Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 26 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 26 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 26 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


626Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne pise u tom izvestaju ili kako se vec zove?' Navaljivao je. "Nisi valjda napravio scenu sa njim?' Namrstio se. 'Mada bih ga i ja verovatno zveknuo koji put.'

627Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 16, 2011 9:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne razumem se u to. Imaš dokumentaciju u mojoj torbi. A i baš me briga kad je začela dete sa drugim muškarcem. Moje nije bilo, a i da je bilo očigledno nije smatrala da treba da me obavesti da ću postati otac. A i ako jeste bilo moje znači da me toliko mrzi da bi radije lagala da je tuđe. I kao da je to malo David mi je spominjao abortus. Očigledno nije htela dete." Iskapio je viski "Nisam. Nisam ništa uradio. Samo sam mirno otišao i rekao joj da ne brine da me nikad više neće videti. I to je tačno. Neću joj prići. Kunem ti se zaboraviću je makar mi to bilo poslednje."

628Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 12:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Slusao ga je pazljivo.'Jerry nije da zelim da se pravim pametan,ali nije da bas mozes da odlucis kada ces nekog da zaboravis.' Uzdahnuo je. 'Ja je nisam ni poznavao,ali mi se to nikako ne uklapa ni u ciju pricu o njoj.Nekako ne mogu da je zamislim da je odmah otisla u krevet sa drugim.' Stavio mu je ruku na rame.'Znam da si povredjen.Ali ona i dalje veruje da si ti nju iskoristio samo za opkladu,i ako je bilo tvoje dete ne verujem da bi ti rekla.Vidjam to svakodnevno.Tako mlade 'mame' cesto pokusavaju da iskoriste bebu kao nacin da zadrze oca koji ih je ostavio ili,ako su ponosne,a mislim da bi Lara spadala u tu grupu,onda im nikada i ne kazu dok ih nakon nekoliko godina deca ne pitaju.Ono sto sam hteo da ti kazem,da bi to verovatno precutala iz jednostavnog razloga da ne ispadne da zeli da te obaveze protiv tvoje volje.' Popio je gutljaj svog pica. 'A cekaj sad.Rekao si da ne zeli da tuzi tog koji je udario i kako sad oni nju tuze?A i odakle taj...Je l' se David zvase?Odakle on zna da li je ona htela da abortira ili ne?' Protrljao je oci. 'Znas li hoce li moci ponovo da ima decu?'

629Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 3:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao ga je "Možda ne mogu da je zaboravim odmah, ali ovaj put ću se svojski potruditi da je zaboravim. Neću terati žene od sebe kao što sam sve do danas činio." Dunuo je kroz nos "Misliš da se u moju priču uklapa? Prosto mi je neverovatno da poverujem da je uradila tako nešto. Ali rekla mi je da nije moje." Odmahnuo je glavom "Ona ne može da zna da li ja hoću dete ili neću. Ali imam pravo da znam. Svoje dete nikada ne bih napustio kao što je moj otac mene i moju majku." Zavalio se u fotelju "Ma advokat ga je ubedio da je tuži. A ona ne olakšava posao Davidu da dobije slučaj. Ne znam kako zna za to. Nisam ga ni pitao." Slegnuo je ramenima "Ne znam." Uzeo je svoju aktovku i izvadio plavu fasciklu. "Ovde ti sve piše."

630Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 7:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mozes pokusati,ali ne znam koliko ce ti to pomoci." Zamislio se. "A siguran si da te nije slagala?Zene i to rade." Rekao je jednostavno. "Ti znas da ne bi,ali ona ne zna.Trebala je da ti kaze.Imas pravo da znas,naravno ako je tvoje,ali opet nije razmisljala racionalno."Sta mislis zbog cega to radi?" Upitao je i uzeo fasciklu.Prelistao nekoliko papira,a onda pogledao Jerry-a."Ne pise koliko je fetus star,ali pise ime ginekologa koji je ustanovio trudnocu.Znam ga.Pozvacu ga odmah.Dugovao mi je uslugu.Ne znam da li sam je iskoristio,mislim da nisam."Rekao je i uzeo telefon.

631Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 7:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"E pravi su mi drug. Umesto da me hrabriš kao pre sad mi sam namećeš da mislim na nju." Ustao je i sipao sebi piće. "Koliko ja vidim žene rade mnogo toga. Nisu ništa bolje od nas, a posle smo mi 'svinje'. Ne znam niti me zanima zašto to radi." Pogledao ga je "Ne zovi nikog. Neću da znam. Završio sam sa Larom Mallory zauvek."

632Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 7:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hrabrio bih te da mislim da ce to nesto promeniti,ali mislim da trebate da se pomirite,i posle svega." Gledao je u njega. "Ne verujem da te ne interesuje.Mislim da je bolje da znas sigurno." Rekao je ali je ostavio telefon.

633Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 7:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Našoj 'ljubavi' je došao kraj i svako treba da krene dalje." Popio je piće. "Sad je kasno za istinu. Deteta više nema i ako je to bilo jedino što nas je spajalo sad je nestalo."

634Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 11:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Zao mi je.' Rekao je iskreno.

635Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 11:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hvala."

636Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 17, 2011 11:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ostavio je telefon ne znajuci sta vise da mu kaze.'I sta ces sad?'

637Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:00 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ništa. Prvo ću da se spremim za sutrašnju brakorazvodnu parnicu, a šta ću posle videću."

638Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:02 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Uredu.' Klimnuo je glavom. 'Ako ti mogu pomoci pozovi me.'

639Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:08 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom. "Hvala ti što si došao."

640Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:11 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'U svako doba.' Rekao je iskreno.

641Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:19 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Pozdravi Lenu."

P.S. U SMS-u sam omašila ime devojke i pomešala ko je sa kojom xD

642Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:24 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Hocu.' Klimnuo je glavom.

(Nema veze xD )

643Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:30 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Za vikend igramo tenis?" Upitao ga je dok su išli ka vratima da ga isprati.

644Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:32 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Da naravno.' Nasmesio se. 'Dogovoricemo se sve.'

645Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:36 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Čujemo se sutra."

646Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:42 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Vazi.Vidimo se.' Mahnuo mu je.Usao u auto i otisao kuci.

647Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:45 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Mahnuo mu je i zatvorio vrata za njim. Vratio se u dnevnu sobu i počeo da radi na slučaju Black-ovih. Uveče kada je završio odložio je papire i naručio hranu pošto nije hteo ništa da sprema. Večerao je i legao u krevet.

648Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:48 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lara nije htela da javi svojima za nesrecu dok se ne bude osecala malo bolje da ih ne zabrine previse.Kasnije joj je dosla dostava koju je narucila i konacno se najela.Mrzela je bolnicku hranu.Nekako se odvukla do kreveta i brzo potom zaspala.

649Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 12:57 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Ujutru je rano ustao i otišao na posao. Dan mu je bio uspešan pošto je uspeo da izvuče ogromnu alimentaciju za gospođu Black. Uveče se spremio i izašao u klub.

650Jerry Maguire's House - Page 26 Empty Re: Jerry Maguire's House Sun Sep 18, 2011 9:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada su dosli do njegove kuce nasmesila se.'Nisam znala da si jos ovde.'

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 26 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com