Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 1]

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Znam da nije nešto, no evo. Priča iz Blairine perspektive. Prvo samo uvod.


Ruke su mi sasvim laganim, čak lebdećim dodirom dodirivale latice , koje su bile prosute po krevetu. Meke, nježne, u jednu ruku čarobne latice ruža. Ovo je za mene trebala biti specijalna noć, no pretvorila se u moru. Suze su mi tekle licem.
Tresla sam se, ne znajući što da uradim. Tuga mi je parala srce, kao nikada do sada.
Taj osjećaj, osjećaj koji prije nisam osjetila. Riječi su mi odzvanjale u ušima.
Glasno, jasno te bez tračka osjećaja.
" Bili smo skupa, u vrijeme naše veze. Znam da nije pravo vrijeme ali morala si saznati.“
Krivo.- Pomislila sam. Nikada nisam trebala saznati. Da barem nisam, živjela bih i dalje sretna, u lažima. Laži su se činile mnogo bolje rješenje nego istina. Bolje je živjeti u laži nego u bolnoj te okrutnoj istini. Puls mi se ubrzava, a srce kuca sve jače.
Primila sam se za glavu. Bol raste. Svakim uzdahom sve više, i više.
Odjednom ne osjećam ništa. Praznina. Očni kapci se brzo zatvaraju. Posljednja stvar koje se sjećam jeste bolni pad.


Opet bol. Snažna bol prerezala mi je dio srca. Polagano sam otvorila oči, pokušavajući razaznati obrise oko sebe. Nikoga nije bilo.
Sarkastično sam se nasmiješila.
Što sam drugo mogla i očekivati? Da će svi biti okupljeni u brizi? Ili da je itko doma? Jednostavno nikome nije bilo stalo. Moj na izgled savršen život, nije postojao.
U razmišljanju su me naglo prekinuli glasovi iz kuhinje. Dva visoka glasa, no ne previše. Dovoljno visoka da ustanovim da se radi o ženama. Ogledala sam se oko sebe. Nisam se više nalazila u kupaonici, već sam ležala na krevetu svoje tople sobe. Možda sam bila u krivo.- Pomirila sam se s tome misli i ustala.
Sjećanja su počela nailaziti sama od sebe.
Latice ruža. Sreća. Odjednom iznenada gorčina pomiješana s osjećajem tuge. Opet me je nešto probilo u struku. Odlučila sam ne silaziti te sam legla na krevet i skvrčila se.
Zanimalo me kako je to izgledalo. Njihovo vođenje ljubavi. Ono što sam ja još noćas željela od njega. Malo posvećene pažnje. Ništa više.
Misli su mi pomogle to zamisliti. Vidjela sam „slike pred očima.“
Neprekidni pogledi očiju. Usne koje se spajaju i postaju jedne. Njezina ruka u njegovoj kosi.
Na trenutak sam izgubila dah. Kao da me je netko, svom snagom udario u prsni koš.
Zajecala sam, no bol nije odlazila. Postajala je jača i jača.
Sve ove godine, cijelo vrijeme sam vidjela ali nisam željela, nisam imala snage reagirati.
Njihovi pogledi, slučajni dodiri te neprestani susreti. Povezanost. Kemija koja je bila između njih.
Sve ono za što sam se trudila cijeli život . Nisam željela vidjeti koliko si znače, jer, znala sam; tada bih to značio naš prekid.
Prekid veze o kojoj sam kao mala sanjala. Veze u kojoj je sve na prvi pogled savršeno. Prvi pogled .. Samo izvana. Ipak, nisam niti sanjala koliko je ta veza nepostojeća iznutra.
Koliko smo se samo morali truditi da započnemo razgovor, da se ne posvađamo. Koliko puta sam odlazila upravo Sereni da mi daje savjete, utjehu.
U najmanju ruku je bilo iznimno patetično.
„ Blair“ - Visoki glas dolazio je iz kuhinje.
Trgnula sam se iz misli i obrisala suze. Znala sam da je vrijeme da siđem, i suočim se s onime što su one vidjele, vidjele dok ja nisam bila niti svjesna.


