Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 10 of 20]

1Pećinski tuneli - Page 10 Empty Pećinski tuneli Fri Aug 26, 2011 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Razni tuneli koji vode na različite krajeve pećine. 'Magacin' za namirnice, ćelija za zarobljenike...
Pećinski tuneli - Page 10 V44304


226Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sat Nov 26, 2011 10:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hajdemo." Uzela je ciniju sa paradajzom pa su krenuli u kuhinju.

227Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sat Nov 26, 2011 10:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hoćeš da nam spremim salatu?"

228Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sat Nov 26, 2011 10:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nisam sada gladna,a i ovo je za sve."

229Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sat Nov 26, 2011 11:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ok."

230Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sat Nov 26, 2011 11:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Deb ih je sreo i zamolio Iana da mu pomogne da srede 'igraliste' da uvece mogu da prirede zabavu,ali da je to iznenadjenje."Mogu li i ja da pomognem." 'Mislim da ne mozes duso,idu samo Ian i Dzared,a ti budi dobra i cuti.' "Naravno." Pogledala je Iana. "Pa ja cu onda da se spremim za zabavu." Poljubila ga je u obraz. "Nemoj puno da se umoris."

231Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sat Nov 26, 2011 11:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio joj se "Neću, ne brini. Ti idi da ostaviš taj paradajz pa onda idi da se spremiš, a ja ću doći po tebe kad sve završimo."

232Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 3:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
„Vazi.“ Nasmesila se Ianu i mahnula mu. 'Ne moras da zuris sa spremanjem,zene uvek kasne.' Nasmejao joj se Dzeb,bas je htela da pita zasto,ali su krenuli.Otisla je do kuhinje i ostavila paradjz.Srela je Mel i Lili,a one su raspravljale o tome sta ce da obuku vecers.Pitale su i nju,ali ona nije imala pojma sta bi trebala da obuce.Mel je rekla da ce crvenu haljinicu koju joj je Lunja kupila,a Lili ljubicastu,ali se ona nije mogla setiti ni jedne.Mel joj je preporucila da ona obuce zutu i rekla je da hoce ako je nadje.Nije imala pojma gde bi trebala da trazi.Otisla je u njihovu sobu i pocela da trazi po stvarima.Nasla je samo OVU , pa je predpostavila da je to to.Uzela je i otisla do kupatila da se istusira i sredi jer je bila prasnjava od zemlje.Nasla je i neki sampon pored odece predpostavila je da je njen jer je bio sa ruzom,i jos neki sa jagodom,pa je uzela jagodu.Prijala joj je voda.Trudila se da bude brza da bi i drugi stigli da se srede jer joj je Mel rekla da je Dzeb 'naredio' da se svi spreme i sidju na igraliste kada ih pozove,ne govoreci zasto.Mada su svi sumnjali.Ustali su ranije i obavili posao,tako da su devojke vec zavrsile.Ali voda je bila divna,pa nije mogla da se natera da izadje.Kada se lepo istusirala,obrisala se i odmah obukla lepu zutu haljinu.Svidjala joj se ta boja.Nije primetila da ima ista zuto.Pitala se da li sve devojke imaju haljine razlicitih boja,i navodno ih je ona kupila svima,ali nije mogla da se seti kakva je cija.Pocesljala se kada je cula korake iza sebe.To joj je bilo poznato.Taj 'bat' koraka.Okrenula se i obasjalo je jako svetlo tako da nije videla nista.Stavila je ruku preko ociju.“Izvini,evo bas sam zavrsila.Malo sam se zadrzala.Izgubim pojam o vremenu.“ Nije bilo odgovora.Mogla je da vidi i odsjaj svojih ociju na podu,ali to joj nije pomoglo da vidi ko drzi lampu,a onda se svetlo ugasilo,a kako su joj se oci taman privikavale na svetlo nije nista videla u mraku.Pocela je da pipa po podu ne bi li nasla sampon i cetku,ali nije mogla da ih nadje. Bilo joj je cudno sto niko ne odgovara. „Ko je to?“ Ponovo nije bilo odgovora.Resila je da se posle vrati po to i krenula ka izlazu,ali je neko zaustavio. 'Ne mozes tako da se izmigoljis.' „John?Prepao si me.Znas mogao si da se javis.“ Htela je da ga zaobidja i izadje ali je on prilazio ka njoj,a ona uzmicala sve dok je nije staterao uza zid. 'I treba da se bojis.' To joj se nikako nije svidjalo. Nasmejala se nervozno.“Naravno svi treba da se bojimo,moram da idem,cekaju me.Trebas da se spremis?“ Trudila se da cavrlja,ali joj je glas podrhtavao. 'Oh draga Lunjo,pa ne mislis valjda da sam dosao ovde da caskamo?' Stao je sasvim uz nju tako da nije mogla da se pomeri.Tada se setila prvog napada.Predpostavila je da je Ian pricao o njemu.Bilo je mracno i u gradu.Verovatno su bili u pohari.Setila se i jutra posle toga i toga kako je John dosao u pecine i svega do njenog 'pada'.“Ti si me udario.“ Rekla je odjednom,a on se zakikotao. 'Jesam.Nisam planirao da izgubis pamcenje,ali nije mi to smetalo toliko dok se nisi pocela secati svega osim mene.To me uvredilo.Jedva sam cekao da se sastanemo.Izgleda da je ovo postalo nase uobicajeno mesto sastanka.To je bas romanticno zar ne?' Nasmejao se. 'Ali cini mi se da me se sada secas,zar ne?Samo treba malo podticaja.' Srce joj je tuklo kao ludo,i disanje joj se ubrzalo zbog panike. „Sta hoces od mene?“ 'Isto sto sam hteo i prvi put,malo zabave i puno osvete.' „Ali nisam te lagala.Ovde si.Prihvatili su te.Molim te...“ 'Prihvatili su me?!Da,a ti si im idol,boginja.Gospodjica svetica.Kako ne vide da si ti neprijatelj?' „Jer nisam.