Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 17 of 17]

1Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Sonya Oakes's House Sun Apr 10, 2011 5:09 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
First topic message reminder :

Sonya Oakes's House - Page 17 Premier


401Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Mon Jul 04, 2011 8:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Onda se vidimo sutra," sagao se i poljubio je.

402Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Mon Jul 04, 2011 9:00 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Da,vidimo se sutra,"uzvrati mu poljubac i nasmeši se.

403Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Tue Jul 05, 2011 2:48 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Vidimo se sutra," namignuo joj je i izašao napolje.

404Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Tue Jul 05, 2011 10:02 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Čao," nasmeši se i kad izađe počne pospremat čaše,suđe od kokica.Zatim uđe u sobu,legne na postelju i zaspi sa osmehom na licu.

405Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Wed Jul 06, 2011 2:03 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišao je do svojih kola, seo i odvezao se svojoj kući. Malo je izveo Laru u dvorište i potom su se vratili u kuću. Spremio se za spavanje i legao u krevet dok je Lara već spavala na njemu. Ujutru kada je ustao setio se da Sonya nije dao svoju adresu pa je uzeo telefon i pozvao je da joj kaže.

406Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Wed Jul 06, 2011 12:58 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Ujutru kad se probudila odlučila je,da se prvo okupa.Zatim si je spremila lagan doručak i kad je počela jest zazvonio joj je telefon.Ustala je sa stolica,išla do omarčiča na kojem je čuvala telefon i ključeve i javila se "Molim?"

407Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Wed Jul 06, 2011 3:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Dobro jutro. Nadam se da te nisam probudio," nasmešio se. "Samo sam hteo da ti dam svoju adresu jer sam juče potpuno zaboravio na to."

408Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Thu Jul 07, 2011 9:40 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Dobro jutro.Naravno,da nisi," nasmeši se."I ja sam potpuno zaboravila te to pitat.Ček,da uzmempapir i olovku," basneši se i uzme papir i olovku.

409Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Fri Jul 08, 2011 8:57 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Okej, čekam."

410Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Fri Jul 08, 2011 9:33 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
Sela je za stolicu "Euo sad imem sve," nasmešila se i okrenula si papir kako bi lakše zapisala adresu.

411Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Fri Jul 08, 2011 10:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Super, piši..." Izdiktirao joj je svoju adresu (ne mogu sad da tražim neku adresu jer ne znam ni u kom su gradu xD).

412Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Sat Jul 09, 2011 9:37 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
(Ne znam ni ja xD)
Piše adresu kao što joj je rekao."Napisala sam," nasmešila se i stavila olovku na papir.

413Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Sun Jul 10, 2011 2:41 am

Emma Cullen
Emma Cullen
"Okej, onda se vidimo kasnije," nasmejao se.

414Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Sun Jul 10, 2011 7:13 pm

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Da,vidimo se kasnije," kaže veselo i nasmeši se.

415Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Sun Jul 10, 2011 11:53 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ćao," nasmešio se i prekinuo vezu.

416Sonya Oakes's House - Page 17 Empty Re: Sonya Oakes's House Tue Jul 12, 2011 10:52 am

Baby I like it ♥
Baby I like it ♥
"Čao," nasmešila se,prekinula vezu i stavila telefon na stol.Zatim jepovukla tajnur bliže sebi i počela,da jede ručak.Kad je pojela,oprala je suđe koje je koristila za spremanje ručka,pripravila kolač,da ga ponese sa sobom i ušla u sobu,da se pripremi za izlazak kod Andy-a.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 17 of 17]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 15, 16, 17

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com