Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

Luucko Puucko
Luucko Puucko
Iz Chuckove perspektive, odnosi se na igru Smile


UVOD
Šta mi se događa ? Ja zaljubljen, o ne to nije moguće. Ne, to si nemogu dozvoliti; ne smijem luditi za curom najboljeg prijatelja, ne sada, ne u ovom trenutnku. Ali opet ne smijem je izgubiti nakon koliko toga što sam je želio. Što da radim kada nakon onog poljubca cijelog mene je prošao neki osječaj sreće, neki osjećaj ljubavi. Isuse, fuj u šta se ja pretvaram, u nekog sladunjavog papka. Bolje da ne mislim uopće, ionako mi spava.

PRVO POGLAVLJE

Vikao, sam njeno ime, ali me nije čula, nije čula moje dozivanje. Nije čula moje srce, niti moju dušu. Hodujaći ovom tamnom ulicom osjetio sam je. Gledao sam naokolo, tragao za Njom, a ko mene su svijetla slabašno treperila nekim bijedim sjajem kao da mi govore da je nema, niti da će je biti više ikad kraj mene. Počelo mi se mutiti pred očima, vid mi je postajao sve slabiji...
Nakon nekog vremena, takvog slabašnog hoda, ugledao sam je, no u naručju drugog, naručju Natea. Kada me ugledala odvojila se od njega naglim trzajem, krenula koračati prema meni, približavala mi se sve više i više, laganim koracima kao da lebdi po najmekšim oblacima i tako je uništavala hladnoću i strah iz one uličice. Oči su mi se skopile, kapci su mi bili zatvoreni, mislio sam d aću tako zauvijek, no ona je to prekinula u trenu kada me dotakla.
Oči su mi se otvorile, više se nisam nalazio u onoj staroj ulici, nalazio sam se u svom krevetu, a Blair me gladil po obrazima i nježno mi šapnula
: '' Ustaj Chuck, doručak. ''
U tom trenu sam shvatio da sve djevojke s kojima am bio nisu niti približno ravne mojoj Blair, ona je za mene jedina.



DRUGO POGLAVLJE

Jesam li ja umišljeni gad ? Jesam.
Volim li samog sebe ? Volim.
Jesam li spavao s 99 % posto cura u školi ? Jesam.
Jer sam pijan skoro svaku drugu noć ? Jesam.
Jesam li zaljubljen u Blair ? Jesam.
Hoću li se sad morati promjeniti, promjeniti način svog života, postati sladunjava kopija Natea ? Hoću.
Vrijedi li Blair svih mojih promjena ? Vrijedi!
Razmišljao sam o tom na putu u Los Angeles, grad anđela, grad gdje ću svom anđelu kupiti najnoviju Chanel haljinu.
Ostavio sam joj poruku na njenom malenom stoliću za čaj. Njega bi se dalo iskoristiti u malo drugačiju svrhu nego za pijenje čaja. Upitat ću Blair šta ona misli o tome kada se vratim. U poruci je pisalo :
Blair, vidimo se za tri dana. Odlazim nakratko u LA.
Znam da će joj se haljina svijdjeti, jer znam njenu ljubav prema Chanelu još od kada sam je prvi put u vrtiću bacio u pijesak, a ona se derala na mene da ja nisam normalan da će joj sad ishlapiti parfem koji je dobila, njezin prvi Chanelov parfem, to je bio samo jedan od prikaza njezine ljubavi prema skupom. Sada samo mogu zahvaliti ocu što je od mene stvorio skupocjeno čudovište koje mora biti voljeno. Na Upper East Side-u tko nevoli skupo nesmije ga ni imati.
Čak mi je i malo žao što nisam slobodan u ovo vrijeme jer je u LA-u sajam erotike, koliko sam čuo da je akcija na svakom kutu, ko stvoreno, za sad nažalost starog, Chucka. Moram se pomiriti da jedno vrijeme ništa od ''akcije''. Neko vrijeme ću bit suh. Blair zlato što si mi napravila ? Neko vrijeme sam samo nepomično gledao one oblake iz aviona, a zatim...
Zaspao sam na visini od 5000 metara. I kada sam se probudio neka baba me htjela silovat. Super odrekneš se mladih cura i odma te starije ''butre'' počnu napadati jer misle da vrijedi ona : Stara koka dobra juha. Jupii. Chuck stvarno si se iskazao.
Napokon sam stigao u LA, otišao sam u svoju vikendicu, koja je bila zapravo mnogo veća nego moja hotelska soba u Upper East Side-u. Otišao sam do ormara s alkoholom, natočio sam si jednu čašicu, sjeo pred televizor i čekao svog vozača da dođe, on je '' jadnik '' morao ići vlakom, trebao bi doći za nekih pola sata. I kada je napokon došao, krenuo sam u razgledavanje LA. Završio sam u nekom elitnom klubu gde sam naišao na neke celebove, na par dečkiju kao ja i uživao sam tu prvu oć u Los Angelesu, bilo je nazboravno.
Nakon što sam se naspavao krenuo sam kupiti haljinu, kada sam ušao u prodvaonicu imao sam što vidjeti, hrpa cura koje se natežu za haljine. Sve haljine su bile ''obložene'' sam nekih dvadesetero cura koje se bore za njih, osim jedne, koja je naravno meni zapela za oko.
'' Oprostite, što je s onom haljinom ? Zašto nitko neželi kupiti tu haljinu ?''-upitao sam prodavačicu.
''Preskupa je za njih '' - odgovorila mi je s smješkom koji je govorio da sam ja neki balavac koji se nekuži u takve stvari.
˙'' A koli joj jee cijena ? '' - uzvratio sam smješak.
'' 50.000$ '' - pogledala me je čuđenjem
'' Kupljeno. '' - namignuo sam joj i iz svojeg kožnog novčanika sam izvadio pozlačenu master karticu koju su dobivala samo određena krema društva, ona najveća elita.
Vratio sam se u svoj apartmanu hotelu Plaza, pokazao ocu haljinu za koju je on rekao, da bi bila savršena za djevojku poput Blair. Haljina nebi bila savršena za Blair, jer haljina je bila Blair. Haljina je imala sve atribute kao i Blair, ljepotu, šarmantnost, eleganciju, a uz sve to drskost.
Došao sam do Blairine kuće, pozvonio i otvorila mi je jedna od njenih spremačica, pustila me unutra.
Pozvala ju je da siđe, a kada je sišla imao sam što za čuti.
'' Šta je to zamotano ? Neka igračkica sa onog sajma ? Neželim te, neželim više ! '' - vikala je na mene.
Svijet mi se srušio, izašao sam van iz njenog stana bez pozdrava, bio am ljut, bio sam na granici ludila.



