem i shvatila da je Jerry taj prijatelj iz opklade i da je on momak njene sestre. Da je zbog njega ona otišla od kuće i toliko patila i promenila se. Jim nije poznavao Laru. Znao je samo iz Jerry-jeve priče i video ju je tri puta, ali je po Jerry-jevoj priči i sam shvatio da se promenila. Jerry mu je ispričao za svoj pokušaj pomirenja i kako ga je hladno odbila. Iako mu je Jerry govorio da on nije kriv, on nije tako mislio. Počeo je da izlazi sa Lenom Jerry-jevom kućnom pomoćnicom i to mu je bila prva ozbiljna veza nakon Kler. Mada sa njom nije ni imao vezu pošto su prekinuli i pre nego što su počeli da se zabavljaju, baš kao Jerry i Lara. Lena ga je privlačila i sviđala mu se, ali ne koliko Kler. Lena je bila tiha i povučena, ali ne kao što je bila Jerry-jeva Lara dok je Kler bila divlja, baš onakva kakve on voli, ali je isto kao i Jerry znao da je vreme da obojica zaborave Mallory sestre. Sva trojica su rešila da okrenu list i da počnu ozbiljnije da misle o svom životu i vezama. Njih dvojica su već imala nove devojke i bili su srećni, ali je Jerry i dalje bio sam. Dok je izlazio sa Lanom pomislili su da će biti nečega i da će konačno zaboraviti na Laru, ali su oni raskinuli. Bili su šokirani kad im je Jerry rekao da nije spavao sa nijednom ženom posle Lare. Sva trojica su izlazila na bazen i u club kad su imali muške večeri za zabavu. Znali su da Jerry-ja to podseća na Laru, ali su i znali da on zbog posla i ne može da ide negde dalje, a sve to mu je bilo blizu kuće i kancelarije.
Taman je počeo da ne misli na nju po ceo dan, a onda su jednog dana sreli Kler i ona im je napravila scenu u kafiću. Nije mogao da je krivi. Znao je da zaslužuje sve uvrede koje je njemu i Jimu sasula u lice kao i šamar. Bilo bi mu mnogo lakše da je umesto nje to uradila Lara, ali je ona bila samo hladna prema njemu. Bilo mu je još gore posle tog susreta sa Kler i nakon njega je raskinuo sa Lanom. Nakon nekih mesec dana ponovo je doveo svoj život u red. Nije išao kod majke u posetu pošto bi čak i ona primetila da mu se nešto dešava. Opet je živeo kao i pre nego što je upoznao Laru, samo što nije bilo novih devojaka za svako veče kao ranije. I sva trojica su morala priznati da im se novi list mnogo više sviđa. Išli su na utakmice, igrali košarku i tenis, gledali filmove, kartali se, a sve to su mogli da rade i sa Lenom i Lanom pa su se dva puta nedeljno svi sastajali i družili. Imali su spisak kad ko organizuje kućno druženje. Jerry je ponovo počeo da uzima teške slučajeve i karijera advokata mu je bila u usponu. Bio je srećan, ali bi bio srećniji kada bi i Lara bila sa njim i kad bi sa njom delio uspeh.

Lena izgleda OVAKO, a Lana OVAKO. E sad sam kontala da ne znamo kako nam izgledaju druga dva momka pa nek budu i oni članovu us5. Jim izgleda kao JAY, a Mike kao CAYCE.

616Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Sep 14, 2011 7:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Odlicno *___* msm i na slike i na ostalo Very Happy )

Nastavila je da sredjuje stan.I dalje je za oca i Klar vazilo 'pravilo' da ne dolaze.Bilo joj je prijatnije samoj nego da se pretvara pred njima da je sve super,kada nije bilo.Pocela je sve cesce da ga sanja i da ga 'vidja'.U svakom momku je videla nesto njegovo.Momak koji je ziveo u stanu preko puta nje nekoliko puta joj se ponudio da pomogne vidljivo flertujuci sa njom,ali ga je svaki put odbila.Uzivala je da sama sredi svoj stan.'Svoje gnezdo.' Tako je razmisljala o njemu.Otisla je u prodavnicu tapeta i izabrala nezno plavu za hodnik,bez sa bordurom orhideja samo za nijansu tamnijom od boje tapeta i bele sa retkim crnim linijama za svoju sobu.A onda je spazila dvoje kako se ljube.Momka je videla sa ledja i bio je plav.Sledila se misleci da je to Jerry.Pobogu naravno da ima novu devojku.Dobio je opkladu.Mani se toga!. Nakon par trenutaka ponovo je videla da to nije on i shvatila da ne sumnjivo ludi.Platila je tapete i rekla da dodju da joj ih postave do sutra.Izletela iz radnje i uskocila u svoj auto dajuci gas.Jurila je putem dok joj je vetar nosio kosu.Isla je jedva malo preko dozvoljene brzine,ali je revnosno pratila znakove,kada joj je odjednom plavi BMW presekao put kada je prosao na crveno i udario u nju.

617Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Sep 14, 2011 7:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Hvala, a baš sam mislila da neću naći neke devojke koje su mi po ukusu i nađem njih dve čim ukucam girls (: *

U petak veče je bio njegov red da organizuje druženje. Dogovor je bio da gledaju film, a potom da večeraju poštu su znali koliko on uživa u kuvanju. Čim se vratio sa posla bacio se na kuvanje. Lena i Lana su došle ranije kako bi mu malo pomogle pošto je za vreme zabavljanja sa Lanom obema preneo ljubav prema kuvanju i sad su stalno bile kod njega kako bi naučile nešto novo. Momci su bili oduševljeni hranom, a i malo ljubomorni jer su devojke stalno bile u kuhinji sa njim. Veče je proteklo kao i obično. Gledali su film, zatim su večerali ribu na nekoliko načina i imali su divan dezert Rafaelo. Ni sam nije znao što je spremao baš taj kolač. Nakon večere su prešli u salon i igrali društvene igre uz vino.

618Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Sep 14, 2011 7:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jedva je bila pri svesti.Videla je da je onaj vozac pijan,kada je poceo nju da napada.Rekla mu je da nece da ga tuzi,iako je mogla da dobije odstetu od nekoliko hiljada,mozda i 10-ak hiljada,i samo da odu bez da zovu policiju.On se derao na nju dok joj se mutilo u glavi,a sledeceg sto se seca je budjenje u kolima hitne pomoci.Rekli su joj otprilike sta nije u redu,i da ce morati u najmanju ruku prespavati u bolnici,a za ostalo ce videti.Kada su zavrsili testove ponovo je zaspala.

619Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Sep 14, 2011 8:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada se druženje završilo oko 2h ujutru svi su otišli svojim kućama, a Jerry je sredio kuću i kuhinju i legao u krevet oko 3h. Ujutru je ustao i otišao na posao.

620Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jim se zabrinuo kada je dobio poruku.Odmah je uzeo kljuc od Lane i dosao kod njega.Usao je unutra i seo u dnevnu sobu.

621Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Parkirao je kola i ušao u kuću. Ušao je u dnevnu sobu i sručio se u fotelju. Umesto pozdrava je samo rekao "Video sam je."

622Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Kako?Kada?Gde?' Ispalio je rafal pitanja i ustao.'Sipacu nam pice.'

623Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Sasvim slučajno. Moj kolega David", skinuo je sako, "je došao kod mene po savet. Njegova klijentkinja je oštećena strana, ali nije htela da digne tužbu i sad nju tuže. Izgubila je dete." Stisnuo je vilice. "Uglavnom ostavio mi je dokumentaciju i na njoj je bilo njeno ime. Odmah sam bez razmišljanja seo u kola i otišao na njenu novu adresu." Stavio je ruku na usta. "Bila je trudna sa drugim, a ja budala neću da spavam sa drugom ženom nadajući se da ću je sresti i pomiriti se sa njom. Da će mi oprostiti."

624Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Sa drugim?" Upitao je zacudjeno.Koliko god Kler onda rekla da se ona promenila nekako mu se to nikako nije uklapalo u Laru koju zna po prici,sto Jerry-jevoj sto Kler-inoj.Odmahnuo je glavom da ne razmislja o tome."Znas li koliko je bila stara beba,mozda mogu da ti dam podatak kada je zaceta pa da znas za sigurno.A i sta vredi sada kada je pobacila." Uzdahnuo je. "A kako je ona?"

625Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nemam pojma", slegnuo je ramenima. "Izgledala mi je jako loše. Ona je tako krhka, a sad je sva u zavojima, gipsu, puna je masnica i ide pomoću štake. Nemaš pojma koliko sam želeo da je zagrlim i zaštitim, ali sam se suzdržao. A kad sam joj rekao da sam imao pravo da znam za dete, rekla mi je da mi nije rekla da je moje, a onda je u stan upao neki momak. Dečko, predpostavljam."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 25 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com