Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 2 of 3]

1Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Školski hodnik i učionice Wed Mar 16, 2011 7:50 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
First topic message reminder :

Ovde se nalazi unutrašnjost škole.


26Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesi se vodeci ples uzivajuci u njenoj blizini

27Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 8:40 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Mislila sam da će mi ovo loše ići.-nasmeši se, još uvekplešući i prisloni nežno usne na njegov obraz dok Tylerova mama ne gleda

28Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 8:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Nije tako tesko,a ide ti odlicno" nasmesi se

29Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 8:45 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Samo što je prošli put moj partner bio trapav tako da smo oboje skoro pali.-nasmeje se.-Ali sada mi je partner savršen.-nasmeši se

30Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 8:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Zavisi sta smatras savrsenstvom,ali i ja svoju partnerku moram da pohvalim istom vrlinom"

31Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:02 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Tebe smatram savršenstvom.-nasmeši se.-I hvala. Nisam znala da me takvom smatraš.-

32Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:05 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Naravno da te takvom smatram kad si takva" nasmesi se

33Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:09 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Verovatno nisi upoznao onda moje mane.-zakikoće se, vrteći se u krug i ponovo mu se približi i stavi mu ruku na rame

34Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"nadam se da cu ih videti" nasmesi se

35Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:24 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-To neće biti baš dobro.-nasmeje se

36Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne verujem ti" nasmesi se

37Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:31 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Ali sigurna sam da ih skoro nećeš videti jer se one vide samo kada se svađam.-nasmeši se

38Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A s kim se najvise svadjas?"

39Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Thu Mar 17, 2011 9:36 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Obično sa Jennom.-slegne ramenima i nasmeši se.-Ili Jeremyem.-

40Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 6:58 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Da to je normalno" nasmesi se

41Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 8:22 am

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-I ni sa kim vise.-nasmesi se

42Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 12:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa nije se lose posvadjati s vremena na vreme....pogotovo sa rodbinom" nasmesi se i zavrti je

43Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 6:30 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-ne znam, ne radim to često, treba mi mnogo dok me neko ne iznervira.-nasmeši se i ponovo mu se vrati u naručje.

44Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Pa u svakom slucaju zelim to da vidim" nasmeje se

45Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:16 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-To ne bi bilo pametno. Kada sam ljuta stvarno sam ljuta.-odmahne glavom i osmehne se, završavajući ples i blago se pokloni tako što se malo savije i čučne kao što su se devojke poklanjale u srednjem veku.

46Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:20 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Svejedno zelim da znam" nasmeje se i nakloni se kao dzentlmen

47Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:24 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Dobro, ali se nemoj truditi da me isprovociraš sad namerno.-odmahne glavom i nasmeje se.

Dobro, gotovi ste. Možete da idete. Zadovoljna sam kako ste to odradili. Elena i Stefane, manje priče a više rada sledeći put.

48Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:26 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne bih da se ja sa tobom svadjam,samo da gledam" nasmeje se kad ih opomene Taylerova mama

49Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:28 pm

Psychotic Bitch
Psychotic Bitch
-Ha, ti bi bio gledaoc znači.-nasmeje se.-ne ide to tako.-

50Školski hodnik i učionice - Page 2 Empty Re: Školski hodnik i učionice Fri Mar 18, 2011 7:36 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A ti bi da se svadjas sa mnom?" uzme je za ruku i krene prema izlazu

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» Školski hodnik
» Hodnik
» Hodnik
» Hodnik
» Hodnik

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com