Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

1Shopping centar - Page 2 Empty Shopping centar Sun Sep 11, 2011 11:03 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Uzivanje u shoppingu.
Radnje


26Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je i ugrizla se za usnu.Ovo joj je bilo previse cudno.Sta to treba da mu znaci? Uzdahnula je."Hvala." Rekla je dok je dizala tubice.

27Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lana joj je pomogla i podigla ostale tubice. Jerry se okrenuo i krenuo ka njima. "Lano, zašto čučiš?" 'Ne brini, neće mi biti ništa. Samo sam pomogla devojci da pokupi tubice.' Nasmešila se i pogledala u nju. 'Mora da te je ova ludača uplašila.'

28Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ja...ovaj...onako." Promrmljala je ne bas razgovetno.Lana je delovala prilicno fina,ali sta je ona znala o tome.Ako sam dobro upamtila ona je bila sa Mike-om,on je bio sa Mirandom ranije. "Hvala." Rekla je i uspravila se.Uzdahnula je i pogledala Jerry-ja.

29Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Štrecnuo se kada je čuo njen glas, a onda ju je pogledao pravo u oči kada se uspravila. "Zdravo." Lana se uspravila i stala pored njega smešeći se.

30Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 10:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Zdravo." Rekla je nevozno i prosla slobodnom rukom kroz kosu sklanjajuci je sa lica.

31Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 10:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je nju i nije znao šta da joj kaže. Lana ga je povukla. 'Hajde, Jerry, da kupimo parfeme i da idemo dalje.' Nije čuo šta mu je Lana govorila sve dok nije viknula. 'Jerry!' Skrenuo je pogled sa Lare i pogledao u nju "Da." 'Ti me ne slušaš?' Gledala je u oboje.

32Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 10:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u njega,a onda se i sama cimnula kada je Lana viknula."Mislim da ne bi trebao onoliko da uznemiravas trudnu zenu.Moze da joj se slosi." Rekla je tiho ali razgovetno. "Cestitam ti...oboma." Rekla je kada je pogledala u Lanu.

33Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 10:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Lana nije uznemirena." Lana se nasmešila 'Da, nisam! Uz Jerry-ja sam uvek sigurna.' Jerry je opet vratio pogled na nju. 'A kako ti znaš da sam ja trudna?' Lana ju je sumnjičavo pogledala.

34Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:40 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u Lanu kada je progovorila a zatim vratila pogled na Jerry-ja."Nisam mislila na Lanu nego na...pa ustvari ne secam se da se doticna gospodjica predstavila." Pogledala je ka vratima gde je Jenny odjurila."Mada mi se cini da si je oslovio sa Jenny."
Pogledala je u par tubica koje su joj ostale u ruci i stavila ih na policu,jos uvek je bila nervozna i nije znala kako da 'pobegne' odatele.

35Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 6:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Jenny, trudna? To je budalaština. Ona mrzi decu. A i ako jeste, moje nije." Rekao je potpuno siguran u to. 'Čekaj, vi se poznajete?' Pogledala je u Laru pa u Jerry-ja i onda je shvatila. 'Ti si Lara?'

36Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 6:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Poverovala mu je jer je Jenny rekla kako se Jerry veoma raduje detetu sto je ocigledno bila laz."Ne znam da li je lagala ili ne." Slegla je ramenima,razmisljaljuci o ostalim stvarima sto je Jenny rekla."Da,ja sam Lara." Rekla je tiho.

37Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 6:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'A koga briga za nju?' Ubacila se Lana i nasmešila se Lari pruživši joj ruku. 'Drago mi je, ja sam Lana.' Jerry je gledao u Laru.

38Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 6:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lara je nekoliko trenutaka zbunjeno gledala u Lanu."Drago mi je...Ja sam Lara." Pruzila joj je ruku i rukovala se sa njom.

39Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 6:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Drago mi je što sam te upoznala.' Ljupko joj se nasmešila. Jerry-ju je zazvonio telefon pa se malo udaljio od njih kako bi se javio.

40Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 6:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je u Jerry-ja pa je uzdahnula."I meni je drago." Rekla je,ne svesna da je to vec rekla."Ovaj...trebala bih da idem." Rekla je delujuci pomalo izgubljeno.

41Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju i javio se na telefon. 'Oh, izvini. Nisam htela da te zadržavam.'

42Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila joj se iskreno."Ne zadrzavas me,usla sam da kupim nekoliko stvari koje mi ne trebaju." Slegla je ramenima."Videla sam tekst o tebi u novinama,poslusala sam nekoliko saveta." Rekla je malo opustenije,ali je i dalje bila prilicno nervozna.

(Ne znam je l' ona dekoraterka al nek bude da jeste xD )

43Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:38 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Jeste ona xD*

'A mi smo došli po parfeme. Tačnije Jerry', nasmešila se. 'Oh, pa to je divno što su ti moji saveti pomogli.'

44Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Setila se slike nje i Jerry-ja i osmeh joj je izbledeo."Jeste.Dnevna soba stvarno izgleda kao preporodjena.Nisam znala da nekoliko detalja toliko utice na izgled prostorije." Rekla je pomalo odsutno.

45Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledala je u nju. 'Među nama više nema ničeg, a ničeg nije ni bilo. Veza nam je bila čisto prijateljska.' Lana je smatrala da treba to da joj pojasni. 'Dao mi je dozvolu da radim šta hoću.'

46Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 7:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Znala je sta joj prica i zacrvenela se."Ne tice me se." Pocesala se po vratu."Pa...idem sada.Trebam da platim ovo i...pa vidimo se." Rekla je vise reda radi nego sto je mislila da ce da se vide ponovo.Pogledala je u Jerry-a koji je bio malo iza Lane i krenula ka kasi.

47Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 8:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lana je pogledala u nju. Jerry je završio razgovor i došao do nje. "Gde je..." Odmahnuo je glavom. "Ništa. To je bio Mike, pozdravlja te." 'Otišla je.' "Vidim."

48Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 8:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Polako je dosla do kase disuci duboko da se smiri.Trudila se da sabere misli ali joj nije polazilo za rukom.Ono sto joj je Jenny rekla nije imalo smisla,ali onda je tu i ono sto je Jerry rekao onda u toaletu kluba.Ali Jerry je rekao da je Jenny lazljivica.Mozda je lagala u vezi svega.Ali to nema smisla. Trenutno joj nista nije imalo smisla.Dosla je do kase i stala u red.

49Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 8:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Kupiću parfem drugi put, a sad hajdemo na ručak." Nije hteo da je tera da se opet sretnu na kasi. 'Odlično, gladna sam kao vuk.' Nasmejao se.

50Shopping centar - Page 2 Empty Re: Shopping centar Thu Sep 22, 2011 8:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Gospodjice!!!' Cula je kako je neko viknuo,trgla se i zamalo pala,ali se uhvatila za pult i nekako odrzala ravnotezu."Izvinjavam se.Zamislila sam se." Gurnula je svoje proizvode ka njoj.Nije bila svestna da se toliko zamislila.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum hosting | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com