Sišla sam dolje što sam laganije mogla kako bih izbjegla njihova pitanja. Moj ulazak bio je popraćen smijehom moje majke. Druga osoba koja se je nalazila tu, bila je Serena. Upravo ona Serena koja me je izdala. Suze su mi ponovo navrle na oči, no znala sam da se sada moram ponašati kao da je sve u redu.
Glumiti savršenstvo, kao i uvijek. Gdje god se ona pojavi, uvijek mi nekoga oduzme. Prijateljice u školi, prije dvije godine. Moj san. Majku, koja je oduvijek više voljela Serenu više nego mene. A sada i Nate-a.
Baš kao i oduvijek, ona je bila najbolja. Ljepša. Otvorenija. Znala je zabaviti svakoga.
Njen smijeh mi je sada odzvanjao u glavi. Znala sam zašto ću sada odglumiti da je sve u redu. Upravo radi nje. Znam jednu manu koju ona posjeduje, a ja ne. To je snaga. Mogla sam glumiti satima lažne osmjehe savršeno, smijati se kada to nisam željela. A i izmisliti priču u jednoj sekundi.
Tako se nova priča nalazila u mojoj glavi. Napravila sam i taj zadnji korak koji me je dijelio od njih.
„ Oh Blair, nisam te uopće zamijetila. Upravo ja i Serena razgovaramo o njezinom putu u London, gdje je bila prošli mjesec.“ – Nasmiješila se je radosno.
Nije me zamijetila? Tu stojim već nekoliko minuta. Sklonila sam kosu s lica i sjela za stol.
„ Došla sam te posjetiti B. dugo se nismo vidjele.“- Nasmiješila se je radosno, kao i uvijek.
Da li je ovo moguće? Zar niti jedna od njih nije bila gore, vidjeti kako sam?
Frknula sam u sebi. Sada barem neću morati lagati. Mojoj majci ionako neće biti bitno odakle mi velika masnica koju sam zadobila padom.
„ Drago mi je što si došla u posjet. Vidim da se savršeno zabavljaš s mojom majkom, no nije li ti bilo čudno što mene nema? Nisi li otišla pogledati gdje sam?“- Reci da jesi S., molim te.
To je sve što sam trenutno željela ćuti. To da se barem netko zanima za mene. Uostalom, netko me morao premjestiti iz kupaone. Nešto u mome trbuhu više nije moglo čekati, pa me počeo opet boljeti.
„ Ne. Željela sam sačekati tvoju majku, u slučaju da tebe nema. Onda bih ju upitala gdje si ti.“
Stavila sam ruke na oči. Ovo jednostavno nije moglo biti istina. Nije smjelo. Uzdahnula sam.
„ Možeš li mene i Serenu ostaviti same?“- Obratila sam se majci.
Zakolutala je očima, te sporim koracima izišla iz kuhinje.
Kada sam se uvjerila da je doista otišla obratila sam joj se:
„ Kako si mogla? Zar nisi imala nimalo stida, kada si spavala s Nate-om, a znala si da smo u vezi.“- Pogledala sam je ljuto.
Zagrcnula se u soku koji je upravo pila.
„ B. bilo je to davno, najbolje se više ne vraćati u prošlost.“ Prostrijelila sam je pogledom i ustala od stola.
„ Ne zovi me tako. Moje ime je Blair, i to znaš ..“
Prekinula me je usred rečenice.
„ Ali Blair, to nam je običaj. Samo jedna drugu tako zovemo, jer smo najbolje prijateljice.“ Objašnjavala mi je.
Kako sam u tom trenutku mrzila riječ najbolje prijateljice. Kako se samo usudila pomisliti da ćemo nakon ovoga to doista i ostati.
„ Više nismo. Učinila si to što jesi, i nije me briga da li se kaješ ili ne. S Na.. „ – Pokušala sam mu izgovoriti ime no nisam uspjela. Usred sloga bi me počelo gušiti. Previše je boljelo.
„ .. S njime sam prekinula, i ne namjeravam mu oprostiti kao niti tebi. Uzela si mi i njega.“ Zapljeskala sam joj.
„ Nije li to divno Serena? Uzela si mi još jednu stvar u nizu? Što je sljedeće? Uzeti ćeš mi ovo malo što mi je preostalo?“ – Rekla sam sarkastično gledajući u pod.
Samo je ustala i otišla, bez riječi. Što sam drugo očekivala od nje? Nije znala se braniti, a čak i da je, ne bi pomoglo.
Sjela sam ponovo za stol i stavila ruke preko lica. Kako se čovjeku dan može raspasti u jednoj sekundi?
Zašto ja? Shvatila sam koliko emotivno je to djelovalo na mene., i znala sam da to nije dobro, niti najmanje. Otišla sam pred ogledalo i donijela novu odluku.
Od sada ću biti bitch. Tako me barem nitko neće povrijediti , ne više. A što se tiče njih dvoje?
Ignorirati ću ih na svakome koraku.
Osmjehnula sam se. Osjetila sam tračak nade u svemu ovome.



