Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 39]

1Lara Mallory's house - Page 3 Empty Lara Mallory's house Wed Jun 22, 2011 7:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Lara Mallory's house - Page 3 2cy1vkh

Lara :
Lara Mallory's house - Page 3 2dkahr7

Pahuljica :
Lara Mallory's house - Page 3 2rzcnbm



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 26, 2011 9:01 pm; edited 1 time in total


51Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:22 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." Nasmesila se. "Mada je to delo bastovana,a ne nas." Spustila je krov na autu i izasla. "Sestra se nije jos vratila,i cisto sumnjam da ce doci do ujutru,a tata spava u prizemlju,tako da samo moramo da budemo tihi dok se ne popnemo gore.Dok se probudimo oboje ce vec otici."

52Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 11:50 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se i izašao iz kola. "A ona uvek tako radi kad ode u grad? Ne dolazi kući pre svitanja?"

53Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 11:53 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne bas,obicno dodje oko 3-4 nekada je i docekam,ali danas mora da se 'oprosti' sa deckom a let joj je rano u 7h,a mislim da vec u pola 6,6 mora da bude na aerodromu tako da cisto sumnjama da ce spavati.Samo ce doci uzeti kofer i otici tamo.Mislim da je tako nesto rekla." Nasmesila se i dosla do vrata pa ih otkljucala,zatim ga je pogledala i zakikotala se.

54Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 12:02 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom prateći je. Nasmešio se kad ju je pogledao "Šta je tako smešno?"

55Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 12:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa cela ova situacija." Stavila je ruku preko usta,a zatim duboko udahnula da se smiri,da ne probudi tatu."Pokusavam da usunjam momka u kucu,mislim da svako normalan pokusava da se iskrade iz kuce,a ne uvuece u nju." Jos jednom je duboko udahnula i stavila prst preko nosa i usta dajuci mu znak da cuti,i otvorila vrata.Uhvatila ga je za ruku i povela pravo do stepenica pa u svoju sobu.

56Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 12:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Blago se nasmešio na njene reči držeći je za ruku dok ga je vodila u svoju sobu.

57Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 1:10 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada su usli u sobu zakljucala je vrata i upalila svetlo."Pa kao sto rekoh nisam te veceras ocekivala." Nasmejala se i pogledala ga.Soba je bila uredna,na stolu su stajale neke knjiga a krevet nije bio namesten,ali ostalo je izgledalo lepo.Pahuljica je dosla do nje i pocela da joj se vrti oko nogu pa je podigla i pokazala mu je."Ovo je moja maca." Nasmesila se. "Pahujica."

58Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 1:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se dok je razgledao njenu sobu. "Pa, ako je ovako kad nekog ne očekuješ pitam se kako bi izgledala soba da si me očekivala." Pogledao je u macu "Baš je slatka."

59Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 1:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se."Pa knjige su na sve strane,inace ih sklonim." Pomazila je macu pa je pustila. "Jeste."

60Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 2:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Znači," seo je na ivicu kreveta, "kriješ da voliš da čitaš?" nasmešio se.

61Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Naravno da ne." Nasmejala se i stavila torbicu na sto."Da je tako ne bih citala gde god stignem,na bazenu,na izletu,u busu,kada ga koristim." Slegla je ramanima."Samo volim da su mi knjge na mestu kada neko dolazi,ali uvek ih razbacam po stolu i ispod kreveta."

62Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Jadne knjige kad ih držiš ispod kreveta."

63Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se i sela pored njega. "Zasto jadne? Pa to znaci da ih citam.Volim da su mi pri ruci."

64Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ali ispod kreveta?" Zavrteo ja klavom cokćući. "To nije lepo."

65Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:29 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejala se i zavirila pod krevet."Sada je dole samo jedna." Rekla je kada se uspravila.

66Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:37 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Koja?"

67Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:42 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Poruka u boci." Nasmesila se."Citala sam je juce pre nego sto sam otisla kod tebe."

68Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:54 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "I o čemu se radi u toj knjizi?"

69Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 9:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa...ona je romanticna i procitala je nesto o porukama u boci i onda je odlucila da posalje jednu,ali umesto da je nadje neki romantican momak,nadje je neki biznismen,dotle sam stigla,onda sam morala da se spremam." Nasmejala se.

70Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I je l' ti žao što ju je našao biznismen, a ne romantični momak?"

71Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:15 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa mislim da ce ga pretvoriti u romantika." Nasmesila se. "To tako biva u ljubavnim romanima,ali da nije tako...hmm pa mislim da ne bi mogla da bude uz njega da je ostao tako ustogljen kakav je na pocetku,ne pridaje joj bas mnogo paznje i uvek mu je posao na pameti,brojke,novac..." Slegla je ramenima.

72Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se "Znači ti veruješ da neka žena može da promeni muškarca? Ako on nju voli."

73Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Naravno." Nasmesila se."Mislim ona i da ga voli ne bi mogla zauvek da ostane uz njega ako se tako ponasa,ali kada i on nju voli stavice je ispred svega toga,mislim..." Zastala je malo razmisljajuci."A mozda sam jednostavno procitala previse ljubavnih romana." Slegla je ramenima."Ne znam bas kako to funkcionise u stvarnosti."

74Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:28 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se. Sviđalo mu se kako je mislila o tome i bio je spreman da se promeni zbog nje. Ali nije bio siguran da li je voli. Znao je da je zaljubljen u nju, ali ljubav je već bila nešto veliko. U šta on nije verovao. "Moguće, a možda je tačno sve to što si rekla."

75Lara Mallory's house - Page 3 Empty Re: Lara Mallory's house Mon Aug 01, 2011 10:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Mozda,mada nisam sigurna.Nekad se previse uzivim u price." Slegla je rameniam.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 39]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 39  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Forum create on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com