Red Moon Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

View previous topic View next topic Go down  Message [Page 3 of 40]

1Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Ian O'Shea's House Wed May 04, 2011 7:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
First topic message reminder :

Ian O'Shea's House - Page 3 House

Ian O'Shea
Ian O'Shea's House - Page 3 2mqrknc



Last edited by Emma Cullen on Mon May 09, 2011 6:44 pm; edited 2 times in total


51Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:09 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vrati bokal sa sokom u frižider i stavi čaše na poslužavnik pa duboko udahne i krene nazad u dnevni boravak.

52Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:18 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Prosla je rukom kroz kosu,pa je sklonila sa lice.Bila je nervozna i trudila se da to ne pokaze,ali kako njega nema mislila je da nema nista lose u tome da si da oduska.

53Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:24 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Vratio se u dnevni boravak i spustio sok na stočić. Uzeo je jednu čašu i dodao joj je. "Izvoli."

54Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:31 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
"Hvala." rekla je i prihvatila sok pa je otpila par gutljaja.

55Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:33 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Gleda u nju dok pije sok.

56Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:46 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pocne da vrti casu medju rukama "Verujem da postoji razlog sto sam ovde?" pogleda ga

57Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:52 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Skrene pogled "Pa... Da, postoji razlog."

58Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 7:56 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Sela je na kauc gledajuci u casu koju je i dalje vrtila,gledala je naizmenicno u njega,pa u casu.

59Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:01 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije znao kako da počne. Mislio je o tome ceo dan i opet nije znao šta da joj kaže. Sedne preko puta nje u fotelju. "Hteo bih nešto da te pitam."

60Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:08 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Htela je da kaze nesto sarkasticno ali ga je pogledala u oci i izgubila se "Pitaj."

61Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:18 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogledao ju je u oči i zbunio se. Ma daj Iane to nije tako strašno. Samo je pitaj. Spusti ruke na naslon "Ja... Pitao sam se..." Ne glupiraj se. Ti si novinar. Gde su ti sad one silne reči? "Rekla si da nemaš dečka pa me zanima bi li htela..." Prekine rečenicu ostavljajući je da visi u vazduhu jer mu se činila glupom.

62Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:23 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Gledala je u njega kao hipnotisana.Ta njegova zbunjenost je zacudila i bila je vrlo simpaticna,nije mogla da predpostavi sta ce pitati,a kada je zapoceo recenicu i nije je zavrsio nije znala sta mu to znaci. Da li on to mene pita da...Ne budali,cekaj da zavrsi.
"Da li bih htela sta?" upita trudeci se da ne otkrije koliko joj srce lupa i koliko joj tesko pada da kontrolise disanje.

63Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:29 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Zatvori oči i uzdahne. Da mi je neko rekao da ću se ovako zbuniti i ostati bez reči pred nekom ženom rekao bih mu da se gadno prešao. Otvori oči i pogleda u nju. Nije mu delovala previše zainteresovano za pitanje, ali je ipak rešio da je pita. "Da li bi htela da budeš sa mnom?"

64Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:38 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Nije mogla da veruje da je tacno predpostavila.Da li je on ozbiljan?Ne izgleda mi neozbiljno. Htela je da kaze 'Naravno da zelim' ali joj je to delovalo previse pateticno i nekako nije mogla da pronadje glas "Ja..." procistila je grlo.

65Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:44 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Pogrešno je shvatio njenu reakciju pa je skrenuo pogled. A šta si pa očekivao? Da skače od sreće? Kako da ne. "U redu je razumem."

66Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:49 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Otpila je jos gutljaj soka ne bi li pronasla glas.Razume?Sta razu...oh namrsti se kad shvati da je njena reakcija mogla i drugacije da se protumaci. "Ako ces sam da predpostavljas odgovor mozda ne trebas ni da pitas." kaze promuklo. Daj saberi se vec jednom. pomisli ljuta na sebe.

67Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 8:55 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Izvinite i što sam Vas pitao tako nešto," reči sa persiranjem same su izletele sa njegovih usana kao odbrana. Shvatio je da nije ni trebalo da je zove kod sebe, da je bolje da ga je ispalila kao Lois u restoranu gde je mogao da ustane i ode, a ovde je morao da ostane jer je bio u svojoj kući.

68Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 9:01 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala ga je sokirano "Znate meni se cinilo da ste Vi malo drugaciji od ostalih ali ipak ste svi isti." odgovorila je automatski ga ponovo persirajuci i ustala je.

69Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 9:05 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Bravo Iane! Uspeo si. Sad veruje da si loš čovek i muškarac. To si i hteo. Držao je pogled spušten i ništa nije rekao na njene reči.

70Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 9:11 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Kad ga je pogledala i videla tako spustenog pogleda bilo joj je zao sto se istresla na njega,ali nije mogla da shvati da u jednom trenutku moze da je pita da bude sa njim,a u drugom da joj persira.

71Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 9:20 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Nije mu bilo jasno zašto ne ide i ostavi ga već stoji tu. "Nemam više ništa da kažem," pogleda u svoju čašu soka na stolu.

72Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 9:24 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Zavrtela je glavom.A tebi bi zao sto si galamila,trebala bi to da ponovis. "Stvarno mi niste jasni." rekla je razocarano i krenula ka vratima.

73Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sat May 28, 2011 9:30 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
"Kao da sam pa ja sam sebi jasan," kaže tiho za sebe i nasloni se na naslon zatvarajući oči.

74Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sun May 29, 2011 6:45 pm

*Bella Swan*
*Bella Swan*
Pogledala je jos jednom ka njemu "Dovidjenja" rekla je i izasla napolje.Zatvorila je vrata i naslonila se na njih. Sta ti je to kog djavola trebalo?On te pozove ti odmah dodjes,pita te da budes sa njim kao da ugovara poslovni sastanak i ti se taman spremas da pristanes kada on odgovori za tebe i maltene te istera napolje 'nemam vise nista da kazem' tamo su ti vrata pa mars napolje. Razmisljala je u sebi i uzdahnula.

75Ian O'Shea's House - Page 3 Empty Re: Ian O'Shea's House Sun May 29, 2011 6:56 pm

Emma Cullen
Emma Cullen
Ustao je iz fotelje i pogledao u vrata kada je ona izašla. "Pa nije dobro kad ćutiš, nije dobro kad kažeš šta osećaš. Ništa ne valja. I ja još nekom dajem savete u vezi ljubavi. Ljubav je sr*nje. Završio sam sa tim. Sad definitivno idem na odmor u New York," pričao je sam sa sobom dok je sklanjao čaše noseći ih u kuhinju.

Sponsored content

View previous topic View next topic Back to top  Message [Page 3 of 40]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum


Free forum hosting | Roleplay forums | Movies, TV show, series | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Forumotion.com