Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 12 of 40]

1Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Jerry Maguire's House Wed Jun 22, 2011 2:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Jerry Maguire's House - Page 12 Canning-vale-houses

Jerry Maguire
Jerry Maguire's House - Page 12 10912508_Chris2



Last edited by Emma Cullen on Wed Aug 24, 2011 9:43 pm; edited 1 time in total


276Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 18, 2011 11:45 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se "To mi se sviđa."

277Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 18, 2011 11:47 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Odlicno." Nasmesila se.

278Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Mon Jul 18, 2011 11:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Šta kažeš da idemo u kadu?" nasmešio se.

279Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 12:04 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je nekako nepovreljivo dok je razmatrala tu ideju. "Pa mozda bi mogli."

280Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 12:13 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Gledao je u nju dok je čekao da mu odgovori i baš tad mu je zazvonio telefon. "Daću ti vremena da lepo razmisliš da li želiš dok se ja javim." Čuo je da je rekla da želi, ali njen pogled je govorio nešto drugo. "Važi?"

281Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 12:18 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmesila se srecna,nije to bila ne privlacna ideja,ali bilo je cudno."Vazi." Klimnula je glavom cekajuci da se javi.

282Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 12:31 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Pustio je telefon da zvoni. Ustao je sa kreveta i ponovo obukao svoj ogrtač, a onda je otišao da uzme fiksni telefon iz hodnika jer je mobilni isključio kako ga ne bi uznemiravali dok je sa njom.

283Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 12:39 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pokrila se i lezala je gledajuci u plafon.Nije mogla da se prepozna.Osecala se kao druga osoba.

284Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 1:28 am

Emma Cullen
Emma Cullen
Uzeo je telefon i odmah shvatio da je u pitanju Jim. Morao je da se javi ili bi ovaj kakav je došao da ga traži kod kuće. Čim zove na fiksni znači da ga je već zvao deset puta na mobilni, da je pet puta probao da ga dobije preko skype-a, da ga je zvao tri puta na posao i poslao mu jedan preteći mail. Duboko je udahnuo i dok se javljao "Halo?" uputio se ka kupatilu da napuni kadu.



Last edited by Emma Cullen on Wed Jul 20, 2011 2:27 am; edited 1 time in total

285Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 10:27 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Zasto se ne javljas?! Jesi li ziv uopste? Ni Mike nije mogao da te dobije.' Poceo je Jim cim je ovaj digao slusalicu.



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 19, 2011 10:40 pm; edited 1 time in total

286Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:03 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pustio je vodu i seo na ivicu kade "Živ sam. Nego šta je toliko hitno?"

287Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Nemoj ti meni kontra pitanje.Ti nikada ne iskljucujes telefon osim u sudnici,a nisi na poslu sta ti je? '



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 19, 2011 10:41 pm; edited 1 time in total

288Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:22 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nije mi ništa. Samo sam uzeo slobodan dan kako bi se u miru posvetio jednom slučaju. Važnom slučaju," nasmešio se.

289Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Jimu je sve to bilo cudno,ali jos uvek nije povezao sve konce.'Gukni golube,o cemu pricas?'



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 19, 2011 10:43 pm; edited 1 time in total

290Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:36 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa o poslu pričam. Imam važan slučaj i to je sve. Ne želim da ga izgubim." Zatvorio je vodu i sipao tečnost za penu.

291Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Hmm.' Rekao je nepoverljivo. 'Sta ima sa onom malom,kako se zove?' Pokusavao je da se seti al mu nije islo pa je samo slegao ramenima. 'Nesto novo? Inace zvali smo te da ti kazemo da je Mike sinoc zbario neverovatno zgodnu crvenokosu.'



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 19, 2011 10:44 pm; edited 1 time in total

292Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:50 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nema ništa. Nisam ti ni rekao njeno ime tako da ne pokušavaj da se setiš. A i da jesam ne bi se setio nikad. Znam te. Sve po starom," nije hteo da im kaže šta se desilo. Ne zato što je ona tu već zato što on to nije želeo. Reći ću im da sam odustao. Prošao je rukom kroz vodu i nasmešio se kada je osetio da je baš kako treba. "Opa, to je velika novost."

293Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 9:57 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nasmejao se.'Zao mi je drugar.Rekao sam ti da su one 'ne mirne' bolje.Sa njima je lako.' Rekao je kao neku veliku mudrost. 'Knjiskog moljca je malo teze odvesti u krevet.' Rekao je citirajuci njeove reci. 'Pa jeste novost,ona je prava bomba,a i cini mi se normalna,znas na sta mislim?'



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 19, 2011 10:45 pm; edited 1 time in total

294Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 10:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Meni nije žao. Smešio se za sebe. "Da, da, lako je. A sad si pa našao da me citiraš? Nisam ni znao da me slušaš," nasmejao se zezajući ga. "Znam na šta misliš i rekao bih da je onda izvukao premiju."

295Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 10:12 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Ajde ne zezaj,znas da te uvek slusam...pa skoro uvek.' Nasmejao se 'Pa i Kler je takva a ne samo njegova crvenokosa Miranda.' Nasmejao se. 'Cini mi se da su njih dve neke drugarice,uglavnom sinoc smo svi zajedno izasli.Gde si ti bio sinoc? Ti samo nestajes? Da nisi na nekim drogama? Znas malo ti je kasno da sada pocinjes sa tim.'



Last edited by *Bella Swan* on Tue Jul 19, 2011 10:48 pm; edited 1 time in total

296Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 10:35 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Hahahaha drogama. Ne pali se. Imao sam neka posla i nisam mogao da izađem. Pa to je super."

297Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 10:39 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Da to je super,i bice jos bolje cim izadjes sa nama da nadjemo i tebi neku,batali ono sto sam rekao,nema veze i ako imas jos koju pored kao sto si i mislio.Znas one se sve drze zajedno,a dve su sada sa nama,nece nam trebati dugo da i tebi nadjemo neku dobru...hmm plavusa ili brineta? Znas raspitacu se danas kod Kler ima li neka zainteresovana.'

298Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 10:59 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Ti to meni tražiš devojku? Pa ne mogu da verujem. Toliko ti nedostajem čim si sebi zadao taj domaći?" Nasmejao se, ali bilo mu je drago zbog toga. Mada se njemu sviđala Lara i nije želeo da ima još neku pored nje kao što je mislio pre nego što je upoznao. "Trenutno mi se sviđaju plavuše."

299Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 11:03 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
'Znaci da nadjem neku plavusu? Mislim da to nece biti tako tesko'
Lara je neko vreme lezala u krevetu a onda pocela da se pita gde je tako dugo.Ogrnula je njegovu kosulju i izasla iz sobe trazeci ga. "Jerry? Jerry?" Pozvala je ponovo i videla da su vrata od kupatila odskrinuta pa ih je otvorila i zavirila unutra. "Tu si,pomislila sam da si nestao." Rekla je ne primecujuci telefon u njegovoj ruci.

300Jerry Maguire's House - Page 12 Empty Re: Jerry Maguire's House Tue Jul 19, 2011 11:10 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Pa..." Shvatio je da je sam sebi namestio zamku i upao u nju. Nije znao kako da ga odbije. Podigao je pogled ka Lari i nasmešio joj se "Tu sam." Pokrio je telefon rukom da Jim ne čuje. "Završavam za minut," nasmešio joj se. "Moram da idem."

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 12 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com