“ Rekla je tiho. 'Naravno da jesi!' Ustuknula je,ali je on ponovo stao sasvim uz nju dok nije dodirivao njeno telo,svakim delicem svog.Duboko je udahnula spremajuci se da vristi kada joj je stavio ruku preko usta,prekrivsi joj pola lica.'Da se nisi usudila!' Rekao je tiho,ali ostro.Skoro sikteci.'Sve ste mi uzeli.Sve!Roditelje,brata i sestru,devojku!Ubili ste ih!' Probala je da promrmlja nesto u odbranu.'Sta?' Sklonio je ruku tek toliko da moze da je cuje. „Nismo ih ubili,mi ne...“ 'Ne vi ne ubijate,vi radite nesto gore,vi ih brisete!' „Ali...“ Ponovo joj je stavio ruku preko usta.Mogla je da se seti da se priv put borila protiv njega mada nije imala sanse,ali sada prosto nije mogla da pronadje tu borbenost.Nokti su joj bili podrezani,kratki,i nisu imali nikakvu svrhu.Zube nije mogla da koristi,a ruke su joj bile ne efikasne cak i da je probala da ih iskoristi.'Znam ja ovakve ljude.Oni su licemeri.Izdajice.Mene su isterali.Mene?!Zaboga ja im predstavljam opasnost.Opasnost po to da ih otkriju.Ugrozavam ih.Ja...Kao da ti nikoga ne ugrozavas.I isterali su me.Njih 18 sa kojima sam ziveo godinu dana su me isterali kao da sam pas.E pa tako im i treba onda.Cim sam izasao pozvao sam tragace i rekao gde da ih nadje.Poziv je bio anoniman.Lepo je sto ti ni za sta ne trebaju pare.' Zacerekao se. 'Ali ja se zapricah.Verovatno ti je dosadno.' Pocela je da odmahuje glavom. „Molim te...pusti me.Znas da ne lazem.Necu nikome reci za ovo,ostani ovde,samo me pusti.“ 'A ne.Kada moze da obuces nesto tako i setkas se pred svim ovim muskarcima,trazis to srce.' „Ne!Nemoj mo...“ Ali je nije slusao.Strasno je poljubilo,drobeci joj usne.Cvilela je i pokusala da se izmigolji ali je jednom rukom uhvatio oko struka privukavsi je skroz uz sebe.Mogla je da ga oseti i uzasavala ga se,a drugu ruku joj je upleo u kosu povukavsi je,cupajuci je,da podigne glavu ka njemu.Nastavio je da je ljubi dok je jecala,a onda presao na njen vrat,dok joj je usta ponovo pokrio.'Mirises tako slatko.Mlada,slatka i nevina...mozda bolje reci naivna,ne verujem da si nevina.' Mumlao je uz njenu kozu,dok joj je prelazio uz vrat usnama,jezikom i zubima.'Lejsi nije ni upola tako slatka.Ona bi se svakom dala,ali ti ne...ti se opires.Tako slatko.' Presao joj je rukom od kolena do struka,a onda je zavukao skroz kroz njenu haljinu i poceo da je dodiruje po grudima.Setila se otkud joj borbenost proslog puta.Borila se da Ian ne bi nastradao prilikom trazenja nje,ili krivca.Borila se zbog njega koliko i zbog sebe,ali sada prosto nije mogla.Ian je bio na sigurnom,a ona je i onako nemocna.Setila se svega,svog zivota pre pecina,u pecinama,Latinog zivota i Nebeske cigre,pohara i opasnosti,drugih grupa ljudi,svega,a on ce sada da je iskoristi i ubije.Gurala ga je bezuspesno,a on joj je cepao haljinu.Sklonio je ruku sa njenih usana da bi je pocepeao,pa je nastavio da joj gnjeci grudi,dok je usne vratio na njene grickajuci ih.Nije mu uopste smetao njen otpor,cak ga je i uzbudjivao.Mnogo.Pocela je duboko da dise kad je osetila da su joj usta slobodna.Jecala je i suze su joj se slivale niz lice.Vise nista nije mogla ni da kaze ni da uradi.Drugom rukom je ponovo presao uz njenu nogu,a zatim je zavukao u njene gacice.U tom trenutku je vrisnula iz sveg glasa.Zvuk se odbio o zidove pecina prenoseci se kroz pecine,u njima zvuk uvek brzo putuje.Nakon nekoliko sekundi se sabrao dovoljno i ponovo joj zatvorio usta.'Glupaco!!!' Laktom joj je izbio zrak iz pluca,tako da je jedva disala.Nije znao sta sada da radi.Uspanicio se.Vec je cuo gungulu napolju cak i pored hucanja dvaju reka ispred kupatila.Okrenuo je tako da je ledjima naslonjena na njegove grudi i stavio joj podlakticu preko vrata.'Zucni i ubicu te!!!'

