Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 4 of 40]

1Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Sat Jul 16, 2011 12:21 am

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Grlio ju je i stezao ne želeći da je pusti. Bojao se da će ga ostaviti i otići sa Hitklifom i da će mu uzeti dete, a to joj neće dozvoliti. "Zašto si mi to uradila? Zar me uopšte ne voliš? Zar je sve ono što si mi rekla bila laž?"


76Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 9:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prekorila je sebe zbog nepromisljenosti,ali nije mislila da ce obratiti paznju na nju.Htela je da pita kakav je skandal i kakav bal u pitanju ali je reseila da to kasnije pita Lolu.

77Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Kada je završio sa jelom nastavio je sa čitanjem novina dok je čekao da i Leon završi. Posle toga su ustali od stola i otišli nazad do štale kako bi prebacili Munju. Pozivnicu i novine je ostavio na stolu.

78Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 10:07 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada je bila sigurna da su izasli polako je uzela pozivnicu da vidi sta je u pitanju.
(E sad pisi pozivnicu xP )

79Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 10:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
*Jedi pite xD*

Fransoa's House - Page 4 3_velika

Za gospodina i gospođu Dubois

S poštovanjem Vas pozivamo da uveličate naše slavlje koje organizujemo povodom udaje naše kćerke jedinice.
Biće nam čast da sa nama proslavite taj bitan događaj u životu naše kćerke.
Unapred se radujemo vašem društvu na balu.

Gospodin i gospođa Lastrange

80Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 10:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ali ne pise povodom cega. Namrstila se.Vratila je pozivnicu na mesto.Videla je da je i za nju i za njega i pitala se da li ce joj spomenuti ista oko toga.Znala je da sada lako moze da ode sam i kaze da ona nije mogla da ode zbog trudnoce,pa se pitala hoce li to i uraditi.Otisla je u kuhinju kod Lole. "Lola kakav to bal prave Lastrange-ovi?Nesto za njihovu cerku?"

81Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 10:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ma udaju je. Pukla bruka da pobegla sa nekim, a oni hoće to da zataškaju pa prave bal i hvale se na sva zvona kako će to biti venčanje za pamćenje. Videli ste pozivnicu? Gospodin mi je baš pre ručka pokazao. Bacanje para.'

82Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 10:58 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Aha." Klimnula je glavom shvatajuc. "Svasta." Odmahnula je rukom. "Da videla sam je sada.Izgleda bas luksuzno."

83Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Da. Gospodin kaže da su baš skupe. Skuplje i od jednog hleba, a možda i više. Neko nema šta da jede, a oni tako bacaju novac,' zavrtela je glavom.

84Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se.Znala je da ona od detinjstva zivi u boljoj klasi,ali njen deda je to zaradio i u njihovoj kuci se novac nikada nije shvatao olako,a isto tako je bilo i kod Fransoe,nije volela ljude koji se mnogo razbacuju novcem. "To je strasno."

85Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Jeste. Gospodin kaže da ne bi da ide, ali zna da to nije pametno. Ne voli ih baš nešto.'

86Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom.Fransoa je znao isto tako dobro kao i ona da bi bilo najbolje da se zajdeno pojave tamo.Tako je htela da ide,samo da bi mogla da mu bude bilzu,ako nista morace da je drzi pod ruku dok budu ulazili u salu."Pa on zna sta je najbolje." Rekla je tiho.

87Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Valjda zna,' uzdahnula je. 'Želite li još nešto?'
Fransoa i Leon su završili sa poslom u štali i zatvorili su sve životinje pa su krenuli ka kući.

88Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:28 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne.Ne,nista vise." Rekla je odjednom shvativsi da je ovo najduzi razgovor koji je imala u dugo vremena.

89Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:41 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Ako želite nešto recite. Da ne želite kolač koji je gospodin tražio da mu spremim?'
Ušli su u kuću "Tačno mrzim tog čoveka." 'Prosto Vas je naterao da obećate da ćete doći na bal. I to samo zato što ste mu prvi komšija pa bi bilo ružno da ljudi misle da ste u svađi.' "Vrlo rado bih bio u svađi sa njim. Ali ne mogu jer mi prodaje grožđe."

90Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne,ne zelim ni kolac." Ponovo je negirala.On je to trazio za sebe,ne za mene. "Idem gore." Rekla je ne sasvim odredjeno i izasla iz kuhinje iduci ka stepenicama za sprat.

91Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledala je za njom i slegla ramenima. Znala je da Fransoa i ne voli baš nešto taj kolač, ali da ga Sarah voli tako da je znala zašto je tražio baš taj kolač.
'I sad morate da idete.' "Moram, a nemam pojma šta da im odnesem kao poklon." Krenuli su ka kuhinji.

92Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Tue Jul 19, 2011 11:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Popela se gore i usla u deciju sobu koja je bila skoro sasvim gotova.

93Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 12:06 am

Emma Cullen
Emma Cullen
'Stigli ste,' Lola im se nasmešila. 'Želite li kolač?' "Da li je gospođa jela kolač?" 'Ne. Nije htela kolač.' "Ja neću, hvala." Pogledao je kroz prozor. 'Ja hoću.'

94Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 12:09 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je gomilicu stvari koje je sasila,krevetac i kolevku.Jedva je cekala da moze tu da stavi njihovu bebu.Kao da je cula da o njoj misli beba se ritnula.Nasmesila se. "Nadam se da ces moci biti mamina maza." Rekla je mazeci stomak.

95Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 12:32 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Biću u biblioteci. Neću da večeram." Izašao je iz kuhinje i otišao u biblioteku. Nije htela kolač. Nije znao zašto mu to toliko smeta. A i ja budala što sam pa tražio od Lole da ga pravi? Odmah je znala da ga ne tražim za sebe. Seo je u svoju fotelju "I šta sad da odnesem onoj budali kao poklon? I kako da nju pitam da ide sa mnom?" Naslonio se na naslon misleći.
'Znala sam!' Leon ju je pogledao 'Šta si znala?' 'Da je kolač tražio zbog nje. Da je hteo kolač, tražio bi svoj čokoladni ili sa kokosom, ali ne, tražio je kolač sa jagodama. A taj je njoj omiljeni. On ga i ne voli toliko, ali jede.' 'Oh! A danas kada je stigla pozivnica hteo je da je baci, ali mu nisam dozvolio. A onda je rekao da neće da ide sam. Da toliko jadan nije.' 'Ne znam više šta da uradimo kako bismo ih pomirili. Međusobno ni reč ne progovaraju osim kad on nju pita da li joj je dobro, a ona mu tako kratko odgovori da odustane od daljih pitanja, a možda bi i hteo još nešto da joj kaže.' 'Da. I danas je bilo tako. Posle toliko dana gledao je u nju kao pre. Onako zaljubljeno, pokušao je to da sakrije, ali se jasno videlo, a ona ga nije ni pogledala.' 'Možda, ako odu zajedno na bal...' 'Neće ni da je pita da ide sa njim.' 'Pa možda bismo mogli malo da poradimo na tome da idu zajedno?' 'Možemo da probamo.'

96Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 10:06 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nakon nekih pola sata nije vise znala sta ce sa sobom.Jelo joj se nesto slatko i nije mogla da nadje ni jedan dovoljno dobar izgovor zasto da ne uzme malo kolaca.Sigurno je da je Lola napravila dovoljno za oboje.Uzdahnula je i sisla dole. "Lola mogu li sada da dobijem malo tog kolaca?" Upitala je kada je usla u kuhinju,ne znajuci o kom se kolacu radi jer je Lola samo pitala hoce li kolac,a ne i koji.

97Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 8:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Naravno,' nasmešila joj se i isekla kolač. Spustila je tacnu sa kolačem na sto 'Izvolite.'

98Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 8:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." Rekla je gledajuci u kolac.Znala je da Fransoa i nije neki ljubitelj tog kolaca,a Lola je rekla da je on trazio kolac.Je li on to trazio moj kolac? Pitala se uzimajuci malo kolaca.

99Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 8:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Leon je ustao od stola 'Čekam te kod kuće. Laku noć, gospođo.' Naklonio joj se i izašao.

100Fransoa's House - Page 4 Empty Re: Fransoa's House Wed Jul 20, 2011 8:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Laku noc Leone." Klimnula je glavom i dalje misleci na Fransou. "Lola ako gospodinu ne treba nista mozes slobodno da ides,ja cu posle ovoga u krevet."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 4 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com