Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 39 of 39]

1Lara Mallory's house - Page 39 Empty Lara Mallory's house Wed Jun 22, 2011 7:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
First topic message reminder :

Lara Mallory's house - Page 39 2cy1vkh

Lara :
Lara Mallory's house - Page 39 2dkahr7

Pahuljica :
Lara Mallory's house - Page 39 2rzcnbm



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 26, 2011 9:01 pm; edited 1 time in total


951Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:32 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije ušao u stan. Stajao je na vratima i gledao u nju. "Zanima me samo jedna stvar. Da li je bilo moje?"

952Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:37 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Molim?" Upitala je zbunjeno.Nije ocekivala da sve zna.

953Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne pravi se luda." Odmahnuo je glavom "Dobro znaš o čemu pričam. Dete. Da li je bilo moje?"

954Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Namrstila se i uzdahnula."Ja..." Nije mogla da zavrsi recenicu.Nije znala sta da mu kaze.Da li da ga laze ili da kaze istinu.

955Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju čekajući da mu odgovori. Duboku u sebi je verovao da dete jeste bilo njegovo. Ali nije mogao da bude siguran. Nadao se da joj je još uvek jedini muškarac u njenom životu, da mu još uvek pripada i da dete jeste bilo njegovo.

956Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 7:52 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u njega,a onda shvatila svrhu njegovog pitanja.Pobogu pa advokat je,naravno da ce zeleti da se ogradi. "Nemas prema meni nikakve obaveze." Rekla je jednostavno umesto odgovora.

957Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nemaš ti pojma da li ja hoću obaveze ili neću. Imao sam pravo da znam."

958Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije zelela da slusa napade."Nisam rekla da je tvoje." Slegla je ramenima sto je izazvalo sevanje bola u njima pa se namrstila.

959Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:12 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju dok mu je srce lupalo sve jače i jače. "Znači nije bilo moje?"

960Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Znala je da ne moze da ga laze."Ne..." Rekla je,a taman kada je krenula da kaze 'ne znaci' izspred stana se pojavio Kevin,njen komsija.'Laro sta se desilo?!' Uzviknuo je i gurnuo Jerry-a usavsi u stan.'Sedi zasto stojis.' Rekao je i povukao je ka sofi. "Ne...stani..." 'Moras da sednes.Da odmaras.' Nasravio je vukuci je. "Dodjavola!Prekini!!!" Vrisnula je na njega.Pogledao je zbunjeno.'Sada si uznemirena i...' "Djavola ti znas sta sam ja sada!Gubi se napolje!" 'Laro...' "Odmah!" Kada je to rekla poslusao je i optuzivacki pogledao Jerry-ja pri izlasku a onda otisao u svoj stan.

961Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:27 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u njih dvoje ćutke. "Znaš šta? Izvinjavam se što sam te uznemiravao. Izvini na smetnji i izvini se u moje ime svom dečku. Više me nećeš videti." Okrenuo se i izašao iz stana zatvorivši vrata za sobom. "Koji sam ja kreten", rekao je tiho za sebe i krenuo ka stepenicama.

962Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Oh pobogu." Uzdahnula je i trudila se da sto pre dodje do vrata mada nije bila previse spretna sa stakom.Znala je da moze da ga pusti da ode sa uverenjem da ima novog decka i da je dete njegovo.Trudila se da se ubedi da to radi jer je ispravno,ali znala je da samo hoce da ne ide.Otvorila je vrata i krenula za njim. "Jerry!!" Povikala je.

963Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Stajao je na stepenica kad je čuo kako ga zove. Okrenuo se i pogledao u nju. "Vrati se u stan. Moraš da odmaraš. Jasno mi je da je među nama gotovo i ne moraš ništa da mi kažeš."

964Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Zapravo moram,ali niti mogu niti imam zelju da trcim za tobom.Tako da moras da stanes."

965Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Laro gotovo je. Jasno si mi to stavila do znanja one noći u ženskom toaletu." Sećanje na tu noć ga je zabolelo. "Nemam nikakvo pravo da dolazim u tvoj stan i tražim objašnjenja. Nastavila si sa svojom životom i drago mi je zbog toga. Želim da budeš srećna. I zahvali se svojoj sestri. Oni šamari su pomogli i Jimu i meni."

966Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:50 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Molim?!" Uzviknula je zabezeknuto."Kakvi samari?" Gospode Boze sta je sada uradila?I kako to misli ja sam njemu stavila do znanja?Nisam ja ta koja je bila sa njim zbog opklade.Sta je ocekivao da nastavim da spavam sa njim i pored toga?Je li spavao sa jos kojom dok je bio sa mnom? Duboko je udahnula. "Mozes li molim te da dodjes gore?Oduzecu ti svega par minuta vremena.Ne mogu da uznemiravam sve stanare."

967Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 8:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Oni koje smo zaslužila obojica. Bilo bi mi lakše da si me ti udarila nego što si bila onako hladna. Zahvaljujući njom shvatili smo šta smo uradili i to nam je pomoglo u mnogo čemu." Stezao je metalnu ogradu sve dok nije počelo da ga boli od stiska. "Nemamo o čemu da pričamo. Budi srećna."

968Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 9:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Progutala je knedlu.Ona je znala da je njoj to da bude hladna bio jedini nacin da se izbori sa tim.Pogledala ga je pitajuci se da li to da mu kaze ista menja,a onda shvatila da ne menja."Potrudicu se." Rekla je a glas joj je pukao.Nije mogla tek tako da bude srecna.

969Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 9:07 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Zbogom", ta reč ga je zabolela da više nije mogao da stoji i gleda je. Pustio je ogradu i strčao niz stepenice.

970Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 9:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ali..." Gledala je za njim,a onda se polako vratila u svoj stan i nastavila da place.

971Lara Mallory's house - Page 39 Empty Re: Lara Mallory's house Fri Sep 16, 2011 9:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ušao je u kola i zalupio vrata za sobom. Uzeo je svoj telefon i poslao Jim-u poruku. Možeš li molim te da dođeš do mene? Ako si sa Lenom uzmi ključ od nje. Ima rezervne kako bi mogla da uđe i sredi kuću i kad nisam tu. Ja polazim kući. Vidimo se tamo. Ostavio je telefon i upalio kola pa je otišao svojoj kući.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 39 of 39]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 37, 38, 39

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com