Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 18 of 18]

1Grad i shopping centar - Page 18 Empty Grad i shopping centar Sun Mar 06, 2011 10:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Grad i shopping centar - Page 18 Philadelphia



Last edited by Emma Cullen on Sun Apr 24, 2011 10:36 pm; edited 1 time in total


426Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 9:21 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Frknuo je "A baš je morala to da ti kaže. Ona je nemoguća."

427Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 10:27 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne znam da li bi ona to dopustila,ali mislim da si mogao i ti da mi dizajniras vencanicu." Nasmesila se. "Hocu jednu haljinu po tvojoj ideji." Rekla je ignocisuci njegove komentare.

428Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 10:51 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmejao se i ušao u kola. "Ne bih mogao da dizajniram haljinu za moju buduću ženu jer to nije po tradiciji. Znao bih kako izgleda venčanica." Zanemario je to da želi haljinu za sebe jer odavno nije dizajnirao ništa od ženske odeće pa nije znao da li bi joj se svidelo.

429Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 10:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ali ti ne bi video vencanicu,ne napravljenu,i ne bi je video na meni,tako da mislim da bi to moglo da prodje,da smo imali vremena za to." Nasmesila se. "Nego koje boje ce mi biti haljina?" Upitala je smeseci se i pokusavala da se seti koju boju na njoj najvise voli.Hmm tu je belo...ali i ona boje breskve mu se svidela...i zeleno.

430Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 11:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Možda, ali nisam ti ja za to. Ne crtam dobro. Više volim arhitekturu. A mama nek se bavi modom." Pogledao je u nju. Još je stajala pored kola "Ideš li?"

431Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 11:06 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Idem,idem." Rekla je i sela na suvozacevo mesto. "Ne verujem ti.Medlin kaze da su tvoje haljine najtrazenije i ne mogu da verujem da neces meni da napravis jednu." Rekla je praveci se uvredjenom.

432Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 11:15 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa onda veruj njoj. Ona je u stanju da kaže svašta. I neću nikom da crtam haljine. Završio sam sa tim pre godinu dana." Ubacio je ključ u kola.

433Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 11:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Uzdahnula je."Uredu ne moras." Rekla je pomirljivo iako joj je bilo krivo.

434Grad i shopping centar - Page 18 Empty Re: Grad i shopping centar Thu Jul 28, 2011 11:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u nju, a onda je dao gas i odvezao ih nazad.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 18 of 18]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com