Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 24 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 24 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 24 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


576Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 8:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nema veze,samo sam bila zedna." Pokazala je na praznu casu i stavila je u sudoperu pa je otisla do njega i poljubila ga.

577Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 8:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zagrlio ju je oko struka i uzvratio joj poljubac.

578Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 8:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Steta sto si ovako lep dan morao da provodis u sudnici."

579Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A gde si ga ti provela?"

580Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uglavnom u kuci,ali sam otvorila sve prozore." Nasmejala se.

581Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Lepo. Jesu li tvoji stigli?"

582Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tata je dosao malopre,upecao je tonu ribe,ali je sve dao kolegi jer mi nismo veliki ljubitelji sveze ribe.Kler kaze da ima neki miris." Slegla je ramenima. "A ona ce da dodje malo kasnije.Mislim da je sada sletela,ali ce prvo da se nadje sa momkom."

583Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Riba ima miris?" Podigao je obrvu. "Jedeš li ti ribu?" Nasmešio se "To je baš lepo. Ozbiljna veza?"

584Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Ja jedem samo kupljenu." Isplazila mu se."Ako cemo iskreno nisam sigurna.Cini mi se da jeste."

585Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Fri Sep 09, 2011 9:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A koja je razlika između sveže ulovljene ribe i one smrznute kupljene?" Nasmejao se "Pričaš li ti sa sestrom?"

586Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 10:50 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa...ja licno i ne vidim neku razliku,ali Kler kaze da ona oseti neki miris,kao blato ili tako nesto,u sustini mozda smo samo razmazene." Nasmesila se. "Pa naravno da pricam,ali...pa to je komplikovano.Jedno vreme sam se trudila da pratim njene drustvene aktivnosti,ali jednostavno ima previse obozavalaca da bih mogla da ih popamtim i shvatim sa kim je u kakvom odnosu.Vrlo je popularna gde god se pojavi."

587Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 6:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa ja ne bih rekao 'možda', već 'jeste'", nasmešio se. "Pa zato postoje beleške, lepo napišeš i znaš sve. Vas dve ste baš drugačije, čak i ne ličite. Nikad ne bih rekao da ste sestre."

588Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 7:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prevrnula je ocima."Pa nista drugo mi ne smeta." Islazila mu se."To je komplikovano.Jednostavno ne volim da se mesam u tudji ljubavni zivot." Slegla je ramenima. "Oduvek smo bile drugacije,od kad znam za sebe.Ona je uvek bila aktivna.Nije joj nikada bio problem da recimo igra fudbal sa decacima u ulici,i vecito je najvise trcala da se dokaze,dok sam ja sedela na travi i pisala spomenar gledajuci je." Nasmesila se kada se toga setila."Mislim da sam imala 9 godina tada."

589Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 7:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Pa ti mu onda dođeš neko tipično žensko, a ona ne. Mislim da je zato muškarci i vole jer igra fudbal sa njima."

590Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 7:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zakikotala se."To je odavno prestalo.Cini mi se cim su joj porasle grudi." Nasmejala se."Onda su poceli da je proganjaju,a ona se kao svaka devojka pravila vazna i uzivala u paznji.Naravno,koji klise,postala je navijacica i probala i mene da ubaci u to drustvo,ali bi mi se jezik zavezao pa sam je molila da me pusti na miru i na kraju je odustala."

591Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 7:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Pa izgleda da su grudi moćno oružje. Kao i navijanje. Svi momci to vole."

592Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Znam." Klimnula je glavom i uzdahnula skrenuvsi pogled,a onda ponovo nabacila osmeh na lice."Pa sta cemo da radimo?"

593Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Slegnuo je ramenima "Ne znam. Imaš li neku ideju?"

594Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne bas...nesto mi se ne gleda film trenutno." Zamislila se."Hoces da me naucis da pravim jos nesto u kuhinji?"

595Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Hoću, ali sad ti biraj jelo."

596Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hmm...pa malopre smo pricali o ribi?" Pogledala ga je smeseci se.

597Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa jesmo, samo što nemam ribe u frižideru, morali bismo u nabavku."

598Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Onda to mozemo da ostavimo za drugi put.Sta imas ovde da mozemo da pravimo?"

599Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne ide ti se u nabavku ili ne želiš da nas neko vidi zajedno i kaže tvojima?" Pogledao je u nju.

600Jerry Maguire's House - Page 24 Empty Re: Jerry Maguire's House Sat Sep 10, 2011 8:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je zacudjeno jer joj to nije ni palo na pamet."Kler nas je vec videla,a tati nista nece smetati dok sam ja srecna." Rekla je i dalje pomalo iznenadjena njegovim rezonovanjem."Uredu,hajdemo u nabavku." Rekla je zeleci da mu dokaze da nije u pravu.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 24 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


How to make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com