Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 40 of 40]

1Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Ian O'Shea's House Wed May 04, 2011 7:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Ian O'Shea's House - Page 40 House

Ian O'Shea
Ian O'Shea's House - Page 40 2mqrknc



Last edited by Emma Cullen on Mon May 09, 2011 6:44 pm; edited 2 times in total


976Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 8:14 am

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne!Ne trazim to od tebe.Pobogu Iane to nikad ne bih mogla da trazim od bilo koga.Otac si tom detetu i ono te treba."

977Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 8:58 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"A mene niko ne pita šta meni treba. Ali, ako već misliš da moram da budem sa njom i detetom biću."

978Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 9:02 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne trazim od tebe da biras.Ti moras sam da odlucis sta ces i kako ces.Ja te neverovatno mnogo volim i ne zelim da ti bilo sta ostane uskraceno.Ako...Ne znam...ti moras sam da odlucis sta ti je ciniti Iane.Zao mi je sto je tako,ali ne znam sta bih ti rekla.Ako zelis da budem uz tebe bicu...ako mislis da je to moguce."

979Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 9:13 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pažljivo ju je slušao. "I ja volim tebe i želim te u svom životu, ali ne želim da ti tražim nešto što nije pošteno. Ona je luda i zato joj ne govorim baš sve. Neću da je trpim kako mi preti i nju ne zanima moj život. Želim i dete i tebe."

980Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 9:17 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Sta nije posteno?" Upitala je zbunjena. "Verujem ti,ali isto tako postoji bar mala mogucnost da se promenila,a i hormoni joj sada rade ne znam kako bi trebao da se ponasas."

981Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 9:40 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Da tražim od tebe da ostaneš sa mnom, a čekam dete sa drugom. Šta će tvoji reći na to? Lois se ne menja, ali popuštaću joj dok se ne porodi."

982Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 9:43 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Iane nisam ni pomislila na to.To mi ne smeta.Nisi me prevario i napravio joj dete,to je bilo jos pre nego sto smo se upoznali.Da je ono prvo slucaj ne bi mi padalo na pamet da budem sa tobom,ali ovako i nisi kriv,mislim nisi mogao da znas da je trudna,a i ona je ostavila tebe." Uzdahnula je. "Sta ce moji reci je sasvim nebitno,oni zele da budem srecna,a ja sam srecna uz tebe.Dete mi ne smeta ni malo jer nista nije krivo."

983Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nikada te ne bih prevario. Znaj to. Nikada." Znao je koga voli. Nju. On nije kao Lois. Ne bi mogao da bude sa dve žene. Dovoljna mu je jedna. U ovom slučaju Sofia i nikada mu ne bi palo na pamet da je prevari. "Bitno je. Ne želim da budu protiv naše veze. Znam koliko ih voliš."

984Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:04 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zatvorila je oci i nasmesila se."Znam to.Samo navodim primer." Rekla je iskreno. "Nece biti,samo cu im lepo objasniti sve kako jeste.Volim ih,a volim i tebe,tako da cete i oni zavoleti."

985Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:16 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Nadam se da si u pravu. Ne želim da izgubiš nešto što ti je drago samo zato što ja nisam pazio."

986Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Ne brini za to.Oni su vrlo razumni,mogu lepo da pricam sa njima." Protrljala je oci.

987Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:31 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nasmešio se pa se namrštio. "Mislim da ću morati da prekinem. Lois će opet da me napadne da sam bio sa tobom, osim, ako nije otišla kući kao što mi je pretila."

988Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:33 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Uredu." Rekla je nevoljno. "Necu da te zovem da se ona ne javi i pravi ti probleme,pa se javi kad mozes...Sta ces ako je otisla?"

989Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:42 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Važi. Ispuniću pretnju i pozvaću njenog oca."

990Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"A sta on moze da uradi?"

991Ian O'Shea's House - Page 40 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat Nov 05, 2011 10:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Šta god on hoće. Samo se njega plaši i mora da ga sluša. A sumnjam da bi on dozvolio da njegov unuk ode na usvajanje."

-------

https://avenueglitter.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=2572

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 40 of 40]

Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Create a forum on Forumotion | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com