Last edited by Let.me.be.myself. on Fri Jan 21, 2011 10:32 am; edited 3 times in total

https://avenueglitter.forumcroatian.com
Luucko Puucko
Luucko Puucko
PREDOBRO JE *_______________*

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Hvala ti.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Wowww...ovo je savrseno *_*

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Zašto to misliš?
Btw hvala.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Jer mi se svidja opis latica
i ovo tu je najbolje

Primila sam se za glavu. Bol raste. Svakim uzdahom sve više, i više.
Odjednom ne osjećam ništa. Praznina. Očni kapci se brzo zatvaraju. Posljednja stvar koje se sjećam jeste bolni pad.

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Hvala

https://avenueglitter.forumcroatian.com
belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Opet bol. Snažna bol prerezala mi je dio srca. Polagano sam otvorila oči, pokušavajući razaznati obrise oko sebe. Nikoga nije bilo.
Sarkastično sam se nasmiješila.
Što sam drugo mogla i očekivati? Da će svi biti okupljeni u brizi? Ili da je itko doma? Jednostavno nikome nije bilo stalo. Moj na izgled savršen život, nije postojao.
U razmišljanju su me naglo prekinuli glasovi iz kuhinje. Dva visoka glasa, no ne previše. Dovoljno visoka da ustanovim da se radi o ženama. Ogledala sam se oko sebe. Nisam se više nalazila u kupaonici, već sam ležala na krevetu svoje tople sobe. Možda sam bila u krivo.- Pomirila sam se s tome misli i ustala.
Sjećanja su počela nailaziti sama od sebe.
Latice ruža. Sreća. Odjednom iznenada gorčina pomiješana s osjećajem tuge. Opet me je nešto probilo u struku. Odlučila sam ne silaziti te sam legla na krevet i skvrčila se.
Zanimalo me kako je to izgledalo. Njihovo vođenje ljubavi. Ono što sam ja još noćas željela od njega. Malo posvećene pažnje. Ništa više.
Misli su mi pomogle to zamisliti. Vidjela sam „slike pred očima.“
Neprekidni pogledi očiju. Usne koje se spajaju i postaju jedne. Njezina ruka u njegovoj kosi.
Na trenutak sam izgubila dah. Kao da me je netko, svom snagom udario u prsni koš.
Zajecala sam, no bol nije odlazila. Postajala je jača i jača.
Sve ove godine, cijelo vrijeme sam vidjela ali nisam željela, nisam imala snage reagirati.
Njihovi pogledi, slučajni dodiri te neprestani susreti. Povezanost. Kemija koja je bila između njih.
Sve ono za što sam se trudila cijeli život . Nisam željela vidjeti koliko si znače, jer, znala sam; tada bih to značio naš prekid.
Prekid veze o kojoj sam kao mala sanjala. Veze u kojoj je sve na prvi pogled savršeno. Prvi pogled .. Samo izvana. Ipak, nisam niti sanjala koliko je ta veza nepostojeća iznutra.
Koliko smo se samo morali truditi da započnemo razgovor, da se ne posvađamo. Koliko puta sam odlazila upravo Sereni da mi daje savjete, utjehu.
U najmanju ruku je bilo iznimno patetično.
„ Blair“ - Visoki glas dolazio je iz kuhinje.
Trgnula sam se iz misli i obrisala suze. Znala sam da je vrijeme da siđem, i suočim se s onime što su one vidjele, vidjele dok ja nisam bila niti svjesna.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Stvarno savrseno,Opisi.Doslovce se mozes prepustiti citanju i osjetiti kao ona.Stvarno savrseno Wink