Last edited by Luucko Puucko on Thu Jan 06, 2011 1:01 pm; edited 2 times in total

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Awww,bas mi se svida;)

Little.Miss.Nothing ♡
Little.Miss.Nothing ♡
Bas je dobar!

http://dh-serbia.free-forums.biz/forum
belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Haha zakon je što se tiče uvoda.
Sviđa mi se način na koji pišeš. Wink

https://avenueglitter.forumcroatian.com
Luucko Puucko
Luucko Puucko
hvaala svima. :$

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
A,genijalno je Wink
Ustaj Chuck,xD

Luucko Puucko
Luucko Puucko
Pa da, spavao je. ahhaha.

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Prezakon je nastavak

https://avenueglitter.forumcroatian.com
Luucko Puucko
Luucko Puucko
hvaala. Smile

moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Wii,svida mi se Wink

Bring.Me.That.Horizon
Bring.Me.That.Horizon
predobro je
jedva cekam dalje Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com/
Luucko Puucko
Luucko Puucko
a, hvaala hvaala. :3

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Wooow Very Happy
Svidja mi seee..
Predivnoo je..jedva cekaam dalje Very Happy

Luucko Puucko
Luucko Puucko
hvaala. Very Happy
i ja. xD

Luucko Puucko
Luucko Puucko
Neću ovu, ne ni ovu. Ova je presvijetla, ova je pretamna, ova je odvratna... Ova je ona koju tražim. I tako sam nakon duge potrage našao savršenu kravatu, koja paše uz novo odijelo koje sam kupio.

Blair i ja idemo na ''dejt'', nakon onog incidenta koji se dogodio. Oko te Blair se toliko trudim, ali još uvijek nisam dobio ono što sam hio, iako nemam više toliku želju za tim, ali znam ja nju napalit će ona mene već jednom. Nasmijao sam se samom sebi i svojim mislima.

Ušao sam u limuzinu i rekao vozaču da krene. Vozili smo se neko vrijeme jer je bila gužva, a ja sam se sijetio kako sam ko mali uvijek mrzio gužve, ali zato je Mark, moj dragi bratić, obožavao čekati u redu to ga nekako činilo sretnim, uživao je među posljednjima uvijek dobiti sladoled ili neku čokoladicu; sreće ti velike. Iako ja neznam kako, niti zašto, ali jendostavno je uživao u tom, no to je samo jedna od razlika mnogih između nas. Mark je dobrica, ja gad, kako bi rekla Markova setra awili mrawili. Opet sam se smijao sam sebi, Bože Chuck šta tebe puca.

Pogledao sam na sat i vidio da kasnim tj. nekasnim ja nego ovaj nesposobni vozač. Počeo sam odbrojavati u sebi. ...3,2,1 i van. Iskočio sam iz limuzine i počeo trčati prema njenom stanu. Nakon desetminutnog trčanja došao sam, Blair mi je otvorila...

Scena je bila doslovno ovakva, u hodniku jedna spremačica ima trudove i leži na podu raširenih nogu; dvije skaču oko nje; Ellen Waldrof vrišti; gospodin Waldrof je pao u nesvijest; Blair je sva našminka, dobro takva je uvijek bila i bit će, nosi dugu crvenu haljinu ima frizuru i dere se da uđem; a ja ? E ja, onako obliven znojom pridružio sam se gospodinu Waldrofu - na pod. Svijete vidimo se za nekih pola sata.

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Haha Luc, prezakon je. :d

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Zakon Wink

Luucko Puucko
Luucko Puucko
hvaala :$

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Hahhahhaha...crkla sam na ovaj zadnji dioo. Razz

Luucko Puucko
Luucko Puucko
hihič *
toe i bila neka poanta texta. Razz

i love green day
i love green day
lepo

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com