Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 3]

1Shopping centar Empty Shopping centar Sun Sep 11, 2011 11:03 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzivanje u shoppingu.
Radnje

2Shopping centar Empty Re: Shopping centar Sun Sep 11, 2011 5:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kler nije mnogo trebalo da shvati sta je u pitanju,a onda je sestru odvukla u shopping.Lara je nevoljno isla za njom gledajuci radnje ne zainteresovano.'Izlazimo veceras.' Rekla je Kler."Ko?Ti i Jim?" 'Ne budi blesava,ti i ja.' Rekla je Kler veselo."Ja ne izlazim." 'Ides veceras sa mnom,bice nekoliko momaka i devojaka,nije to to bez mene.' Namignula joj je na sta je Lara prevrnula ocima."U koji klub?" 'Ne znam kako se zove.Ja vozim.Budi spremna u 21h.' "Razmislicu." Rekla je,ali je Kler vec znala da je to reseno.

3Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 7:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Mislim da market može biti ovde xD*

Jenny se parkirala ispred marketa i ušla unutra pa da bi upotpunila priču svratila je do dečije radnje i kupila neko odelce, a onda se dala u potragu za Larom nadajući se da je i danas izašla.

4Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 7:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
(Hahah moze xP )

Prosla je pored radnje sa decijim stvarima i nastavila do parfimerije zeleci da se pocasti novom sminkom koju nece koristiti kao ni staru.

5Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 7:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ugledala ju je u parfimeriji pa je i sama pošla tamo. Rešila je da kupi Jerry-ju njegov omiljeni parfem crni STR8.

6Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 7:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzela je bezbojni sjaj za usne,belu senku i krenula ka rafi sa parfemima da uzme svoj omiljeni boss-ov parfem.

7Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Jenny ju je odmerila. Šta li je video u njoj? Pogledaj samo tu haljinu. Tako nevina. A onda joj je prišla. "Izvini na smetnji, ali mogu li da te zamolim za jednu uslugu?"

8Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Okrenula se i pogledala u plavusu.Nije joj trebalo da je pogleda jos jednom da bi znala ko je to.Ali nije mogla ni da bude bas mnogo ocigledna."Izvinjavam se?" Rekla je i pogledala oko sebe da vidi da li se njoj obraca.

9Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Jenny joj se nasmešila. 'Htela sam da kupim dečku parfem. Znam da koristi STR8, ali ne i koji tačno, a pošto sam trudna bojim se da će mi pripasti muka, ako pomirišem parfem. On je tako divan da više i ne koristi parfem samo da meni ne bi bilo muka pa hoću da ga iznenadim.' Pogledala ju je molećivo 'Pa sam htela da Vas zamolim za pomoć.'

10Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u nju zabezeknuto,a pogled joj je nesvesno skliznuo niz njeno telo do stomaka,a zatim je pogledala u svoj stomak koji je bio 'prazan'.Pocela je ubrzano da dise.Nosi Jerry-jevo dete. Pomislila je uzasnuto,besno,tuzno. "Sta zelite od mene?" Upitala je grublje nego sto je nameravala.Cula je neko zujanje u usima i nije joj bilo jasno sta joj je.Znala je da spava sa ovom zenom.Smiri se! Naredila je sebi,ali nije mogla da se smiri.

11Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Jenny ju je pogledala i rešila da igra na prljavo. Dosadilo joj da bude fina. 'Hoću da se skloniš od njega. Ostavi ga na miru. Imala si svoju šansu sa njim i nisi je iskoristila, sad je moj red. Nateraću ga da te zaboravi, da baci sve one poruke i priznanice na tvoje ime, kao i tvoje slike. Upozoravam te, drži se podalje od oca mog deteta.'

12Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je potpuno zbunjena promenom karaktera ove zene."Ja...nisam..." Namrstila se zbog svoje zbunjenosti i zbog deteta i zbog slika i priznanica.Kakve slike i priznanice?Nista joj nije bilo jasno.Da me zaboravi?Davno me zaboravio.O cemu ona prica?

13Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ne pravi se naivna. Znaš dobro o čemu pričam. 'Moja mala. Tvoj Jerry'. Svuda po kući nalazim nešto što ima veze sa tobom, a njega baš briga i dalje čuva svaki papirić i koliko vidim nema nameru da išta baci. A slike skriva u radnom stolu misleći da ih tu neću naći, ali prevario se.'

14Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"To je bilo pre skoro tri meseca." Rekla je i dalje namrsteno i skolonila kosu sa lica. "Nemam kontakt sa njim.Ne pamtim kada smo kontaktirali." Rekla je iako je to bila laz.Secala se svakog puta.Slusala je to i nije mogla to da uklopi u svoju verziju price."On ne oseca nista prema meni.Samo me iskoristio." Rekla je tise.

15Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Laži sebe, a ne mene. Dobro se sećam onog jutra kad si došla u njegovu kuću da ga tražiš.' Naherila je glavu. 'Ne znam šta je uopšte video u tebi. Ali izgleda da si ga potpuno izludela čim ti je slao cveće, ima tvoje slike, zove te svojom, a on je tvoj. A posle raskida promeni izgled cele kuće jer ga sve podseća na tebe i traži ti zamenu da te zaboravi. Znam da mi to polazi za rukom samo dok smo u krevetu i dok ne može da misli na tebe.'

16Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Gospode Boze." Rekla je tiho vise sebi. "I nisam ga nasla sta je tvoja poenta?" Rekla je iznervirano.Nije zelela da slusa kako je on to 'zaboravlja' u krevetu.Nije zelela nista od toga da slusa. "Bio je samnom zbog opklade!Opklade!" Rekla je dok je osetila suze u svom glasu i prezirala se zbog toga. "Izgled kuce je verovatno promenio zbog one dekoraterke sa kojom je bio a to sto cuva cuva kao trofej svoje pobede i ne zanima me sta radite u krevetu!" Zaskripala je zubima jer je ova zena iritirala i da nije znala da je trudna verovatno bi je udarila.

17Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 8:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Možda je opklada bila samo glupi izgovor da ti priđe, ali mi je više nego jasno da je zaljubljen u tebe. Žena to zna. A za tvoju informaciju dekoraterka je devojka njegovog druga. Namestio je da budu zajedno jer on nije hteo da bude sa njom. Čula sam da nije mogao da spava sa njom pošto se nadao da će se pomiriti sa tobom, a i ona je sada trudna. On će biti kum i obleće oko nje kad god mu drug nije tu. Oduševljen je što će uskoro imati dve bebe o kojima će moći da brine.'

18Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je.Ako ova zena ima imalo zdravog razuma onda sam ja upropastila sve. Otresla se te misli. "Ponasas se kao klise ljubomorne zene.Nisam ti pretnja.A sve i da to zelim da budem ne mogu." Rekla je tuzno.

19Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Samo branim ono što je sada moje.' Jerry i Lana su ušli u parfimeriju. 'Naravno da ti treba novi parfem kad se prskaš kao lud. Čas ga potrošiš.' "Pa moram lepo da mirišem." 'Moraš i baš mi je drago što tako lepo mirišeš inače bih se srušila od onog mirisa bolnice.' "Drago mi je da sam od koristi." 'Ti si od velike koristi za trudnicu. A kad smo već tu da kupimo i meni nešto.' "Naravno", nasmešio se sa njom. "Idemo da vidimo šta ima." 'Idemo.'

20Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Tvoje je i predpostavljam da ce ostati tvoje." Rekla je i dalje uznemireno. "Je li to sve?" Upitala je zeleci da sto pre ode odatle.

21Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:17 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Da, to je sve.' Krenula je istim putem kojim je došla, ali kada je videla Jerry-ja odmah se okrenula. 'Sr*nje!' Lana i Jerry su polako prilazili delu sa parfemima. 'Sviđa mi se šta si kupio za bebu. Videćeš i ti ćeš imati dete.' Uzdahnuo je sa pino čežnje. "Sumnjam. Jedina šansa da postanem otac je uništena pre par nedelja."

22Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:19 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cula je i pogledala u pravcu u kom i ona i odmah ih je spazila.Namrstila se i uzdahnula u isto vreme.Lep kao i uvek. Namestila je staku trazeci nacin da 'pobegne' odavde.

23Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Mike mi je rekao za Larinu trudnoću, a Jim da je dete bilo tvoje.' "Pa sad je to prošlost." 'Trebalo bi da ostaviš onu plavušu. Nije za tebe.' "Znam." 'Kučka! Uvek sam joj smetala.' Jenny je pogledala Lanu i izašla pred njih. Ovo dvoje su je pogledali. 'Zato nisi mogao da izađe sa mnom jer vodaš nju po radnjama?' "Ne tiče te se razlog." 'Tiče me se. A ti samo mu nabacuješ da me ostavi!' Stao je ispred Lane kako joj Jenny ne bi nešto uradila. "Jenny, ljubazno ću te zamoliti da nas ostaviš na miru i ne želim više ikad da te vidim." 'Jerry...' počela je da mu se umiljava. "Nemoj ti tu meni, Jerry. Ista si kučka kao i što si bila." Lana je samo ćutala i čvrsto držala Jerry-ja. 'A ti si isti skot! Nadam se da ćeš i dalje da misliš na onu devojčicu i da nećeš imati mira!'

24Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Lara je stajala iza Jenny i gledala u Lanu.Ova zena nije normalna. Pomislila je.Cinilo joj se da vidi mali strah ali i dozu likovanja u Laninim ocima iako im nije bila bas blizu blizu.Taman je krenula da se okrene i izadje na drugu stranu kada je laktom zakacila nekoliko tubica kreme sa susedne rafe i oborila ih na pod.Zazmurila je namrstivsi se i polako se savila da ih pokupi i dalje ne progovarajuci nista 'skupu' pored sebe.

25Shopping centar Empty Re: Shopping centar Wed Sep 21, 2011 9:43 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nju ne spominji. Nisi vredna da izgovaraš njeno ime. Ona nije kao ti." 'Da, da, bla, bla, bla.' Jenny je besno izašla iz radnje dok je Lana prišla Lari. 'Dozvoli da ti pomognem.' Jerry je gledao za Jenny dok je odlazila.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 3]

Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com