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Hvala ti, no nije savršeno jer uvijek može bolje.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Jedva cekam nastavak.Brze pisi Wink

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Sišla sam dolje što sam polakše mogla kako bih izbjegla njihova pitanja. Moj ulazak bio je popraćen smijehom moje majke. Druga osoba koja se je nalazila tu, bila je Serena. Upravo ona Serena koja me je izdala. Suze su mi ponovo navrle na oči, no znala sam da se sada moram ponašati kao da je sve u redu.
Glumiti savršenstvo, kao i uvijek. Gdje god se ona pojavi, uvijek mi nekoga oduzme. Prijateljice u školi, prije dvije godine. Moj san. Majku, koja je oduvijek više voljela Serenu više nego mene. A sada i Nate-a.
Baš kao i oduvijek, ona je bila najbolja. Ljepša. Otvorenija. Znala je zabaviti svakoga.
Njen smijeh mi je sada odzvanjao u glavi. Znala sam zašto ću sada odglumiti da je sve u redu. Upravo radi nje. Znam jednu manu koju ona posjeduje, a ja ne. To je snaga. Mogla sam glumiti satima lažne osmjehe savršeno, smijati se kada to nisam željela. A i izmisliti priču u jednoj sekundi.
Tako se nova priča nalazila u mojoj glavi. Napravila sam i taj zadnji korak koji me je dijelio od njih.
„ Oh Blair, nisam te uopće zamijetila. Upravo ja i Serena razgovaramo o njezinom putu u London, gdje je bila prošli mjesec.“ – Nasmiješila se je radosno.
Nije me zamijetila? Tu stojim već nekoliko minuta. Sklonila sam kosu s lica i sjela za stol.
„ Došla sam te posjetiti B. dugo se nismo vidjele.“- Nasmiješila se je radosno, kao i uvijek.
Da li je ovo moguće? Zar niti jedna od njih nije bila gore, vidjeti kako sam?
Frknula sam u sebi. Sada barem neću morati lagati. Mojoj majci ionako neće biti bitno odakle mi velika masnica koju sam zadobila padom.
„ Drago mi je što si došla u posjet. Vidim da se savršeno zabavljaš s mojom majkom, no nije li ti bilo čudno što mene nema? Nisi li otišla pogledati gdje sam?“- Reci da jesi S., molim te.
To je sve što sam trenutno željela ćuti. To da se barem netko zanima za mene. Uostalom, netko me morao premjestiti iz kupaone. Nešto u mome trbuhu više nije moglo čekati, pa me počeo opet boljeti.
„ Ne. Željela sam sačekati tvoju majku, u slučaju da tebe nema. Onda bih ju upitala gdje si ti.“
Stavila sam ruke na oči. Ovo jednostavno nije moglo biti istina. Nije smjelo. Uzdahnula sam.
„ Možeš li mene i Serenu ostaviti same?“- Obratila sam se majci.
Zakolutala je očima, te sporim koracima izišla iz kuhinje.
Kada sam se uvjerila da je doista otišla obratila sam joj se:
„ Kako si mogla? Zar nisi imala nimalo stida, kada si spavala s Nate-om, a znala si da smo u vezi.“- Pogledala sam je ljuto.
Zagrcnula se u soku koji je upravo pila.
„ B. bilo je to davno, najbolje se više ne vraćati u prošlost.“ Prostrijelila sam je pogledom i ustala od stola.
„ Ne zovi me tako. Moje ime je Blair, i to znaš ..“
Prekinula me je usred rečenice.
„ Ali Blair, to nam je običaj. Samo jedna drugu tako zovemo, jer smo najbolje prijateljice.“ Objašnjavala mi je.
Kako sam u tom trenutku mrzila riječ najbolje prijateljice. Kako se samo usudila pomisliti da ćemo nakon ovoga to doista i ostati.
„ Više nismo. Učinila si to što jesi, i nije me briga da li se kaješ ili ne. S Na.. „ – Pokušala sam mu izgovoriti ime no nisam uspjela. Usred sloga bi me počelo gušiti. Previše je boljelo.
„ .. S njime sam prekinula, i ne namjeravam mu oprostiti kao niti tebi. Uzela si mi i njega.“ Zapljeskala sam joj.
„ Nije li to divno Serena? Uzela si mi još jednu stvar u nizu? Što je sljedeće? Uzeti ćeš mi ovo malo što mi je preostalo?“ – Rekla sam sarkastično gledajući u pod.
Samo je ustala i otišla, bez riječi. Što sam drugo očekivala od nje? Nije znala se braniti, a čak i da je, ne bi pomoglo.
Sjela sam ponovo za stol i stavila ruke preko lica. Kako se čovjeku dan može raspasti u jednoj sekundi?
Zašto ja? Shvatila sam koliko emotivno je to djelovalo na mene., i znala sam da to nije dobro, niti najmanje. Otišla sam pred ogledalo i donijela novu odluku.
Od sada ću biti bitch. Tako me barem nitko neće povrijediti , ne više. A što se tiče njih dvoje?
Ignorirati ću ih na svakome koraku.
Osmjehnula sam se. Osjetila sam tračak nade u svemu ovome.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Wow,super je;)
I puno je,xD

