Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 25 of 32]

1Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Zgrabio ju je za struk i podigao na sto. Spustio je usne na njen vrat i počeo da joj odvezuje gornji deo haljine. "Želim te. Želim da opet osetim tvoje telo."


601Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 9:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I ja... tebe", nasmešio se grleći je.

602Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 9:53 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zagrlila ga je i naslonila obraz uz njegov.
Eli se probudila usled oluje i pocela da place.Kako niko nije dosao otisla je do njihovih vrata ali nije mogla da ih otvori.Nije htela da se vraca u svoju sobu pa je krenula ka Edovoj,kako su i njegova vrata bila odskrinuta kao i njena gurnula ih je i usla unutra.'Edi?' Pozvala ga je tiho,a onda kada je ponovo sevnulo osvetlivsi sobu i zagrmelo gotovo je panicno vrisnula'Edi!?' Rekla je placuci.

603Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao je u prozor i primetio da se smrklo i da je počela oluja. Nasmešio se zbog toga.
Edward se već navikao na grmljavinu i nije mu smetala dok spava pa se probudio pošto je čuo njen vrisak. 'Molim?'

604Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kada ga je cula dotrcala je do njega maltene skacuci na njegov krevet i zagrlila ga cvrsto.

605Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zacvileo je kad ga je zagrlila jer ga je iznenadila i nije očekivao da će da skoči na krevet i da ga zagrli jer su se pre spavanja svađali oko igračke i ona se naljutila na njega. 'Šta ćeš ti u mojoj sobi?'

606Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Smrcala je od plakanja.'Bojim se.' Rekla je tiho i kada je ponovo zagrmelo jos jace ga zagrlila ponovo pocevsi da place.'Nema...mama i...tate.'

607Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Klimnuo je glavom pa se nasmejao. 'Plašiš se grmljavine. Haha, pa neće da ti bude ništa. To je normalno.'

608Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:34 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pustila ga je i udaljila se od njega posramljeno sto joj se smeje.Kada je ponovo zagrmelo gotovo je zacilela kao on malopre i pocela da dise teze kao da ce svakog casa da zajeca,ali je ustala,nije htela da joj se smeje i da je ceo dan sutra zeza,i polako tumarajuci po mraku krenula ka svojoj sobi.

609Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:37 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'A gde ćeš sad?' Uspravio se u krevetu. 'Vrati se. Možeš da spavaš kod mene, ali samo, ako obećaš da nećeš da plačeš.'

610Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Bila je previse uplasena da bi se junacila pa se vratila kod njega u krevet i sklupcala se.'Doblo.Netu.' Rekla je tiho. 'Aji se i daje bojim.' Rekla je jos tise,stideci se sto mu to priznaje. 'Gjasno je.'

611Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:47 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Lepo ju je pokrio i zagrlio je. 'Možeš da staviš glavu ispod jastuka. Ja sam pre to radio. Tako se ništa ne čuje.'

612Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 10:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prestala je da place kao sto je i obecala.'Hvaja.' Rekla je tiho i zazmuila.Bilo joj je bitno da zna da nije sama i da se ne mora da se plasi.Kako je bila ususkana i skupljena brzo je ponovo postala pospana.'Izizni za bodic (brodic,nek bude da su se oko toga svadjali) toj je,netu vise da ga dijam.'

613Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 11:04 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Bilo mu je toplo pored nje pa se nije mnogo vrpoljio. 'U redu je. Laku noć, Eli.'

614Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 11:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Jaku not Edi.Vojim te.' Rekla je zevajuci.Nije joj dugo trebalo da se uspava.Nisu joj vise smetali gromovi i munje.

615Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 11:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
'I ja tebe', rekao je tiho pa je nakon nekog vremena i on zaspao.

616Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 11:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
I Sarah ja zaspala brzo u Fransoinom narucju.Naucila je da ceni svaki zajednicki trenutak sa njim.

617Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 26, 2012 11:26 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Grmljavina se stišala, ali je kiša i dalje padala pa ga je zajedno sa njenom blizinom i toplotom njenog tela uspavala.

618Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 27, 2012 10:51 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sarah se ujutru probudila i videla da Fransoa jos spava.Nasmesila se i poljubila ga nezno,a onda ustala i obukla ogrtac pa je krenula da obidje decu,pa bi se vratila ovde,obukla se i sisla u kuhinju,kao sto je radila i svaki dan.Kada je usla u Elinu sobu i videla da je nema htela je da vrsiti,ali nije imala glasa.Otrcala je do kreveta i razbacala posteljinu,pogledala u ormaru i na terasi,iako je bila zakljucana i znala je da Eli ne moze da je otvori.Strcala je dole u kuhinju i pcela da je trazi,ali kako Lola jos nije stigla znala je da Eli ne bi bila sama dole,vec bi se vratila gore.Vratila se ponovo u njenu sobu i pogledala ispod kreveta.Suze su joj nakvasile oci,ruke su joj se tresle,dok joj je srce lupalo kao ludo.Otisla je do Edwardove sobe i ukocila se kada je videla kako je Eli budna i kako se igra sa njegovim prsticima koji su bili prebaceni preko nje.Bili su ususkani i Ed je i dalje spavao."Sta radis ovde?" Upitala je toliko tiho da je jedva samu sebe cula,a onda je ponovila pitanje pa je Eli primetila.'Mama,tu si.' Rekla je veselo i pogledala Eda pa je stavila prstic preko nosa i usta.'Ed pava pa ne smemo da pitamo.' Sarah joj je prisla."Sta ces ovde?Ovo je Edova soba." I dalje je pricala tiho. 'Sinot je bijo gjasno i bojaja sam se,pa sam dotla ode.' "Sto nisi dosla kod nas?" 'Nitam mogja da otojim vata.' Sarah je zatvorila oci i uzdahnula.Poljubila je cerku u celo."Lezi jos malo.Doci cu po tebe kada se kuca zagreje." Ustala je i otisla u njenu i Fransoinu sobu pa se naslonila na vrata i trudila se da povrati dah.

619Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 27, 2012 7:08 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ujutru se promeškoljio pa se protegao i protrljao oči. Primetio je da ona nije tu, ali ga to nije zabrinulo jer je znao da je sada ona ta koja ustaje rano.

620Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 27, 2012 7:41 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je ka krevetu i videla da se probudio."Dobro jutro." Rekla je tiho trudeci se da se smiri.

621Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 27, 2012 8:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "Dobro jutro. Mislio sam da si već sišla dole."

622Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 27, 2012 8:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"I jesam...samo..." Uzdahnula je i prisla krevetu pa je sela.Noge su je izdale.Duboko je udahnula."Uplasila sam se.Eli nije bila u krevetu i...pa sisla sam dole nije bila ni dole...kod Eda je." Rekla je tiho. "Hela je da dodje kod nas i nije mogla da otvori vrata.Uplasila se sinoc.A ja je nisam cula."

623Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Sat Jan 28, 2012 7:11 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Prvo se namrštio pa se nasmešio. "Važno je da je tu i da se ona snašla. Pametna je."

624Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Sat Jan 28, 2012 8:22 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Klimnula je glavom i jos jednom duboko udahnula."Samo sam se uplasila...Ne znam sta bih bez nje." Dodala je tise,pa ga je pogledala. "Jesi se naspavao?"

625Fransoa's House - Page 25 Empty Re: Fransoa's House Sat Jan 28, 2012 9:19 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Približio joj se i zagrlio je. "U redu je dušo. Uvek prvo proveri Edwardovu sobu. On ima igračke koje su joj zanimljive pa uvek ide tamo." Poljubio ju je u obraz. "Jesam, a ti?"

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 25 of 32]

Go to page : Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 28 ... 32  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Make a forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com