Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 25 of 32]

1Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 04, 2012 10:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

'Gde je prsten Jerry?Sta je bilo?'


601Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 9:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Znas...mogao bi da me izmasiras gore." Nasmejala se gledajuci ga i slatko se smeskajuci.

602Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Idi ti gore, a ja stižem za pet minuta čim ostavim ovo."

603Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Vazi." Siroko se osmehnula i otrcala uz stepenice i otisla u njihovu sobu.

604Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se gledajući za njom pa je otišao do kuhinje da sredi posuđe.

605Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Jerry!' Uzviknula je Julia kad ga je videla.'Gde si ceo dan?Trazila sam te.'

606Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Štrecnuo se i ispustio kutiju sa kolačima koji su se prosuli po podu kuhinje. "Mama!" Pogledao je u nju pa u nered na podu. "Vidi šta sam uradio." Sagao se i počeo da kupi kolače.

607Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ja cu to.Sta je sa tobom i sestrom?Ceo dan je zakljucana u sobi,nece da izadje ili da me pusti unutra nije nista jela.Kad je pitam sta je samo pocne da place kako joj nikada neces oprostiti.' Rekla je uznemireno kupeci kolace sa njim.

608Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Wed Jan 25, 2012 10:39 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Lara je imala košmar i probudila se vrišteći, a potom se udarila u bašti o tvoj luk od ruža. Jesse, moja sestra je na osnovu svega toga zaključila da sam ja u stanju da udarim Laru. Ona misli da bih ja udario ženu."

609Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 8:30 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je.Sada je shvatila o cemu se radi.'A Jerry znas koliko je mastovita i koliko cita,jednostavno je preterala,malo se uzivela u neku pricu,mnogo,ali opet...Ne znam.Znam da te mnogo voli i da ti nju volis i nadam se da cete uskoro resiti to.Mnogo joj je zao Jerry.Ne secam se da sam je ikada videla ovakvu.Mislim da nikada nije ni bila ovakva.Uvek bi mi rekla sta je muci.Misli da te je nepovratno izgubila.'

610Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 9:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pusti je neka plače. Dosta smo je pazili. I ne krivi romane. Neka shvati gde je pogrešila. Razočarala me je. Da me je bilo ko drugi optužio za tako nešto ne bi me pogodilo koliko me je njena optužba pogodila."

611Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 9:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je u oci.Mogla je da vidi da je povredjen i razocaran.'Mislim da je shvatila.Volela bih da pricas sa njom i pustis je da ti se izvini Jerry.Ne volim kada se svadjate.'

612Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 9:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nek sačeka sutra. Današnji dan sam posvetio Lari. Upravo sam je zaprosio i pristala je pa neću da kvarim našu veridbu."

613Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 9:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Oh!' Pogledala ga je iznenadjeno.Trebalo joj je neko vreme da se sabere,a onda se osmehnula.'Drago mi je.Iznenadio si me...Mislila sam da ces cekati da zavrsi fakultet.'

614Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 9:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hvala", nasmešio se i uspravio se ostavljajući kolače. "Hteo sam, ali mi je Harry rekao da može da studira i dok je udata."

615Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 9:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Lepo od njega.' Rekla je ne bas odusevljena tim Harry-jevim komentarom,a onda se prisetila kako je rekla da ce pruziti Lari sansu.

616Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju sumnjičavo. Znao je da joj teško pada da bude fina prema Lari. "Srediću ovo sutra."

617Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:13 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je.'Hvala.Ona te puno voli i mnogo joj je zao.A posle cu i ja da imam razgovor sa njom.' Poljubila ga je u oba obraza. 'Cestitam sine.'

618Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zagrlio ju je i zahvalio joj se pomalo nesigurno i dalje sumnjičavo. "Laku noć, mama." Poljubio ju je i otišao na sprat.

619Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lara je lezala na krevetu,na ledjima i gledala u prsten.

620Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u sobu. "Stigao sam."

621Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila mu se."Zadrzao si se.Malo je falilo da se uspavam."

622Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Mama me zadržala. Izvinjavam se." Otišao je do kreveta.

623Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se."Nema veze.Rekao si joj za..." pogledala je u prsten pa u njega.

624Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Jesam. Čestitala mi je, ali mi deluje da nije previše srećna." Nije hteo da je laže.

625Jerry Maguire's House - Page 25 Empty Re: Jerry Maguire's House Thu Jan 26, 2012 10:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Predpostavljam da je verovala da ces se opametiti nakon nekog vremena i ostaviti me,a ne sada me zaprostiti."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 25 of 32]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com