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Mašta može svašta Wink
Btw tnx, može malo dulji komentar?
Od bilo koga?
Što vam se sviđa, što ne?
Jer ovo cool je, wow i slično ne koriste.. xDD

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Evo,mozes samo mozda malo bolje odvajati razgovore,ili nakositi razgovore,jer je meni malo tesko izdvojiti razgovor od pripovijedanja Wink

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Da znam. Iskreno, dijalozi su mi mnogo teži od opisa za pisati, što je ustvari smiješno. xDD.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Nasmiješila sam se vlastitom odrazu u ogledalo te izašla van. Točnije, pokušala sam.
Iza vrata lifta stajao je Nate-ov najbolji prijatelj, Chuck Bass.
Nikada mi se nije naročito sviđao, naprotiv. Chuck je bio sve što sam prezirala kod ljudi, pa i više.
Izbjegavala sam ga na sve moguće načine, do sada.
„ Što želiš Chuck?“ – Pogledala sam ga.
Nasuprot njegovom karakteru, izgled mi se sviđao. Iznimno je privlačan, iznimno.
Nasmijala sam se mislima te čekala njegov odgovor.
„ Posjetiti te, upravo sam čuo za vaš prekid.“ – U jednom trenutku mi se učinilo kao da se nasmijao.
Nasmijao se on ili ne, mene je opet nešto probolo, no odlučila sam ostati mirna i pribrana.
Sada si me vidio, odlazi.“ – Rekla sam hladno, a njegov osmijeh je promijenio izraz u čuđenje.
Otkada si ti postala takva?“- Pitao je zainteresirano odmjeravajući me.
Upravo o tome sam pričala kada sam rekla da mi se ne sviđa njegov karakter. Bio je ženskaroš. Itekakav. Pokušala sam ignorirati njegovo odmjeravanje.
„ Kakva?“- Pravila sam se blesava gledajući u lift.
„ Pa nisi me niti ponudila da uđem“- Nasmijao se.
Oh, o tome je riječ. Sada mi je bilo lakše, nisam željela da netko spazi da moja promjena pripada njemu. Nate-u. Prvi put u mojim mislima, to ime nije potaklo nikakvu reakciju. Prvi put me nije zaoblilo. Prvi put nakon prekida. Saznanja. Laži.
„ Oh, naravno. Slobodno uđi“- Nasmiješila sam se prazno.
Vjerujem kako Chuck ne zna da osjećaji postoje, pa nije niti primijetio.
„ I, kako si Blair?“- Sjeo je na sofu u mojoj sobi.
Samo sam kimnula glavom u znak, u redu.
„ Ti?“- Napokon mi je riječ izašla, gotovo na silu. Kao da jedan dio mene, je žarko želio porazgovarati s Chuckom, dok je drugi još mislio na Nate-a.
