Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 1 of 32]

1Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 9:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zgrabio ju je za struk i podigao na sto. Spustio je usne na njen vrat i počeo da joj odvezuje gornji deo haljine. "Želim te. Želim da opet osetim tvoje telo."

2Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ciknula je iznenadjeno kad je zgrabio i podigao na sto. Drhtala je od njegovih poljubaca."Ne mozete to da radite..."

3Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:06 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"O i te kako mogu." Čim su trake na haljini popustile smakao joj je gornji deo haljine sve do struka i počeo da joj otkopčava korset.

4Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:09 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pocela je isprekidano da dise."Nemate prava." Rekla je pokusavsi da ga odgurne,mada je pokusaj bio mlak.

5Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:14 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otkopčao joj je korset i ostavio je nagu do pojasa. "Mislim da kao tvoj bivši muž imam sva prava da spavam sa tobom iako mi više nisi žena."

6Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Molim?!" Cimnula se i malo ustuknula od njega koliko je mogla u datim okolnostima.Brzo se naterala da se smiri."Ja nisam...Gospodine nisam...Pomesali ste me sa...Ja...Pijani ste.Pustite me."

7Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:23 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Batali me sa tim 'gospodine'. Nisam pijan i hoću da vodim ljubav sa tobom, Sarah." Namerno je izgovorio njeno ime uz njeno uvo.

8Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:32 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je uzasnuto sto je otkrio.Nije znala sta to treba da znaci.Oci su joj se nepunile suzama i pocela je da se bori za vazduh.Dobila je napad panike."Molim te,molim te,molim te nemoj...nemoj da mi je uzmes...ne moram da zivim ovde...necu ti smetati...ne mora da zna ko sam ja...necu...necu ti smetati...samo povremeno....samo...ja ....majka sam joj...moram da vas vidim...nekad...." Pocela je nepovezano da prica uopste ne primecujuci da je sa treceg lica jednine presla na mnozinu.

9Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ne sviđa mi se to što si uradila sa kosom. Više mi se sviđa tvoja boja. Crvena, lepše ti stoji. Hoću da vratiš svoju boju kose i da se rešiš tih rita od haljina." Pocepao joj je donji deo haljine zajedno sa suknjama i vešom.

10Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:44 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Vrisnula je.Nije cula sta joj je rekla.Tresla se.

11Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:48 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"I znaš? Više mi se sviđalo kad bi bar malo učestvovala u vođenju ljubavi, a ne sve sam da radim."

12Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 10:55 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je u oci ne mogavsi nista da kaze.

13Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:00 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otkopčao je svoj prsluk i košulju pa ih je skinuo bacivši ih na pod.

14Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
U glavi joj je tutnjalo,nije znala sta misli onim recima,nije mogla da poveze njihovo znacenje sa onim sto je cula u glavi.Misli su joj zujale u glavi kao pcele u kosnici,i nije mogla da izdvoji ni jednu suvislu.Osecanja su je svu obuzela.Bila je uzbudjena,uplasena,najvise uplasena,a nije znala cega se tacno plasi.Srecna i tuzna sto je prepoznao,toliko kontrasnih osecanja.

15Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Uopšte mi ne pomažeš kad se tako ponašaš." Gledao je u nju pitajući se šta li sad misli.

16Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:16 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
I dalje ga je gledala u oci.Nije mogla da skrene pogled,tako dugo je zelela da ga pogleda u oci.

17Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao ju je u oči ćutke pa ju je poljubio u usta.

18Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Ostro je uzdahnula a onda samo klonula u njegovom narucju padnuvsi u nesvest.Previse suprotnih osecanja i stresa u toku dana sa kojim nije mogla da se izbori su kulminirali.

19Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Sarah-o?!" Prodrmao ju je, ali kako mu ništa nije odgovorila dohvatio je ćebe sa sofe i ogrnuo ju je pa ju je uzeo u naručje i odneo na sprat u jednu od slobodnih soba. Spustio ju je na krevet i pokrio sa ćebićima. Podložio je vatru pa se vratio kod nje. "Sarah-o?"

20Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Promrmljala je nesto ne razgovetno ne pomerajuci se.

21Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Thu Jan 05, 2012 11:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Otišao je do kupatila pa se vratio u sobu sa mirišljavim solima. Otvorio je bočicu i stavio joj je pod nos.

22Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 12:35 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Cimnula je rukom i potrazila Elino odelce,uglavnom je spavala sa njim,ali kako ga nije nasla stavila je ruku na grudi i uhvatila prsten.Pruzao joj je neku utehu.Osetila je jak,prodoran miris i zatreptala.

23Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 8:49 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju dok je držao bočicu pored njenog nosa. "Da li ti je dobro? Da zovem doktora?"

24Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 8:54 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Okrenula je glavu od njega,a onda ka njemu,trudeci se da se otarasi jakog mirisa.Cula ga je,mada joj se cinilo kao da glas dolazi iz bureta.Trepnula je jos nekoliko puta i zavrtela glavom. "Ne." Rekla je tiho kada je uspela da poveze sta je rekao.

25Fransoa's House Empty Re: Fransoa's House Fri Jan 06, 2012 8:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Sklonio je bočicu i spustio je na natkasnu pa se nagao ka njoj da je bolje pogleda. Pipnuo joj je čelo.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 1 of 32]

Go to page : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com