Dzeb je gavao instrukcije Ianu i Dzaredu gde sta da stave kada je cuo buku.Pitao se sta nije uredu.Prepostavio je da je Lunja nekom rekla za zurku,sumnjao je na Dzejmija i da je nastala gungula.'Ovde niko ne zna da cuva tajnu.'

233Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 7:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian i Džared su uradili sve što im je Džeb rekao pa su stali da gledaju kako to izgleda i da se dive svom delu. Zakikotali su se šaleći se u vezi nečega pa su se okrenuli ka Džebu kada su čuli buku. "Lunja nikom ne bi rekla. Obećala je da neće." Ian je bio siguran u nju i to da će čuvati tajnu. 'Da, ona sigurno nije rekla. Mora da je neko drugi.' Džared ga je podržao.

234Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 8:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Niko ne zna osim vas dvojice.' Dzeb se namrstio razmisljajuci o tome.'Hajde da vidimo sta se desava.' Rekao je izalzeci iz velike pecine za igru.
John je izasao iz kupatila i dalje drzeci podlakticu na Lunjinom vratu.
Dzejmi i Mel su ga pogledali uzasnuto.'Pobogu John sta to radis?!'
'Ne prilazite ubicu je.Kunem se da 'ocu!'
Lunja se koprcala ne bi li pobegla ali nije bilo koristi.Trudi je poslala Fridoma da pozove Dzeba.
Trcao je ka igralistu dok nije naleteo na njih troicu.
'Pozurite!!!John...on...Lunja...pozurite!Ubice je!' Rekao je panicno.

235Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 8:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Njih trojica su krenuli ka mestu odakle se čula buka i naišli su na Fridoma. Ian je potrčao ka kupatilu čim je čuo šta je ovaj rekao. "Nije trabalo da je ostavljam samu. Obećao sam joj da neću." Džared i Džeb su trčali za njim.

236Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 8:48 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ne mozes stalno da visis nad njom,nisi ti kriv,samo se smiri.' Rekao je Dzared trceci za njim,dok se Dzeb izgubio,i otisao u svoju sobu po pusku.Fridom je trcao za njima.
'Johne pusti je!' 'Ili sta?! Ona je uljez!' Kajl je krenuo ka njima.'A-a' Rekao je pretece i jos jace je stisnuo na sta je ona pocela da kasnje,ostajala je potpuno bez kiseonika,pa je Kajl stao.Suncica,Mal i Dzejmi su plakali. 'Primili smo te ovde Johne!'
'Ne zovem se John!Prokleti bili!' "Doby?" Promrmljala je Lunja.Milslila je da ce je mozda pustiti.Ali je on samo prasnuo u smeh.'Pa kako sada imamo imena kakvih hoces resio sam da i ja mogu da menjam imena kako hocu.'

237Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian je pogledao u Džareda. "Ovo nije prvi put da je on napada."

238Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dared se ukopau u mestu.'Molim?! Zasto ne znamo za to?' Nastavio je da trci dok nisu stigli do dve reke gde je vec bila guzva. 'Kako se onda zoves proklet da si?!' 'Slatka Meli.' Nasmejao se. 'Michael.Ja sam Michael.'

239Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian mu nije odgovorio već se probijao kroz gužvu kako bi došao do njih.

240Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:25 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Video je Iana i nasmejao se ponovo,kao da je ovo najnormalnije okupljanje,a ne da gusi jednu osobu,ali nije video Dzeba sa puskom.
'Ko nam se pridruzio?' Pogledao je u Iana. 'Ne prilazi bolje bi ti bilo ako je hoces zivu.' Da bi potkrepio svoju izjavu ponovo joj je jace pritisnuo vrat,a ona je pocela da mlati rukama i nogama,pa je malo popusila stisak.

241Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Krenuo je napred gledajući ga besno, ali je stao kad je video da je guši.

242Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesio se nadmocno.'Mnogo ti je slatka devojcica.Prava slatkica.Tako uska i vrela.' Rekao je zeleci da ga isprovocira.Lunja je pogledala Iana u oci zeleci da mu da do znanja da to nije tacno,da se nista nije desilo-

243Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Stegao je ruke u pesnice dok se besno tresao zbog njegovih reči. Hteo je da krene napred, ali se bojao za nju.

244Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dzeb se probio do Iana da ga zaustavi,ako bude bilo potrebe.'Pa sta nije uredu sinko?Znas ja ne volim kad mi gosti ubijaju druge goste.' 'Vi ste budale!' 'Mozda i jesmo.Nego sta ti sada hoces?Da nju izbacimo?To je uredu,moze da se nadje napolju za 15 sekundi je l' tako.Ti si ipak covek posle svega,ona nije,zar ne.' Lunja ga je gledala ne mogavsi da veruje njegovim recima,nekoliko puta je otvorila usta i zatvorila ih ne mogavsi nista da kaze. John ga je gledao sumnjicavo.

245Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 9:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian se otrgao od Džeba i pogledao ga. "Šta to pričaš?"

246Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 10:00 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Dzeb ga je pogledao strogo i ocima mu signalizirao da cuti.'Verujem da ce se svi ovde sloziti.Ko se ne slaze,lepo izadje sa njom.Sta kazes Johne?' 'Mislis li ti da sam ja idiot?!'

247Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 10:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u Džeba pokušavajući da prati šta on to radi.

248Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 10:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Naravno da ne mislim,samo zelim da se ovo resi i da nastavimo normalno da zivimo.Ti ne zelis to?' 'Sklonite se odavde da mogu da izadjem,ostavicu je u pustinji pa radite sta hocete.' "Ne! Odace vas." Viknula je Lunja a on je odmah pojacao stisak da je pocela da krklja.Pogledala je u Iana kao da zeli da mu prenese neku poruku.Intenzivno je gledala samo njega u oci,dok se borila za dah,mlateci rukama i nogama,a onda je prevrnula ocima i samo klonula. 'Ups!' John je prodrmao,ali nije reagovala.

249Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Sun Nov 27, 2011 10:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ian ju je gledao u oči pokušavajući da shvati šta želi da mu kaže, a čim je video da se onesvestila pojurio je napred i napao John-a. Džared je pojurio za njim.

250Pećinski tuneli - Page 10 Empty Re: Pećinski tuneli Mon Nov 28, 2011 7:25 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije bila sasvim u nesvesti,cula je buku koja je bila zaglusujuca,ali je znala da bi je ubio da ovo nije donekle odglumila.Kada su krenuli ka njemu pustio je i pala je na pod pecine.Namrstila se kad je tresnula,ali bilo je bolje nego da je John davi u svakom slucaju.Nije imala snage,niti zelje da se pomera,a i nije znala koliko je John blizu,pa joj je bilo bolje da se pravi mrtva.
Kajl i Dzeb su potrcali za Ianom i Dzaredom tako da su opkolili Johna.
Doci su oci bile pune suza.Dosao je do njenog tela placuci.Podigao je u naucje.
Osetila je da to nije Ian, nije znala ko je,ali je verovala da joj nece nauditi,ili se barem nadala.
Cula je da neko pored jeca i govori.'Mrtva je.' Doca joj je sklonio kosu sa lica gledajuci je nezno.Nije mogao da shvati da neko moze namerno da muci i ubije nesto tako cisto i divno.Kosa joj je bila zlataste nijanse,a ten srebrnkast,mislio je da joj stvarno odgovara,bila je tako sitna,i dalje kao devojcica,andjeo.Odjednom je i on pozeleo da ubije Johna,iako nije bio nasilan,ali je resio da osvetu ostavi Ianu.Znao je da mu je to potrebno.Dzejmi je dotrcao do njega i pogledao ga,a zatim i nju.'Lunjo?Lunjo?' Rekao je kroz suze. 'Lunjo probudi se.' 'Dzejmi...' 'Ne!Ziva je.' Uzviknuo je kada je video da joj se grudni kos pomera usled disanja. 'Ne Doco stvarno!Pogledaj!' Uskliknuo je smeseci se kroz suze.Doca je obrisao oci i stvarno ugledao da je ziva.Grudni kos joj se neznatno pomerao,pitao se kakav li je on doktor kada joj nije ni puls pogledao.'Hajde da je odnesemo do moje ambulante.' 'Samo malo Doco.' Rekao je iduci ka grupi gde se nalazio John. 'Dzejmi dolazi ovamo!Trebas Lunji.Sklanjaj se od njih.' U tom trenutku Lunja je zacula pucanj i cimnula se,pa se privila uz Docu.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 10 of 20]

Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 15 ... 20  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com