Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 40]

1Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sat Jul 16, 2011 12:21 am

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Grlio ju je i stezao ne želeći da je pusti. Bojao se da će ga ostaviti i otići sa Hitklifom i da će mu uzeti dete, a to joj neće dozvoliti. "Zašto si mi to uradila? Zar me uopšte ne voliš? Zar je sve ono što si mi rekla bila laž?"


26Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 7:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Jesam,ja sam kriva." Rekla je tuzno. "Novi konjusar...on...ja sam bila zaljubljena u njega...i ona...kad sam otisla kod lepotice...on me poljubio...Fransoa je video i...i..." Govorila je tiho trudeci se da sklopi smislenu recenicu,ali je ipak cepkala zbog jecaja. Znala je da mora da se smiri zbog doktora ali nije mogla da se kontrolise.

27Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 8:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'O Bože. To je čovek zbog kog je prošli put poludeo i kako on kaže napravio glupost. Pa šta je on kog đavola tražio ovde? Ako je onda uradio ono ko zna na šta je sad sve spreman kad je onako besan.' Uzela je novu maramicu i obrisala joj lice. 'Smirite se. Doktor je ovde. Ako vas vidi takvu ne znam šta ćemo mu reći. Ne sme tako da vas vidi. Mislite na bebu.'
Poslao je Leona da primi doktora, a on se zatvorio u svoju biblioteku.

28Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 8:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Jeste." Rekla je kroz suze. "Ne znam sta je trazio ovde." Rekla je svesna da govori laz.Duboko je udahnula. "Molim te donesi mi vode." Rekla je i obrisala oci i nos maramicom trudeci se da se smiri.

29Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 8:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Evo odmah.' Ustala je i izašla iz sobe. Otišla je u kupatilo i napunila bokal sa vodom pa se vratila u sobu 'Izvolite.'
'Uđite doktore,' Leon je uveo doktora u kuću. 'Hvala, Leone. Gde je gospođa?' 'U svojoj sobi, sad ću je pozvati.'

30Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 8:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Popila je casu vode na iskap a zatim se umila i posusila lice peskirom.Bezvoljno je popravila kosu misleci samo na bebu i na to kako mora da izgleda kao normalna osoba pred doktorom.

31Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Leon je rekao Loli da je doktor stigao 'Doktor je tu. A gospodin je u svojoj biblioteci.'

32Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 8:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Dobro,reci doktoru da malo saceka zvacu ga cim gospodja bude spremna.' Rekla mu je Lola i otisla kod Sarah.Videli su se tragovi plakanja i nije izgledala bas najbolje.Odvela je do kreveta i lepo je pokrila. 'Sada cu otici kod doktora,samo disite duboko.' Rekla je i izasla iz sobe. 'Doktore dodjite.' Rekla je prijatnim tonom.

33Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Doktor se zahvalio Leonu na čaši vode koju mu je doneo dok je čekao. Ustao je čim je Lola sišla 'Evo idem, Lola.' Uzeo je svoju torbu i pošao za njom.

34Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Gospodja je ovaj...malo osetljiva od jutros.' Rekla je jer je znala da ce doktor vrlo lako primetiti da nesto sa njom nije uredu. Uvela ga je u sobu."Dobar dan doktore." Rekla je Sarah trudeci se da zvuci vedro ali nikoga nije zavarala.

35Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Dobar dan,' doktor joj se nasmešio. 'Počeli su uobičajeni simptomi trudnoće. Lola mi reče da ste danas osetljivi.' Spustio je svoju torbu na sto 'Kako se tačno osećate?'

36Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Grizla je usnu. Tuzno,ocajno,izigrano,glupavo,odvratno,sama sebi se gadim. Nabrajala je u sebi. "U sustini sam dobro,samo sam nesto placljiva." Rekla je trudeci se da se ponovo ne rasplace.

37Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Pa to je normalno. Reći ću gospodinu da mora bolje da vas pazi. Ne smete toliko da plačete. Nije dobro zbog bebe. Hajde da vas sad pregledam.' Prišao je krevetu i počeo da je pregleda.

38Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:30 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne morate da govorite gospodinu nista." Rekla je ne zeleci da doktor skrece previse paznje na nju. "On me sasvim dovoljno pazi,a tu su i Lola i Leon,svi me paze." Rekla je a glas joj je drhtao pa je duboko udahnula.

39Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Sun Jul 17, 2011 9:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'Nekada to nije dovoljno. Trudnice posebno traže pažnju svojih muževa. Ne znam zašto je to tako, ali nekada samo žele da im je muž u blizini i ako nije tu odmah se rasplaču. A čini mi se da se vama to danas desilo pošto gospodin nije tu, a znam da je želeo da bude tu kada vas pregledam. I očigledo da je to razlog vašeg plača. Prepisaću vam čaj kako biste se smirili.'

40Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 8:28 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Samo je klimnula glavom.On ne zeli da bude tu.On ne zeli ni da me gleda,a kamo li da pazi na mene. Uzdahnula je.Sama sam si kriva.Sve sam unistila. Duboko je udahnula cekajuci da doktor ode,znala je da ne moze pred njim da place.Boze koliko li sam ga povredila? Stavila je ruke u krilo i nervozno preplitala prste.

41Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 8:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Dao je Loli papir sa receptima čajeva i lekova koje bi trebalo da pije. 'Doviđenja, gospođo. I pazite na tu bebu.'

42Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 8:51 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Dovidjenja doktore." Rekla je i mahnula mu. "Hocu!" Rekla je odlucno.U svom ovom haosu jedino je to bilo nesto sto je drzalo.Moja beba...nasa beba. Uzdahnula je. "Lola slobodno idi dole ja bih da malo odmorim." Slagala je zeleci samo da bude sama. 'Uredu gospodjo,zovite ako nesto trebate.' "Hocu." 'Napravicu vam jedan od ovih cajeva.' "Kasnije Lola." 'Dobro,kasnije.' Rekla je i izasla iz sobe.

43Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 8:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Šetao je po svojoj biblioteci dok je doktor bio kod nje i koliko god da se trudio da ne bude zainteresovan za nju nije mu polazilo za rukom. Čim je čuo glasove na stepeništu izašao je iz biblioteke i pozvao doktora da popričaju. Lola je otišla do kuhinje i skuvala im kafu.

44Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 8:59 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Mislio sam da ste zauzeti cim se niste pojavili u sobi malopre.' Rekao je doktor prijatno dok je sedao u udobnu fotelju u biblioteci. 'Sta vas tacno zanima?'

45Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 9:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Imali smo malu raspravu jutros i mislio sam da je bolje da nisam prisutan," namrštio se. "Zanima me sve. Kako je ona? Beba? Da li su oboje dobro?"

46Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 9:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Oh.' Namrstio se nekako nezadovoljan. 'Zato je,kako je Lola rekla 'osetljiva' ?' Promrmljao je. 'Beba je odlicno,kako mogu da zakljucim,lepo napreduje,a i gospodja je u dobrom fizickom stanju,mada mi se cini da je tokom celog pregleda bila na rubu suza i nije mnogo pricala,ali trebalo bi da sve bude u redu."

47Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 9:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da," duboko je udahnuo. Lola im je donela kafe i izašla. "Ne želim da je stresiram pa sam rešio da se držim po strani dok je strasti ne smire." To je bila laž. Znao je da se 'strasti' nikada neće smiriti.

48Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 9:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnuo je glavom. 'Pa mozda je tako najbolje,mada mislim da joj treba i vase drustvo,ali popravice se to vremenom siguran sam.'

49Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 9:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nisam ja njoj potreban. Njoj treba onaj gad. Usiljeno se nasmešio "Navikla je da nisam kod kuće tako da sumnjam da joj fali moje društvo. Više joj prija Lolino. Žene su, pa se razumeju."

50Fransoa's House - Page 2 Empty Re: Fransoa's House Mon Jul 18, 2011 9:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Aha,pa valjda vi najbolje znate svoju suprugu.' Nasmesio se i popio malo kafe.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com