A onda mi je sinulo. Zašto ne bi udovoljila objema? Zašto ne bih razgovarala s Chuckom, Nate-u u inat.
Namjerno.
Nisam ga slušala dok je pričao, kao da je netko drugi preuzeo kontrolu nada me. Zagledala sam se u njegove usne, koje su sad bile tako blizu. Usne koje sam u ovome trenutku željela, ali nespremna.
Usne koje su se razvukle u veliki osmjeh.

https://avenueglitter.forumcroatian.com
Luucko Puucko
Luucko Puucko
Prvo wooow.
Ostala sam bez riječi.
Sviđa mi se prikaz njene boli koju osjeća kao da je stvarna.
Jedina zamjerka je da zamjerke nema.



Last edited by Luucko Puucko on Wed Jan 05, 2011 2:36 pm; edited 1 time in total

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Evo od sada ću ih podcrtavati, i hvala

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Bas,nemam zamjerke.Stvarno je super;)
I ono s new bitch Very Happy ^^
Stvarno mi se jako svida.Uopce nemam zamjerke.I ovo je savrseno
Usne koje sam u ovome trenutku željela, ali nespremna.
Usne koje su se razvukle u veliki osmjeh.

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Hvala ti. Wink

https://avenueglitter.forumcroatian.com
moonlight.
moonlight.
Administrator
Administrator
Nema na cemu,samo ti pisi,jedva cekam zavrzlame Wink

Quinn F.♡
Quinn F.♡
Procitala sam ovo,ne trepcuci..xD..
Jer je tolikoo dobroo ^^

Jako mi se svidja kako si opisala njena osjecanja kad je saznala da ju je Nate prevario...
Napisala si to tako,da si mi omrzlaa Natea (koji mi je inace naj lik) haha
Osim toga,opisujes tako lijepo,da sam se skroz unijela u ovaj lik Blair citajuci ovu fanfikciju...
Sjećanja su počela nailaziti sama od sebe.
Latice ruža. Sreća. Odjednom iznenada gorčina pomiješana s osjećajem tuge. Opet me je nešto probilo u struku. Odlučila sam ne silaziti te sam legla na krevet i skvrčila se.

Nez' zasto,al su miu ovdje oci zasuzile..Bgm Sad xD

Naj mi je ovaj zadnji dio...kad Chuck dodje...
Nadam se da ce se spetljati s njim..hahha Very Happy

I kao sto je Lucija rekla,zamjerke nema Very Happy

Jedva cekam dalje .. ^^

belive.in.us.<3
belive.in.us.<3
Okej, iskreno na rubu sam suza xDDD
Počnite iznositi kritike lol.
Nemam inspiracije ni ideja da sad pišem, možda danas navečer napišem nešto, ali samo možda

https://avenueglitter.forumcroatian.com
Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com